Статуси про відпустку взимку

По-моєму, саме чудове час для відпустки – зима. По-перше, поки всі мерзнуть можна злітати в теплі краї, а по-друге, як же класно усвідомлювати, що всі працюють, а ти розслабляєшся.

Обожнюю відпустку в Єгипті взимку. Всього декілька годин і насолоджуєшся теплим морем, золотистим піском і алкогольними напоями.

Сон допомагає не тільки відновити фізичні і душевні сили, відволіктися від проблем, але і допомагає забути на 8 годин про те, що ти шалено хочеш у відпустку.

Переді мною завжди стоїть така проблема відпустки. Влітку можна злітати в Крим, але роботи багато, взимку ж – роботи мало, можна і взяти відпустку, але злітати в теплі країни не дозволяють фінанси. Так і доводиться насолоджуватися теплою водою в бані та у ванній. Життя надто не справедлива.

Кращий статус:
Просидівши літо на роботі без відпустки, восени всі скаржаться, що воно пролетіло непомітно.

Заздрю дітям. Вони радіють просто так, не особливих причин. Звичайно, нехай веселяться, адже вони ще не знають, що через кілька років будуть радіти тільки відпуску.

«Тиждень відпустки не замінить рік роботи». Так-так, вірте словам вашого роботодавця, він платить вам за це.

Коли-небудь я стану президентом… І буду у відпустці!

Спокій, тільки спокій! Алкоголь поки є, дівчата нікуди не пішли, ще тільки ранок і до закінчення відпустки залишилося п’ять днів!

У відпустці я не відпочиваю. У відпустці я шукаю. Шукаю нові проблеми.

Перед смертю повітря завжди мало, перед відпусткою роботи завжди багато… Так життя і проходить, що відпустка витрачаємо на роботу, а життя – на дихання.

«Ви все ще мені не вірите?! Тоді я йду до вас!» – сказала мені моя начальниця і кинула трубку… Мабуть мій відпустку дійсно вже пройшов…

Відпустка кінчається так само швидко, як і холодна вода влітку.

Дядька-начальники, якщо ви хочете в пляжний сезон побачити красивих дівчат – відпустіть їх у відпустку!
Прикольні статуси про відпустку

Дивіться також:  Прикольні статуси про 1 вересня

«Ще трохи, ще трохи! -Я вторю мантри без кінця, -Коли ж відпустку, літо, шлях, Коли зможу відкрити очі?!»

Навіть якщо ви забудете, що таке робота, що таке відпустка, ви не забудете ніколи!

Раптово відбуваються лише три речі: вагітність, ранок і закінчення відпустки. У мене все сталося одномоментно і час зупинився…

У Росії все дуже дивно: на роботі більшість людей нічого не роблять і вмирають від нудьги, але варто їм вийти у відпустку, як до них починають звертатися з роботою…

Чай, кава… У відпустку?..

Хочеться у відпустку не від того, що втомився, а від того, що на роботі нудно.

Коли я була маленька, я думала, що відпустка – це така країна, в яку мене мама возила влітку. Тепер я розумію, наскільки діти бувають праві… Країна чудес, де ж ти?!

«Ви вірите в казки?», – ні, відпустка не може бути занадто довго.

–Ой, щось мені страшно… -Ти що, у відпустці ніколи не був?! -Мені бос не дозволяє…!

Обов’язково в свою відпустку виберіть день, коли зможете забігти на роботу і скажіть: «Ах! Цей відпустку так втомлює!»… Подаруйте робочим що-небудь, що відверне їх від роботи. Наприклад ненависть і заздрість)

–Ви хочете у відпустку, – питає мене бос -Чесно? – запитую я його. -Бажано. -Тоді я хочу на ваше місце, – відповідаю йому я. -Цікаво навіщо? Ну, як, відпустку, гроші і робота в одному флаконі у поєднанні з управлінням купи рабів – що може бути краще?

Чим старше ти стаєш, тим канікули у тебе все менше і менше, а після і зовсім перетворюються у відпустку… Зате потім заслужена пенсія!

