Цитати Пауло Коельо

Любов здатна виліпити з нас кожну людину, перетворивши сутність і характер до невпізнання.

Кожній людині доступна Всесвіт з її нескінченністю і неосяжністю. А значить, будь-яке бажання збудеться, якщо дуже захотіти. Таке справжнє і потайне призначення людини на матінці-Землі. – Пауло Коельо

Всі незмінно буде преотлично або просто добре. Коли погано, то незабаром настануть кращі часи, коли гарний візьме верх над поганим.

Найбільш знакові зустрічі завжди відбуваються на рубежі подій, коли перероджується якість речей і доленосні рішення можуть призвести до неповернення. В екстремальній ситуації мозок автоматично вибирає правильний шлях.

П. Коельо Всякий незадоволений своїм життям, але налагодити долю як мало не в змозі. Схожість з циганкою явне – сни вона пророкує віртуозно, але перетворити їх у реальність у ворожки немає сечі, сил, таланту і вміння.

Любов – терниста дорога. Шлях її тягнеться повільно вгору до небес, то стрімко летить звивистою стежкою в безодню до біса.

Без ризику немає життя повноцінним. Готовність до несподіванок дає поштовх для звершень і дій, тоді отримаємо від життя бажаний результат.

Думка матеріальна. Людина сильно захоче – Всесвіт і Космос виконає мрії.

Кращий спосіб послабити супротивника – це переконати його в тому, що піддаєшся йому і погоджуєшся з його намірами.

Самі глибинні зміни – і в людській душі, і в житті суспільства відбуваються в дуже стислі терміни. В ту мить, коли ми найменше цього очікуємо, життя кидає нам виклик, щоб перевірити нашу мужність і наше бажання змін; і не дозволяє зробити вигляд, ніби нічого не відбувається, або відкараскатися тим, що ми ще не готові. На виклик треба відповісти негайно.

Чим далі ти підеш по своєму шляху, тим сильніше він буде визначати твоє життя.

Якщо ти здатен бачити прекрасне, то тільки тому, що носиш прекрасне всередині себе. Бо світ подібний до дзеркала, в якому кожен бачить власне відображення.

Завжди потрібно знати, коли закінчується черговий етап твого життя. Замикається коло, закривається двері, завершується голова-не важливо, як ти це назвеш, важливо залишити в минулому те, що вже належить минулому…

Людина повинна вибирати, а не приймати свою долю.

Шлях, який визначений Своєю Долею, так само складний, як і будь-який інший, з тією лише різницею, що там і твоє серце буде.

Божевільний – це той, хто живе у своєму особливому світі.

Коли Бог хоче звести людину з розуму, він починає виконувати всі його бажання.

Мудреці давно вже зрозуміли, що наш світ створений за образом і подобою раю. Саме існування цього світу – гарантія того, що існує інший, більш досконалий. Алхімік

У сексі важко одному обдурити другого, тому що там кожен показує себе таким, який він є.

Втрата тих, кого я закохувалася, перш поранила мені душу. Тепер я переконана: ніхто нікого не може втратити, тому що ніхто нікому не належить.

У людини завжди є все, щоб здійснити свою мрію.

Ніхто не запалює свічку, щоб зберігати її за дверима, бо світло потім і існує, щоб світити, відкривати людям очі, показувати, які навколо дива.

Добре давати, коли просять, але стократ краще – все довірити того, хто не просив нічого.

Для того щоб почати духовне життя, не потрібно поступати в семінарію, постити, бути непитущим і цуратися жінок. Досить вірити в Бога і приймати Його.

Кожна людина на землі, чим би він не займався, грає головну роль в історії світу. І зазвичай навіть не знає про це.

Якщо я буду здійснювати саме ті вчинки, яких чекають від мене люди, я потраплю до них у рабство.

В бажанні завжди є якась неповнота. Бо, сповняючись, воно перестає бути бажанням.

Замість того, щоб проклинати місце, де ти впав, ти повинен спробувати виявити те, що взагалі змусило тебе впасти.

Існують поразки. І ніхто на світі від них не застрахований, більше того – ніхто їх не мине. А тому краще воювати за виконання своєї мрії і у війні цій програти кілька битв, ніж бути розгромленим і при цьому навіть не знати, за що ж ти бився.

