Статуси про здоровя

День народження справді, на славу вдався, коли задоволений іменинник вже на бічній спить, а свято триває. Ще крутіше, коли гості тиждень виголошують тости за здоров’я іменинника.

Здоров’я, багатство, могутність – даремні блага, якщо немає благословення любов’ю, ласкою і насолодою взаємності.

Здоров’я або щастя – що головніше? На столі запечене порося. Допомогло йому його міцне здоров’я? Риторика змушує задуматися.

Вчора на дискотеці дівчата в міні-спідницях вирішили завести хлопців. Не бережуть, дурепу, своє здоров’я безцінне. Безсмертну душу, хоча б зберегли б. І тіло від посягань і домагань порушених хлопців.

Кращий статус:
Сьомого квітня – всесвітня дата здоров’я. Витоки тягнуться з 1948 року, коли заснували ВООЗ і прийшла ера цивілізованої медицини.

Чоловік дякує жінку за ніч, цілуючи її ніжно, кажучи: «Спасибі!» Дама з іронією відповідає: «Носи на здоров’я і не кашляй!»

Справжня подруга турбується від твоєму здоров’я, ламаючи сигарети, випускаючи в горщик алкоголь і доставляє тебе додому в цілості й під охороною, позбавляючи від набридливих залицяльників.

Особисто мене бісить Малишева (яка про здоров’я що говорить) така розумна… ппц… Подивилася як раз і зрозуміла що можна носити тільки панталони, жити без телефонів і комп’ютерів…

Дівчата ваші статуси типо “Ось він мене кинув піду покурю і нап’юся” для мене означають так “Ось він мене кинув піду угроблю своє здоров’я нахрен”, дівчата у вас самий кльовий життєвий період, насолоджуйтеся а не пропивайте його!

Дівчатка! та не переймайтеся ви з-за хлопців,вони, повірте, ще будуть, а ось здоров’я… поберегли б!

Думати шкідливо для здоров’я: можна піти куди очі і не дивилися! (перевірено на собі)

твоя любов псує моє здоров’я!

Дивіться також:  Статуси про те що все буде добре

Сторінки: 1 2 3 4 5

Можливо вас зацікавить