Статуси про дітей і щастя

Гарне виховання – запорука нашої старості. Правильно виховуючи дітей, будеш мати щасливу старість. Погано виховуючи – будеш мати безмежне горе,
сльози і провину перед чужими людьми.

Самий відмінний спосіб виховати особистість – це зробити його дитинство щасливим.

Діти – це гордість, моя донька – це щастя, пухкенькі губки, пустотливі очі, в квартирі дитячий сміх, наші діти – краще всіх!

Якщо з будинку пішли спокій, тиша, порядок та гроші, але з’явилося щастя, значить в цьому будинку з’явився маленький чоловічок.

Кращий статус:
У дитинстві ми з дівчатами гортали мамині журнали і, побачивши популярну модель, кричали: «Це я!»

Щиро і міцно можуть обіймати тільки діти, без причини і з любов’ю…

Немає на шиї жінки прикраси дорожче, ніж руки її обіймає малюка.

Яка б я була щаслива, якби його маленька копія з вереском гасала по кімнаті, нагадуючи з ним блаженні годинник.

Тільки у щасливому шлюбі дружина не підозрює, що гроші беруться не з гаманця, чоловік не підозрює, що їжа береться не з холодильника і дитина не знає, що їх приніс лелека.

Яке щастя бути удвох! І разом життя прекрасне! Чудово, що ти не одна, адже під серцем ношу малюка!

В одній сім’ї народилася четверик. Сусіди питають їх семирічного братика:- Як назвали малюків?- Якщо я тата правильно зрозумів по телефону – Ниху, Яся, Беб, Лядь.

Яке дивне блаженство усвідомлювати, що там, усередині, Росте і зріє Досконалість, ангел Мій, плід моєї любові.

Дорогий, я поговорила з нашою дочкою про любов і секс. Адже їй вже 15!— І що, люба?— Я вже згораю від нетерпіння спробувати все те, що вона мені розповіла…

Щастя дитини вимірюється в розмірі іграшки…?

Дивлюся мала, п’яти років, набирає щось в пошуковику. Підходжу, читаю: Як звільнитися з дитсадка?

Раніше діти видували мильні бульбашки і грали в іграшки, а коли подорослішали видували бульбашки з жуйки і курили. Тепер все навпаки

Задумайся, перш ніж зробити поганий вчинок. У тебе за спиною дитина, який думає, що ти для нього герой!

Молода сім’я з 5-ти річним сином приходять дивитися куплену квартиру. Дитина дивиться на порожню стіну і говорить:- А тут ми полку захуярим. Батько дає стусана і запитує : – Зрозумів? – Зрозумів. – Що зрозумів? – Що полку тут на х*й не потрібна.

Дорогий, я поговорила з нашою дочкою про любов і секс. Адже їй вже 15!— І що, люба?— Я вже згораю від нетерпіння спробувати все те, що вона мені розповіла…
Статуси про життя найбільш

Дивіться також:  Статуси про егоїзм

Ідеальний порядок, як би ретельно він не був наведений, перетворити в повну протилежність діти можуть за пару хвилин

Два малюка розмовляють в дитячому саду:- Вов, ти знаєш, у нас нова нянечка. Молоденька,ніжки стрункі, губки пухкі,талія вузька, а груди…- Вистачить, Міш,вже пісюн в горщик не влазить.

Дитина – це істота, яке ти носиш у собі протягом 9 місяців, на руках – 3 роки, і в своєму серці – до тих пір, поки сама не помреш.

Дитина – це істота, яке ти носиш у собі протягом 9 місяців, на руках – 3 роки, і в своєму серці – до тих пір, поки сама не помреш.

Наша з тобою любов не закінчиться після смерті, вона буде жити далі, в наших дітях, онуках… Вона не помре ніколи

Одного разу я запитав у мами! “Звідки беруться діти?” Вона подивилася на мене страным поглядом і сказала ” Ванюш б тобі та й не знати в 40 років

Ідеального чоловіка можна тільки народити самій…

Молодий татко вдома з дитиною і співає їй колискову: Баю-баюшки-баю. Де ж носить мать твою?

Колись у дитинстві сперечалася з хлопчиком, дівчинкою бути на багато краще, ніж хлопчиком, аргументуючи, що мені голитися не треба буде… Дурна!

Ніколи не забувайте, що ваші діти за вашим прикладом обходиться з вами так само, як ви обходитеся зі своїми батьками

Єдиний чоловік, за яким я буду бігати, буде кричати мені “Наздоганяй мама!”

В щасливій родині дружина думає, що гроші беруться з тумбочки, чоловік – що їжа береться з холодильника, а діти – що їх знайшли в капусті.

Дитина, погладжуючи кота по мордочці, граючи примовляє: «Мусенька, ти знаєш, в людському світі жінки з вусами не дуже то і цінуються!»

Дитина потребує вашої любові найбільше саме тоді, коли він менше всього її заслуговує.

Дитина – дзеркало. Дізнайся у ньому себе.

Вперше дитина посміхається у віці чотирьох тижнів. До цього часу його очі вже достатньо сфокусовані, щоб добре розгледіти твою фізіономію.

Тільки коли підходиш до ліжечка, де спить твій маленький малюк, розумієш по-справжньому що таке сльози щастя…

Діти всього уважніше слухають тоді, коли говорять не з ними.

Першокласники радо йдуть до школи 1 вересня тільки тому, що батьки від них ретельно приховують інформацію про те, скільки їм там доведеться вчитися

Діти в садочку. -” Мене лелека приніс.” -” А мене з інтернету скачали.” -” А у нас сім’я небагата. Тато сам все робить.
Статуси я стала мамою

Ніжне личко, кожна риска, носик кирпатий сопе… Гроші, кар’єра – все це неважливе, важливе – поряд спить.