Так, щастя іноді приходить до нас як благодать, але набагато частіше – це перемога і подолання.
Цитати Омара Хайяма

Дивіться також:  Цитати спортсменів

Щоб жити повним життям, треба перебувати в постійному русі, і тільки тоді один день буде несхожий на інший.

Зі смертю нічого не змінюється… На місце вибулих з ладу ставали інші, і життя тривало.

Людина не розуміє, що, усвідомивши неминучість смерті, зможе наважитися на більше, зможе пройти в щоденних своїх завоюваннях далі – бо якщо Смерть неминуча, і втрачати йому нічого.

Саме в ньому, в цьому весь секрет. Приділиш йому належну увагу – зможеш поліпшити його. А покращиш нинішнє своє становище – зробиш сприятливим і прийдешнє. Не дбай про майбутнє, живи справжнім, і нехай кожен твій день проходить так, як наказано Законом. Вір, що Всевишній піклується про своїх дітей. Кожен день несе у собі частинку вічності.

В той самий мить, коли ми вступаємо на обрану нами стежку, всі інші дороги зникають.

Жодне серце не страждає, коли відправляється на пошуки своєї мрії, бо кожна мить цих пошуків – це зустріч з Богом і Вічністю.

Страх здійснення помилки є дверима, яка замикає нас в замок посередності. Якщо ми подолаємо цей страх, то зробимо важливий крок у напрямку до нашої свободи.

У більшості примітивних цивілізацій існує звичай ховати своїх мертвих в позі зародка. “Він знову народиться, в іншому житті, і ми повинні покласти його в тій же позиції, в якій він прийшов у цей світ”, кажуть вони. Для цих цивілізацій смерть була лише ще одним кроком по вселенської сходах. Поступово світ втратив своє тихе прийняття смерті. Але не важливо, що ми думаємо, або що ми робимо, або у що ми віримо: кожен з нас раз помре. Краще робити так, як робили старі індіанці племені Якви: ставитися до смерті як до консультанта. Завжди запитуйте: “Що я збираюся зробити до того, як помру?”

Гроші приносять… ні, не щастя, а гроші.

“Несумісність – не є показати відсутності елітності” (с)

Іноді потрібно обійти весь світ, щоб зрозуміти, що скарб заритий у твого власного будинку.

Постійно відчувати себе нещасним – недозволена розкіш

Секс — це мистецтво приборкати неприборкане.

“Земля виробляє достатньо, щоб задовольнити потреби, але недостатньо, щоб наситити жадібність”.

Що сталося одного разу, може ніколи не повторитися знову. Але те, що трапилося два рази, неодмінно трапиться і в третій.

Страх страждання гірше самого страждання. І жодне серце не страждає, коли відправляється на пошуки своїх мрій, бо кожна мить цих пошуків – це зустріч з Богом і Вічністю.

Справжня любов взаємності не потребує, а той, хто бажає отримати за свою любов нагороду, даремно втрачає час.

Тільки одне робить виконання мрії неможливим-це страх невдачі.

Якщо речі не йдуть добре, є тільки два пояснення: або перевіряється ваша наполегливість, або вам потрібно змінити напрямок. Для того щоб виявити, яке з цих пояснень правильно – тим більше, що вони протилежні – використовуйте тишу і молитву. Поступово речі стануть напрочуд чистими, поки у вас не буде достатньо сили, щоб вибрати.

Пізнання без преображення – це не мудрість.

Необхідно ризикувати. Диво життя можна осягнути повною мірою, лише коли ми будемо готові до того, що станеться неждана.

Людина дозволяє собі розкіш бути божевільним, тільки коли йому створені для цього умови.

Все станеться так, як написано Богом… В нашому житті трапляються біди, ми не можемо їх запобігти. Але вони трапляються з якоїсь причини. – З якої ж причини? – Це питання, на яке ми не можемо відповісти ні до, ні під час негараздів. Тільки подолавши їх, ми розуміємо, навіщо вони були потрібні.

Щоб жити повним життям, треба перебувати в постійному русі, і тільки тоді один день буде несхожий на інший

“Живу я не в минулому і не в майбутньому, а зараз, і тільки справжня хвилина мене цікавить. Якщо б ти міг завжди залишатися в сьогоденні, то був би найщасливішим із смертних… Життя було б тоді вічним і нескінченним святом, бо в ній не було б нічого, крім цього моменту”.

