Статуси про ненависть

Головне вчасно зупинитися. Любов потрібно творити. Ненависть як полум’я в хвойному лісі в розпал літа. Достатньо однієї іскри і згорає все, що було дорого.

Заздрість – це ненависть до людини всередині тебе. Це особливий вид вбивства. Вбивства любові, дружби, все, що надихає до життя.

У разі зради, ми більше всіх ненавидимо самих близьких. Тих, кому ми віддавали все, у яких вкладали себе, яким довірялися повністю.

Любов вибудовується вчинками, ставленням, і це не за один день. Але достатньо зробити неправильний крок, щоб порушити ненависть, яка зруйнує все.

Кращий статус:
Мудрий чоловік буде тягнутися і вчитися у тих, хто перевершує його в чомусь. Дурень воліє варитися у власному заздрості і ненависті.

Кожній людині властиві і ненависть і любов. Питання в тому, що для тебе важливіше. Вчитися любити, нести позитив в життя оточуючих. Чи важливий ти сам, тоді всі, хто сильніше і краще, будуть тебе дратувати.

У неприятеля завжди буде підтримка таких самих злісних, скривджених долею карликів. І тільки любов – це благородний вибір сильного.

Якщо ви кращий, приготуйтеся, вас будуть ненавидіти.

Від любові до ненависті лише крок, але ж назад теж!!!

Коли ти любиш — тобі належить весь світ. Коли ненавидиш — ти навіть сам собі не належиш, а належиш одній тільки ненависті.

Один твій крок, породив у мені почуття ненависті…

Я зла, і пам’ять у мене погана, і нічого я нікуди не записую. Можу помститися, забути. І знову помститися.

Ненависть не приносить людям нічого, крім відповідної ненависті.

Те серце не навчиться любити, яке втомилося НЕНАВИДІТИ

Достатньо, щоб один чоловік ненавидів іншого, – і ненависть, переходячи від сусіда до сусіда, заражає все людство.

Дивіться також:  Статуси про порожнечу душі

Я бачу ненависть…у відображенні дзеркал.Стій,ненависть!!!Її повір я не шукав…

Сторінки: 1 2 3 4 5 6

Можливо вас зацікавить