Цитати Франсуаза Сагана

Люди сучасні завалені рутиною і поглинені всякими справами, тільки не своїми власними – на пізнання внутрішнього світу своєї особистості часу не залишається.

Тверезому – вірять, п’яному – ні на гріш. Парадокс в тому, що напідпитку правда-матка випирає назовні, як рідну не приховуй. Всі переводять в жарт і забавний розіграш. Такі реалії. – Франсуаза Саган

В любові, примечено, хто завжди більше страждає – другий ініціатор чужих страждань. Ролі міняються – суть залишається, як самотній промінчик у талій воді.

Виходячи на світло, нас засліплює. Ми роняем сльозу. Озирнувшись довкола при освітленні, розуміємо, що мало плакали. Все набагато гірше і страшніше.

З недоліками інших людей ми боремося невпинно, поступово звикаючи спостерігати чужі пороки.

Ф. Саган: У чоловіків вагоміше проблеми на відміну від слабкої статі. Найсерйозніша з них – самі жінки, з їх вічними примхами.

Романтика – повітряне, неземне слово, змушує тремтіти і фантазувати. Пригадується Брамс!

Про кохання кожна дівчинка чула – дорослішаючи, страждання від неземної пристрасті лише зростають неймовірно.

Своя тарілка для людини не буває непорушною, вічно постійною і незмінною. Іноді у вашій тарілці можуть влаштуватися грунтовно і інші, запропонувавши більше. Ангел-хранитель

Для здоров’я жінки захоплені погляди чоловіків важливіше, ніж калорії і ліки.

У цьому світі треба посміхатися і насвистувати, розігруючи безтурботність.

Варто впустити в себе жалість, як це приємне почуття вже не відпустить тебе з чарівного полону. – Здрастуй, смуток!

Перш ніж прочитати що-небудь про нинішньої молоді, варто поцікавитися, який вік автора.

Вона не скаже він, вона скаже ми, так як не може роз’єднати їх життя. Хоча і не знає чому. Можливо, тому що зусилля, яких вимагала від неї ця любов протягом шести років, ці вічні, ці болісні зусилля, стали їй врешті-решт дорожче самого щастя. І вона з гордості не могла примиритися з думкою, що ці зусилля марні, і гордість її, терпіти удари, лише міцніла, обравши собі Роже наставником мук, освятила його в цій ролі. – Чи Любите ви Брамса?
Цитати Януша Вишневського

Дивіться також:  Цитати Некрасова Н.А.

до чужих недоліків легко звикаєш, якщо не вважаєш своїм обов’язком їх виправляти.

Чоловікові краса дає виграш в два тижні.

Молоді дівчата нерідко втрачають друзів, виходячи за них заміж.

Любов перетворює жінок, робить їх красивими. Але жінка повинна бути красивою, щоб її полюбили.

Ніколи не можна сказати точно – ми втілюємо в книги мудрість життя, або малюємо життя, виходячи з книг.

Знайомі радили їй змінити обстановку, а вона з сумом думала, що просто збирається змінити коханця: так воно менш клопітно, більше в паризькому дусі, дуже поширене… – чи Любите ви Брамса?

А вас я звинувачую в тому, що ви не виконали свій людський борг. Перед обличчям цього мерця я звинувачую вас у тому, що ви дозволяли любові пройти повз, знехтували прямим обов’язком кожного живого створіння бути щасливим, обрали шлях вивертів і змирилися; примовляю вас до самотності! – Чи Любите ви Брамса?

Тільки закривши за собою двері, можна відкрити вікно в майбутнє.

Всі шлюби вдалі. Труднощі починаються після шлюбу.

Хоча я не розділяла відрази мого батька до фізичної потворності, відрази, яке спонукало нас проводити час в суспільстві дурнів, все-таки в присутності людей, позбавлених усякої зовнішньої привабливості, я відчувала якусь незручність, відчуженість; їх смирення перед тим, що вони не можуть подобатися, здавалося мені якимось ганебним недугою. Здрастуй, смуток!
Цитати Ганді

Невірність — це коли тобі нічого сказати чоловікові, бо все вже сказано іншому.

Для ревнощів немає нічого гірше сміху.

Таке трапляється із чоловіком і жінкою, коли між ними спалахує полум’я. Вони усвідомлювали, що для них упали всякі заборони, боязко й невміло, як би відкриваючи їх заново, шепотіли непристойні слова, гордість і вдячність за отримане задоволення не відпускали їх один від одного. Вони знали також, що це була дивовижна, рідкісна хвилина, бо найвища нагорода для людини – це знайти свою половинку і злитися з нею в єдине ціле. Неочікувана, але тепер вже неминуча плотська пристрасть перетворювала те, що могло стати лише скороминущим захопленням, справжню історію кохання… – Сигнал капітуляції

Дивіться також:  Цитати Суворова

Розумні чоловіки вважають, що вони знають жінок. Закохані намагаються дізнатися їх насправді.

Я люблю, коли чоловіки ведуть себе по-чоловічому — мужньо і по-дитячому.

В любові, як на війні — горе переможеному.

Як не потрібна йому тепер ця ніжність, ця краса, і раптом йому стало так шкода її, шкода себе, шкода Наталі, так шкода любов, усю любов, приречену згаснути рано чи пізно в риданнях і жалях. – Трохи сонця в холодній воді

Всі жінки на один лад: вони вимагають, все віддають, непомітно привчають вас до повної довіри, а потім в один прекрасний день йдуть з вашого життя по самому незначного приводу. – Чи Любите ви Брамса?

Комплімент підвищує продуктивність жінки вдвічі.

Немає нічого нудніше чужих снів.

Прощення означає, що все вже скінчено.

Мистецтво повинно захопити реальність зненацька.

Досвід — це сума скоєних помилок, а також помилок, яких, на жаль, не вдалося здійснити.
Цитати Ремарка

Дурість не завжди робить людину злим, але злоба завжди робить людину дурною.

Люди поважають нещастя і не прощають успіхів! – Чи Любите ви Брамса?

Він був у владі своїх забаганок, непостійності, легковажності. Він не мудрствовал. Він все на світі пояснював фізіологічними причинами, які вважав найбільш важливими. Ти сама собі противна? Спи більше, менше пий. Точно так само він міркував, якщо його пристрасно тягло до якої-небудь жінці, – він не намагався ні приборкати своє бажання, ні піднести його до більш складного почуття. Він був матеріаліст, але при цьому делікатний, чуйний і, по суті справи, дуже добра людина.

Не можна повністю розкриватися перед іншими. – Чи Любите ви Брамса?

Дивіться також:  Цитати Вільяма Шекспіра

Хто з нас просив, щоб його справили на світло? Нас ніби запросили провести вихідні дні в заміському будинку, повному всіляких сюрпризів – ковзних мостин і іншого, а ми марно шукаємо господаря цього будинку, Бога чи когось там ще. Але там нікого немає. У нашому розпорядженні лише вихідні дні, не більше. Хіба можна за це міг як слід дізнатися, зрозуміти, полюбити один одного? Що за похмурий розіграш? Одного разу все це скінчиться. Морок. Порожнеча. Смерть… – Чарівні хмари

Я – жінка, любила чоловіка. Це так просто: не з-за чого тут змінюватися в особі!

розмови про кохання, як про щось легковажному, я сама говорила про неї відверто, з неведенням, властивим мого віку; але тепер мені здавалося, що ніколи більше не зможу говорити про неї так грубо і недбало.

У цьому світі треба посміхатися і насвистувати, розігруючи безтурботність.

Любов – це те, що відбувається між двома людьми, які люблять один одного.

Можливо вас зацікавить