Від нещастя нікуди не піти. Ми можемо знайти причину, звинувачувати інших людей, уявити, яким було б наше життя, якби не сталося біди. Але все це не має значення: нещастя вже трапилося. З цієї хвилини ми повинні забути страх, який воно викликало в нас, і почати відродження.
Знамениті цитати

Дивіться також:  Цитати Суворова

Кожен з нас відповідальний за почуття, які відчуває, і звинувачувати в цьому іншого ми не маємо права.

Кожен день Бог посилає нам – разом з сонцем – можливість змінити все те, що робить нас нещасними. І кожен день ми намагаємося прикинутися, ніби не помічаємо цієї можливості, ніби її не існує зовсім, ніби сьогодні – у всьому подібно вчора і відрізняються від завтра. Але той, хто всмотрится у свій день уважно, знайде цей чарівний мить.

Як тільки я знайшов всі відповіді, змінилися всі питання.

Інколи легше домогтися відповіді мовчанням, ніж задаючи питання.

З якого дива мені раптом спало на думку рятувати весь світ? Адже я поки чи в силах врятувати самого себе.

Це в казках цілуєш жабу і вона стає прекрасним принцом. у житті ж усе навпаки — цілуєш принца і він стає омерзительной жабою.

Дивна це штука-ЛЮБОВ… Вчора ти ще не знав людини… а сьогодні ти не можеш прожити без неї жодного дня… ти про нього думаєш… ти чекаєш коли можна буде сказати йому кілька слів, або написати щось… і так день за днем… адже ти навіть не бачив цього чоловіка ні разу… Ти всього лише обмінявся фотографіями, давав якісь поради… а потім… а потім ти раптом зрозумів що… ця людина потрібна тобі більше ніж що-небудь… навіть більше ніж ти сам собі… Ти напевно пам’ятаєш легенду про те, що в свій час Боги розділили людей на дві половини… і щоб людина була щаслива, він повинен знайти свою половину… Ось тут той самий випадок… Ти та сама половина, яку я шукав… шукав довго… і знайшов… Я ТЕБЕ ЛЮБЛЮ… НА жаль я не можу бути зараз поруч… і це гнітить мене не менше ніж тебе… І все таки уяви нашу першу зустріч… під цю мелодію… стояти на мосту… триматися за руки… дивитися один одному в очі… просто стояти, нічого не говорити… і так все зрозуміло…

Сни – це мова, якою говорить з нами Господь. Коли це один з мов світу, я можу перекласти з нього. Але якщо Господь звертається до тебе мовою твоєї душі, він буде внятен тобі одному.

Коли людина йде дорогою своєї долі, йому не раз доводиться міняти напрям. Деколи зовнішні обставини виявляються сильнішими, і йому доводиться поступатися. Все це – частина уроку.

Життя стрімке; в одну мить падаємо ми з небес в саму пекло.

Поєдинок Добра і Зла відбувається кожну секунду в серці кожної людини, бо серце є поле битви, де б’ються ангели і демони

Все має ціну, але ціна завжди відносна. Коли ми йдемо за нашими мріями, ми можемо зробити на інших враження, що ми нещасні і неудачливы. Але не важливо, що думають інші. Важлива радість в нашому серці.

Зміни відбуваються лише тоді, коли ми йдемо проти того, всупереч тому, до чого звикли.

Божевілля – це нездатність передати іншим своє сприйняття.

Двом смертям не бувати… чи Не все одно: завтра це станеться або в будь-який інший день? Всякий день годиться, щоб бути прожитим або стати останнім.

Світ – це спільний сон богів.

Усвідомлення смерті дає нам сили жити далі.

Мені хотілося б, щоб поруч зі мною була людина, в присутності якого моє серце билося б рівно і розмірено, людина,поруч з якою мені було б спокійно, тому що я не боялася б на наступний день втратити його. І час би тоді текло повільніше, і ми могли просто мовчати, знаючи,що для розмов у нас попереду ще ціле життя…

Померти, слідуючи Своїй Долі, набагато краще, ніж прийняти смерть, як тисячі людей, які навіть не підозрюють про існування Шляху.

Страх здійснення помилки є дверима, яка замикає нас в замок посередності. Якщо ми подолаємо цей страх, то зробимо важливий крок у напрямку до нашої свободи

Все завжди виявляється добре. Якщо події не йдуть добре, це тому, що ви ще не дійшли до кінця.
Цитати Тургенєва І. С.