Пані та панове, у зв’язку з тим, що я йду в заслужену відпустку і покидаю вас на цілий місяць, хочу побажати вам терпіння, мужності і милосердя. Бо я знаю, як ви будете злитися, дізнавшись цю новину. Прат!
Статуси про прощення

Дивіться також:  Статуси про близьких людей

Якби не така спека по буднях і не такі дощі по вихідних, то я, напевно, легше б переживав час без відпустки!

-Цікаво, а за те, що я працюю у вихідні, мені підвищать кількість відпускних днів? -Звичайно!З нуля до двох)

Кажуть, літо почалося… Так, а відпусткою ще й не пахло.

А якщо всі будуть відпочивати у відпустці, то на кого ж тоді начальники будуть їздити весь цей час? Ні-ні, у відпустці обов’язково повинен форс-мажор по роботі.

–Відпустку схожий на солодкий сон… -Чому схожий? У мене все збігається!..

Найкращий час для роботи – літо. Відпускний час таїть в собі безліч негараздів, проблем та термінових завдань, а працювати нікому… Значить можна підвищувати ціну і насолоджуватися)

Не люблю літо: у відпустку не можна, так як потрібно заробляти на відпустку для дружини і дітей.

У відпустці нудно. У відпустці не про що мріяти.

Виїжджати всією сім’єю на море – це відпустка, а їхати у відрядження на море одному чи іншому – відпочинок.

І тільки тоді, коли я у відпустці на роботі трапляються пожежі, повені, обвали, нападу, терроры і зриви річних звітів!.. Як добре, що я відпочиваю за кордоном і не можу терміново приїхати)

Відпустка, прости мене, будь ласка, за стільки спільних днів я так і не зміг сказати тобі головного… Ми були так близькі, і час минав непомітно. Я думав, що це буде тривати вічно, але нам доводиться розлучатися. Обіцяй писати мені і хоч зрідка відвідувати, адже ти навіть не уявляєш, як я тебе люблю!

Саме банальне, що може людина влітку – піти у відпустку. Але з цієї банальності на світло завжди може вийти щось дивне… Похмільне, сонний і щасливе)
Статуси про доньку та сина

Дивіться також:  Статуси про імена

Ті, хто не люблять роботу – шалено люблять відпустку. Ті, хто люблять свою роботу – дуже люблять відпочивати.

Сьогодні сонце сіло пізно, дуже довго було світло і енергійно. Перший день відпустки. Скільки таких днів мені ще залишилося, важливо це зараз? Адже сонце зайшло і нічна прохолода тягне гуляти і веселитися! Адже головне у відпочинку – не думати ні про що, крім відпустки!

Коли ти вже у відпустці у тебе немає проблем, крім однієї – він скоро закінчиться.

–У тебе є щось від головного болю? -Відпустку підійде?

Я йду у відпустку, дорогі друзі, заздрити і бажати удачі не потрібно. Мені і без цього буде дуже добре!

Здається, у мене роздвоєння особистості: з одного боку мені щось шепоче «треба працювати, треба працювати», а з іншого боку кричать «не слухай його, ти хочеш у відпустку, ти хочеш у відпустку!».

Взимку, звичайно у відпустку ніхто не прагне. Бо всі звикли ходити у відпустку влітку їздити на море, валяться під палючим сонечком, розважатися з сапою на дачі) і так далі. Однак цей стереотип абсолютно помилковий – відпустка взимку це прекрасна можливість провести час з користю і використовувати весь свій час відпустки на повну котушку. Зимові гори, лижні траси, запаморочливі трюки на сноубордах – все це можна отримати тільки у відпустці взимку, і ніяк інакше.\

Ті люди, які сприймають новорічні свята як відпустка – швидше за все, рідко в ньому бувають.

Дідусь Мороз, я знаю, зараз літо і ти у відпустці, але, будь ласка, подаруй мені його теж! Я добре себе вів ці півроку!

Щось я сумніваюся, що час – вічно і безперервно. На роботі вона зупиняється, у відпустці – кудись летить(((

Можливо вас зацікавить