Статуси про першокласників

Захотілося перекусити десятикласникам. У дверях з’являються боязкі першокласники. Я ору подрузі: «Ліна! Їжа сама до нас прийшла». Першачки збилися в купку, перелякано моргаючи оченятами.

Першокласник після вересневої урочистої лінійки прилітає додому задоволений і повідомляє про своє бажання негайно одружуватися, щоб не відвідувати більше школу.

На Кавказі ввічливо і тактовно вчителі розмовляють навіть з першокласниками, щоб не нарватися на кровну помсту за зарозумілість і гонор.

Мрія першокласника – щоденна святкова лінійка, привітання, пісні, квіти і додому.

Кращий статус:
Першокласник не бачить перспектив з молодою вчителькою, тому квіти вирішує не дарувати педагогу, щоб не обнадіювати класну даму марно.

Першокласницю силоміць тягнуть в школу. Незадоволена дівчинка кричить: «Ще дванадцять років – давайте на майбутнє вересня підемо в школу».

Перший дзвінок, вальс, першокласник – в ранці твоєму щоденник, олівці, пенал, альбом і промокашка.

Дівчата-першачки бігають з розпатланими косами, не фарбуються ще, мотыляя портфелями на всі боки. В наші п’ятнадцять уже носиться, як очманіла не станеш – статус не дозволяє спідниці задирати, махаючи розпатланими пасмами волосся.

навчання-світло, який іноді хочеться згасити)

“Катя, ти сядеш за навчання?!” – ” Я краще сяду за ВБИВСТВО! ніж за навчання”

є ось у нас підручник з фізики…автор Е. Р. Позняк відкриєш ось перед сесією, а тобі на 1 сторінці правду життя: “Позняк”

Відмінна здатність пам’яті у студента: не знав, але згадав.

Нинішній шкільний атестат засвідчує лише, що його власникові вистачило здатності витримати стільки-то років шкільного навчання.

Свободу не продати і не купити! Свободою неможливо награтися! Свободу можна лише приручити! А після нею жити і насолоджуватись…

Дивіться також:  Статуси про гордість дівчини

Сторінки: 1 2 3 4 5 6

Можливо вас зацікавить