Цитати Пауло Коельо з Алхіміка

Ми завжди мріємо, щоб нічого не сталося і боїмося втратити те, що вже маємо, чи то матеріальні блага або власна життя. Але розуміння того, що вся світова історія пишеться однією рукою, відганяє страх.

Мудреці вже давно прийшли до висновку про те, що наш світ створений за образом і подобою раю. Адже існування світу в такому вигляді, як ми його знаємо, дає право мріяти про існування іншого, більш досконалого. – Пауло Коельо

Не мрій про перемогу. Наберися сил, як воїн перед вирішальним боєм. Пам’ятай, що твоє серце там, де скарби. Але їх ще потрібно знайти бо сенс осягається тільки на шляху до досягнення мети.

Зброя капризно і вимогливо. Взявши його в руки, покласти його на місце просто так вже не можна, воно обов’язково повинно відчути смак крові. В іншому випадку, можеш і не мріяти про перемоги. Зброя може відмовитися тобі служити. – Алхімік

Пауло Коельо: У кожної людини є все необхідне для здійснення його мрії. Просто мріяти мало, треба ще й діяти.

Іноді мені здається, що Бог створив пустелю для того, щоб людина раділа деревах.

Ми дуже часто мріємо скарби, не розуміючи, наскільки цінно те, що знаходиться перед нами. Люди мріють про скарби, але часто в них не вірять.

Якщо Боже благословення не прийняти, воно перетворюється на прокляття. Я нічого більше від життя не хочу, а ти мене змушуєш відкривати в ній невідомі дали. Я дивлюся на них, усвідомлюю свої нечувані можливості і відчуваю себе гірше, ніж раніше. Бо тепер я знаю, що можу отримати все, а мені це не потрібно.

Кожна мить — це зустріч, — сказав Сантьяго свого серця. — Поки я шукав свій скарб, всі дні були осяяні чарівним світлом, бо я знав, що з кожною годиною все ближче до здійснення своєї мрії.

Вітер змінює форму піщаних барханів, але пустеля залишається колишньою
Цитати Гомера Сімпсона

Зрада – це удар, якого не чекаєш.

Дивіться також:  Цитати акторів

Чим далі ти підеш по своєму шляху, тим сильніше він буде визначати твоє життя.

Якщо посулишь те, чим не володієш, втратиш бажання володіти.

Життя хоче, щоб ти йшов до своєї долі, і збуджує апетит смаком успіху.

У людини завжди є все, щоб здійснити свою мрію.

На цій планеті існує одна велика істина: незалежно від того, ким ти є і що робиш, коли ти по-справжньому щось бажаєш, ти досягнеш цього, адже таке бажання зародилося в душі Всесвіту. І це і є твоє призначення на Землі.

Страх страждання гірше самого страждання

Люди більше мріють про повернення, ніж про від’їзд.

Головне – не боятися, що нічого не вийде.

Я в точності така ж, як і всі; приймаю бажане за дійсне і бачу світ не таким, який він насправді, а таким, яким мені хочеться його бачити.

Всі люди, поки ще молоді, знають свою Долю. І в цей період життя все зрозуміло і все можливо. Вони не бояться мріяти і прагнути до того, що їм хотілося б робити. Але з плином часу таємнича сила приймається їх переконувати в тому, що домогтися втілення їх Долі неможливо.

І існує Віра тільки тому, що люди володіють нею.

Бути може, Бог створив пустелю для того, щоб людина усміхався деревам.

Життя тим і цікава, що в ній сни можуть стати дійсністю.

Якщо ж так трапляється, значить, любов була не справжня, не та, що говорить на Загальному Мовою.

Якщо те, що ти знайшов, зроблена з добротного матеріалу, ніяка псування його не торкнеться. І ти сміливо можеш повертатися. Якщо ж це була лише миттєва спалах, подібна народженням зірки, то після повернення ти не знайдеш нічого. Зате ти бачив сліпуче світло. Значить, все одно пережити таке коштувало.

Не варто бігти від власної долі — все одно не втечеш.
Цитати з Ромео і Джульєтта

Ми ніколи не розуміємо, які скарби перед нами. Знаєш чому? Тому що люди взагалі не вірять в скарби.