Дивіться також:  Цитати Харукі Муракамі

В житті бувають часи, коли Бог вимагає від нас послуху. Але часом Він закликає нас до боротьби, щоб випробувати нашу волю. Тим самим Він дає нам відчути свою любов.

Бути послідовним означає носити один носок.

“Є тільки один шлях осягнення… Діяти. Мудреці давно вже зрозуміли, що наш світ створений за образом і подобою раю. Саме існування цього світу – гарантія того, що існує інший, більш досконалий. Всевишній створив його для того, щоб люди крізь видиме прозрівали духовне й самі дивувалися чудесам своїй мудрості. Це я і називаю Дією”.

Чекати — болісно. Забувати — боляче. Але гірше із страждань — не знати, яке рішення прийняти.

У наш час люди втратили інтерес до життя: вони не сумують, не плачуть, лише чекають, коли пройде час. Вони відмовилися від боротьби, а життя відмовилася від них. Це загрожує і тобі: дій, сміливо йди вперед, але не відмовляйся від життя.

Кожен день, кожна година нашого життя – це момент Славного Бою. Поступово ми навчимося радісно сприймати і насолоджуватися кожною миттю життя.

Страх закінчується там, де починається неминуче.

Якщо тебе гнітить попереднє життя, поскоріше забудь про неї… Придумай нову історію свого життя і повір в неї. Згадуй тільки про свої перемоги, і це допоможе тобі досягти бажаного.

Прожити життя і домогтися втілення своєї долі означає пройти цілий ряд етапів, зміст яких нерідко недоступний нашому розумінню.

Як чоловік, так і жінка абсолютно вразливі перед силою сексу, тому що там задоволення і страх однаково важливі.

Щоб жити справжнім життям, необхідно піддаватися ризику.

Коли ми чогось хочемо, ми робимо вибір і платимо ціну. Щоб йти за мрією, треба платити ціну. Це може зажадати, щоб ми залишили старі звички, це може створити нам проблеми, і принести розчарування. Але, незалежно від того, як висока ціна, вона ніколи не буває такою високою, яку ми платимо за те, що не можемо жити нашої персональної долею.

Вони відмовилися від боротьби, а життя відмовилася від них.

Одні події відбуваються в нашому житті для того, щоб повернути нас на істинний шлях Долі. Інші потрібні для того, щоб ми застосували в життя свої пізнання. А деякі події покликані навчити нас.

На світі немає нічого абсолютно помилкового. Навіть зламаний годинник двічі на добу показує точний час.

Ти бачиш П’яту Гору? – запитав Ілля. – З якого би боку ти на неї подивився, вона буде здаватися різною, хоча це та сама гора. Ось так і все, що нас оточує: це різні особи з одного і того ж Бога.

Багаті люди грошей на вітер не кидають – так ведуть себе тільки бідняки.

Людина – істота слабка, а тому завжди намагається приховати від самого себе велику непохитність смерті. Йому невтямки, що саме вона спонукає його створювати все найкраще, що є в житті.

Коли починаємо розмірковувати, яке рішення прийняти, як правило ми не вживаємо взагалі нічого. Тому що для дій із заздалегідь обдуманим наміром відваги потрібно набагато більше, ніж для спонтанного пориву…

Ніхто не володіє нічим, все на світі примарно і хитко — і це стосується і матеріальних благ і духовних цінностей. Людина, якій траплялося втрачати те, що, як йому здавалося, буде належати йому вічно (а зі мною таке бувало часто), зрештою засвоює, що йому не належить нічого.

Якщо ти ще живеш, це тому що ти ще не прийшов в місце, в яке повинен прийти.

Люблять, тому що люблять. Любов доводів не визнає.

Небезпечно – намагатися бути такою ж як усі: це викликає неврози, психози, параною. Небезпечно хотіти бути як всі, тому що це означає гвалтувати природу, йти проти законів Бога, який у всіх лісах і гаях світу не створив навіть двох однакових листочків.

Ми завжди знаємо, який шлях є найкращим, але слідуємо за найбільш звичним.

Колись дуже давно на землі жили незвичайні люди. У них було чотири руки, чотири ноги, дві голови. Вони були прекрасні! Це були чоловік і жінка злиті воєдино. У всьому Всесвіті не було істоти прекрасніше і сильніше.

Можливо вас зацікавить