Цитати з серіалу кухня

Я зрозумів одну дуже важливу річ: що б з тобою не відбувалося в денний час, головне щоб у вечірній було куди повернутися, туди де тобі зрадіють, бо нема того, що гірше.

Життя часто змушує нас робити вибір. Одні свідомо роблять неправильний вибір. Інші намагаються застерегти від неправильного рішення, але у них не виходить нічого, а інші зовсім заплуталися.

Тайсон, ось, познайомся – це Віка, у неї прекрасні ніжки, а це Тайсон – у ньому немає нічого прекрасного, він моральний урод.

Хм, не переживайте. Я зараз все проаналізую. Про, як же смачно. Ви знаєте, я повинен вас обнадіяти: у вас там найбільш відповідний грунт для вирощування моркви.

Багатьох постійно мучать сумніви – наскільки ти дорожиш тим, що у тебе є? Хтось віддає перевагу втратити все, щоб усвідомити наскільки для нього це було дорого. Головне дорожити тим, що ми маємо на цей момент.

Ніколи не маємо на увазі заздалегідь куди виведе тебе дорога по якій ти рухаєшся, одних вона приведе туди, від куди буде хотітися швидше забратися, а інших туди, де буде хотітися затримаються надовго. У кожного своя дорога…

Життя це смуга втрат і нових придбань: одні сумують про втрати, інші радіють придбання, а є такі, хто відразу придбав і втратив, і що б не відбувалося головне зрозуміти одну просту річ – це лише початок!

Дозвольте, Вікторія Сергіївна, я прилягу і ми займемося плотськими втіхами.

Чи готові ви заради майбутнього не квапити сьогодення?

Любов надає благородство навіть і тим, яким природа відмовила в ньому.
Цитати з Ромео і Джульєтта

Кожен день готую фуагра, а змушений є макарони з котлетою.

Дивіться також:  Цитати Стаса Карпова

Та що ви доктор чудово. Це унікально унікально…)

Головне це ж не розмір човна, а хвилювання океану.

Ображена жінка здатна на будь-які вчинки, крім адекватних.

Не знаю по яким законам всесвіт ця працює, але в житті все повертається на круги своя. Повертаються почуття з якими, як тобі здавалося, ти розлучився. Повертається життя, яку ти міг втратити. Але іноді трапляється повернення, яке, краще б не було.

Так буває дні, коли у тебе все йде не так, але принадність у тому, що такі дні закінчуються – комусь цей день приніс, щось нове, для кого-то все залишається по старому, хтось радий цьому дню, а я щасливий, що він закінчився.

В силу своєї природи, ми часто крокуємо саме у прірву, тому що дивимося кудись вгору, на вершину своєї тупої самовпевненості. Ми падаємо, страждаємо про біль, піднімаємося, потім знову падаємо і так нескінченно. Може вже варто почати дивитися під ноги?

Ми дуже часто існуємо в своїх досконалих ілюзіях, ми забуваємо про те, хто ми є насправді, граючи ролі невідомих нам людей. Настає момент пробудження, який зриває з нас нескінченні маски і оголює реальність, до якої ми були зовсім не готові. Може бути варто було прокинутися раніше?

Погодьтеся, добре, коли в житті випадає другий шанс. Для деяких, цей шлях сповнений пригод. Хтось ледь не вилітає з дороги на крутому життєвому повороті. Але, дивом встигає втриматися, а хто-то, опинившись на роздоріжжі вибирає напрямок, який поки невідомо куди приведе.
Цитати з серіалу Друзі

У всьому що з нами відбувається-шукайте жінку. Вона може зробити з нами все, що завгодно: повернути до життя або поставити наше життя під загрозу. Ми намагаємося зробити для жінок все! А жінка, робить все для цього. Шерше ля фам.

Дивіться також:  Цитати з фільму Брат

Ми часто посилаємося на долю, яка ніби, щось за нас вирішила. Але правда в тому, що ми самі вибираємо, жити в світі ілюзій, народженими нашими образами і помилками. Або залишити минуле і рухатися вперед. Іноді цей вибір зробити дуже просто. Хоча, частіше буває навпаки.

Найкращий спосіб бути обдуреним, це вважати? що ти перехитрив усіх. Але іноді, обман може бути на благо, коли він робить людей щасливими і все повертає на круги своя. Адже, як кажуть розумні люди: «Брехня на благо-це добре. Але, добре тільки тому, чиє благо вона відбувалася». Серхіо Клейнер.

Кожен необдуманий вчинок нашого життя — це бумеранг, який незмінно повертається і боляче врізається в лоб, намагаючись вбити в нас життєву мудрість. Але навіть після цього ми часто не робимо висновків. Ми встаємо, потираємо забій і запускаємо нескінченні зграї бумерангів знову і знову.

Відповідальність – дивна штука. З одного боку ми її боїмося, а з іншого боку, саме завдяки їй здобуваємо повагу, стаємо ближчими один до одного. А здійснюючи безвідповідальні вчинки, ми робимо правильні висновки… або не робимо.

Граючи в життя, ми не помічаємо, як життя грає нами. Вона змушує нас нехтувати почуттями близьких людей, не розуміючи, що їх любов — найдорожче, що у нас є. Вона підкидає нам спокуси, але тут же дає сили, щоб зробити правильний вибір…
Цитати Стаса Карпова

Що таке довіра? Цю невагому, невловиму матерію ми створюємо з крупиць відданості і праці… Дні, місяці, роки… а зруйнувати її здатні в одну мить, необдуманим вчинком… Довіру людини абсолютна цінність, хоча часом втративши щось цінне, ти можеш знайти й те, що ціни не має.

Дивіться також:  Цитати з фільму Бійцівський клуб

У кожен медалі є дві сторони і одного разу все може перевернутися: той, кому ти подобався – починає тебе не ненавидіти, той, кому ти бив пику – стає твоїм другом, але а той хто здавався злим тираном – ставати їм трохи менше.

Кожна людина має право на другий шанс. Хтось заслужив цей шанс довгою і копіткою роботою, деяким саме життя дає другий шанс. Хтось хоче отримати другий шанс, хоча сам боїться собі в цьому зізнатися. Загалом життя сповнене сюрпризів.

В житті все повертається на круги своя, одним повертається той біль, яку вони колись заподіяли іншим, іншим навпаки, життя повертає впевненість в близькій людині, впевненість у собі. Життя тягне нас по колу, щоб дати нам шанс змінитися, зробити висновки, головне, що б ми самі були готові до змін…

Як казав Конфуцій: «Життя-найкращий вчитель». Вона постійно підносить нам уроки, вчити бути нас краще і визнавати свої помилки, бути наполегливим і домагатися своїх цілей і завжди сподіватися на краще, адже безвихідних ситуацій не буває.

Можливо вас зацікавить