Дивіться також:  Цитати з Гаррі Поттера

В одну мить збагнув найважливішу, саму мудровану частина тієї мови, на якому говорить світ і який всі люди осягають серцем. Вона називається Любов, вона давніша, ніж рід людський, ніж сама ця пустеля. І вона свавільно проявляється, коли зустрічаються очима чоловік і жінка.

Коли любиш, то здатний стати ким завгодно. Коли любиш, зовсім не потрібно розуміти, що відбувається, бо все відбувається всередині нас, так що людина цілком здатний обернутися вітром.

Життя хоче, щоб ти йшов до своєї Долі, і збуджує апетит смаком успіху.

Яку нісенітницю іноді несуть люди. Право, краще спілкуватися з безсловесними вівцями, яким би тільки їсти і пити. Або книги читати — вони розповідають неймовірні історії, і саме тоді, коли хочеться їх почути. А ось з людьми гірше: брякнут що-небудь, а ти сидиш як обпльований, не знаючи, що сказати у відповідь.

Не всі мріють і бачать сни однаково.

У будь-якій справі рішення — лише початок. Коли людина на щось вирішується, зробивши вибір, він ніби пірнає в стрімкий потік, який забере його туди, де він і не думав виявитися.

Все, що знаходиться на землі, постійно змінюється, тому що і сама земля – жива і теж має душу. Всі ми – частина Душі, але самі не знаємо, що вона працює на наше благо.

Якщо ти чогось хочеш, весь Всесвіт буде сприяти тому, щоб бажання твоє збулося.

There is only one thing that makes a dream impossible to achieve the fear of failure. – Є тільки одна причина, яка робить мрію недосяжною — страх провалу.

Є тільки один шлях осягнення, — відповідав Алхімік. — Діяти.

Грошей від продажу овець він виручив чимало, вони лежали у нього в кишені і вже встигли проявити свою чарівну властивість — з ними людині не так самотньо.
Цитати з Майстра і Маргарити

Бути може, Бог створив пустелю для того, щоб людина усміхався деревам.

Дивіться також:  Цитати Стаса Карпова

Секрет щастя в тому, щоб бачити все, чим дивовижний і славен світ, і ніколи при цьому не забувати про двох ложках олії у чайній ложці.

Всевишній розкриває майбутнє дуже рідко. І коли Він так робить, то тільки з однієї причини: визначене має бути змінено.

Всі ми боїмося здійснити наші найзаповітніші мрії, бо нам здається, що ми їх недостойні або що однаково не зуміємо втілити їх.

Коли любиш, все ще більше набуває сенсу.

Відкрий на будь-якій сторінці книгу, погляньте на руки людини, стасуй колоду карт, простеж політ яструба в небі — неодмінно знайдеш зв’язок з тим, чим живеш в цю хвилину. І справа тут не стільки в самих речах, скільки в тому, що люди, дивлячись на них, відкривають для себе спосіб проникнути в Душу Світу.

Любов не може перешкодити людині слідувати Своїй Долі.

Життя тим і цікава, що в ній сни можуть стати дійсністю.

Всякий день годиться, щоб бути прожитим або стати останнім.

Що сталося одного разу, може ніколи більше не статися. Але те, що трапилося два рази, неодмінно трапиться і в третій.

Сантьяго раптом зрозумів, що може дивитися на світ як бідна жертва шахрая, а може — як сміливець, який відправився на пошуки пригод і скарбів. Завжди залишався вибір.

Ми приймаємо ту чи іншу істину лише після того, як спочатку всією душею її відкинемо.

Коли навколо тебе одні і ті ж люди -… – то начебто само собою виходить, що вони входять у твоє життя. А увійшовши в твоє життя, вони через деякий час бажають її змінити. А якщо ти не стаєш таким, яким вони хочуть тебе бачити, ображаються. Кожен адже абсолютно точно знає, як саме треба жити на світі. Тільки своє власне життя ніхто чомусь налагодити не може.

Тільки одне робить виконання мрії неможливим – це страх невдачі.

Можливо вас зацікавить