Цитати з книги Аліса в задзеркаллі

Я теж обожнюю впадати у відчай. Мрійливо так, з абрикосовим варенням і медовими булочками.

Подивися вдалину, на дорогу. Кого бачиш? – Аліса відповіла: Нікого. – Король щиро промовив із заздрістю: Так, мені б так! Відстань з кілометр, дим застилає все, смеркне. Я людей не розрізняю майже. Зір, як у орла!

Дитина, яка не бажає думати, нікому не цікавий. Важлива сама думка, ідея. Жарт і та наповнена змістом, а дитина серйозніше жарти буде. Погодься?

Все, що корисно збирай! Залиш іншим незнання і невпевненість. Ось перший секрет виживання в кам’яних, але диких джунглях.

Були часи, коли ще до другого сніданку, іноді раніше, був у мене на замітці з півтора десятка всіляких неможливостей, в які я встигала повірити по ранку.

Вже потім дивувалася Аліса своєму неудивлению ще раніше того, що вона не могла зрозуміти, чому не дивувалася Аліса раніше, набагато раніше того подиву, хоча Аліса фактом подиву не здивувалася.

І секунди на роздуми Аліса собі не залишила. Кинулася за ним вперед, не подумавши про фатальні наслідки стрибка в невідомість і про повернення назад. Рятівна думка прийшла пізніше, заінтригувавши того Алісу.

Нісенітниця колом це погано. Адже можна вигадати якийсь малесенький сенс, тоді не будуть марні жертви.

Велике мистецтво верхової їзди полягає в тому, щоб тримати рівновагу.

Мені б таке зір. Побачити нікого, та ще на такій відстані!

Відкрию тобі таємницю – я вмію читати слова з однієї букви! Чудово, правда?

А одного разу вона до смерті налякала свою стару няньку, крикнувши їй прямо у вухо: Няня, давай грати, ніби я голодна гієна, а ти — кость!

Дивіться також:  Цитати Ремарка з Три товариша

Якщо б це було так, це б ще нічого, а якщо б нічого, воно б так і було, але так як це не так, так воно і не отак! Така логіка речей!

Сторінки: 1 2 3 4 5

Можливо вас зацікавить