Статуси про батька

Старенька, заглядаючи в коляску, резюмує: «Близнюки схожі на тата – щоки рожеві, попки пухкенькі». Ображений молодий батько заперечує: «Той, що справа – це диня з ринку! Мій хлопець поруч».

Вранці першого січня наші діти іноді радісно знаходять тата під ялинкою, який лежить під стовбуром, імітуючи чарівний подарунок.

Цінуйте батька й матір. Вони, лаючи вас люблять, цінують і люблять, вважаючи дітей рідних найталановитішими, красивими і прекрасними.

Мати і батько стали просунутими – виходять в Аську і лаються між собою в чаті до отупіння. Іноді для сварки їм потрібна веб-майданчик солідніше. Коли «Вконтакте» дуель влаштують або в «Однокласниках» зависнуть, вирішуючи домашні проблеми на безкрайніх просторах Рунета.

Кращий статус:
Першокласник розповідає про свій винахід на уроці англійської. «Е доггг», «Е скуллл» – читаємо англійські звуки, пишемо російськими літерами. «Еврика моя, сідай їсти», – підсумував батько.

Сиджу в навушниках, спостерігаючи за діями Спанч боба на екрані монітора, одягнена в майку улюбленого персонажа. Батько, киваючи головою, вимовляє: «З хлопцем тебе звести потрібно, дівчинка».

Всяка дочка марила про батька-президента, фантазуючи про апартаментах, охорони, знайомих принців і званих балах.

Дорогий татусь!!! я тебе дуже сильно люблю…але чому ти робиш так зі мною ?! чому у тебе проблеми?чому ти такий жорстокий до мене?! адже я твоя улюблена дочка…

– Кого ти більше любиш-маму чи тата?! – Маму і тата! – А більше?! – А більше нікого!

Сьогодні я, завтра ти, післязавтра мама.- Тато, ти впевнений, що правильно розумієш значення слів “сімейні труси”?

а у мене є чоловік, який відвозить мене з ранку в універ, не шкодує гроші на сукні та косметику і допомагає іноді готувати вечерю!! Татко дуже тебе люблю!!

Дивіться також:  Статуси про навчання

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7

Можливо вас зацікавить