Дивіться також:  Статуси про смуток

Сьогодні ти годуєш його грудним молоком і вчиш ходити, а завтра він тебе вчить, як користуватися новим комп’ютером.

Якщо ваша дитина просить зробити йому подарунок на День народження грошима, не сумнівайтеся, він точно вже виріс

Загадала синові загадку – то худне, то гладшає, голосить на всю хату (гармошка), на що він відповів: «Це ти матуся»

Для дитини з молотком – всі його оточують – цвяхи!

Не подобається, коли батьки стоять за спиною і читають про що ти листуєшся з друзями? Подивимося, що ти будеш робити, коли твої діти почнуть користуватися комп’ютером.

Маленький син запитує батька: “тато, Тато! А скільки це коштує – одружитися?” Батько подумав і відповів: “Ти знаєш, сина, я до сих пір не в курсі, т. до. все ще розплачуюсь”.

Якщо в будинку немає їжі та обкаканные діти, значить мама цілий день просиділа в інтернеті!

Лише діти знають, чого хочуть. Вони їдять руками, тому що так весело. Вони малюють на шпалерах, роблячи свою кімнату особливою. Їм не хочеться бути як всі. Вони роблять найскладніше – залишаються собою.

Дитина кричить з передпокою: -Ма-а-ма! Мааама! Мам! Мати відповід: -Чо ти кричиш? Підійди і скаж,що ти хочеш. Син шльопає через всю квартиру, підходить і каже: -Мам,я в го*але настав. Де мені сандалик помити?

13-річному Олексію на день народження подарували відривний еротичний календар. Рік у нього пролетів за 15 хвилин.

Вони однакові, але їх ніколи не переплутає рідна мама!

Вчора мені син показав черговий шедевр на шпалерах. При питанні, звідки взялася червона фарба, сказав, що кетчуп. Сьогодні на стіні коричневий малюнок – боюся питати.

Дитинство – це такий час, коли ти думаєш, що ти дорослий, а дорослі думають, що ти дитина. І при цьому все капітально помиляються.

У пологовому будинку з’явилася на світ весело смеющаяся дівчинка, яка тримала щось у кулачку ! Коли лікарі розкрили кулачок — побачили протизаплідну таблетку …))

Коли маленьким діткам говориш: “Покажи, як ти мене любиш…”- вони стають на носочки, обіймають тебе з такою силою, що мимоволі розумієш — міцніше таких обіймів і щирою такої любові немає нічого в Світі!

Наївні люди в світі це адміни порно-сайтів. Вони ж серйозно вважають, що на питання “вам вже є 18?” діти відповідають немає і йдуть з їх сайту.

Маленький хлопчик довго і уважно дивиться на свого однорічного братика, який жваво базікає на одному йому зрозумілою мовою, після чого задає питання мамі: — Мама, а ти впевнена, що він росіянин?
Статуси про гарний настрій

Дивіться також:  Статуси для однокласників про щастя

В одній сім’ї народилася четверик. Сусіди питають їх семирічного братика:- Як назвали малюків?- Якщо я тата правильно зрозумів по телефону – Ниху, Яся, Беб, Лядь.

Якщо у чоловіка народжується син, він стає батьком… А якщо у нього народжується донька, він стає папулей)

У дитячому садку завелися таргани і діти їх страшенно боялися, ревли і кричали. Одного разу, на рисованиии, вихователь взяв гуаш, зловив тарганів і прикрасив. Результат перевершив всі очікування, діти з радісними криками «дивись Скитлс повзе» бігали за тарганами і тиснули їх.

Раніше дітей лякали Бабою-Ежкой, а тепер відключенням інтернету…)

Вчителька батькам: – Ваші діти як квіти навесні! -О, дякую!…-Розпустилися, сволочі!

Коли я приходжу додому після роботи, ледве тягнучи ноги і з одним бажанням – сісти на диван, різко змінює ситуацію моя дитина, який вже на порозі обіймає. Відразу сенс і сили жити з’являються

Скільки б ви не вивчали дітей хорошим манерам, вони все одно від природи схильні наслідувати своїм батькам.

Діти квіти життя! Мій квітка знову сам себе удобрил!…

Вперше дитина посміхається у віці чотирьох тижнів. До цього часу його очі вже достатньо сфокусовані, щоб добре розгледіти твою фізіономію.

Крим. Дівчинка і хлопчик на пляжі. Вони ще зовсім маленькі і тому голенькие. Дівчинка довго роздивляється хлопчика і, нарешті вимовляє:

По-моєму у всіх дітей одна мета – довести до оточуючих… до чого завгодно довести, головне – довести.

Розмовляють діти в дитячому саду: – Твої батьки мультиків бояться? – Ні! – А мої бояться… Як мультики починаються вони мене садять перед телевізором, а самі – в спальню… Залізуть під ковдру і тремтять, тремтять, тремтять…

Дружина – чоловікові: Бачиш цю людину на фотографії? Чоловік:Так. Дружина:В 6 вечора забереш його з дитячого садку!

Яким же не важливим стає все навколо – гроші, кар’єра, заздрість, шмотки, машини… коли поруч з тобою тихенько сопе маленький скарб

Роздягати сплячої дитини – це як розмінувати бомбу, один різкий рух – мінус 4 години сну.

Таточку, не спиш? Говорить з тобою малюк. Я тут поруч,в темряві, У матусі в животі. У мене твій ніс і очі, я Відчуваю твої ласки, Сміх мій заструится скоро, Плач, вірніше, але не від горя. А поки я подрастаю, Маму ти оберігаєш. Я вас всіх люблю. Чекайте, скоро прийду до вас!

Якщо у жінки є чоловік, якого вона любить більше життя…то цей чоловік – її син!

Можливо вас зацікавить