Статуси про зиму

Ревнувати – це значить, дати зрозуміти іншого, що бачиш в ній суперницю. А я такого задоволення нікому не дам.

Не потрібно винищувати тільки майстерних суперниць, інші з них прикидаються вівцями, тому варто позбутися від усіх.

Не треба ревнувати, якщо у твого обранця багато прихильниць. Це пішло і безглуздо… Краще захоплюватися тим, що ти вмієш вибирати!

Суперниця – це створіння, націлена на ту ж здобич, що і ти.

Кращий статус:
Хочеш позлити суперницю? – Подаруй їй нестандартний набір білизни. Нехай одягне бюстгальтер більшого розміру і вирішить, що у неї маленькі груди, а в тісних трусах жопа здасться просто величезною!

Люба моя, ти мабуть щось не зрозуміла… ти мені не суперниця…він може скільки завгодно посміхатися тобі і проводжати поглядом…але любити завжди буде тільки мене одну…

Я купила для своєї суперниці короткий поводок. Нехай заліз в будку і не гавкає.)))

Подарую я напевно суперниці труси вужчий і ліфчик більшого об’єму. Нехай приміряє і засумнівається в своїй досконалості!!!

Дівчата не стануть дружити з тими, хто становить загрозу для їх відносин з чоловіком.

Можеш хоч свою п*зду сфоткати і на аву поставити… Запам’ятай, люба, – він мій!

Знаєш, адже від нього у кого-то народиться син – це буде найкрасивіший на світі хлопчик, клянуся. Тільки якщо про це подумати, мама, то я збожеволію.

Йшли з подругою. Назустріч нам її колишньої зі своєю новою дівчиною. Підійшли. Я з ним завела розмову, а подруга так презирливо каже його дівчині: “Відвернися, будь ласка я коней боюся!”. Вбило.

Ну як тобі з нею добре? А мені з ним теж, все як у казці. Я теж його люблю, і кожен день – міняю маски.

А я не хочу тебе цілувати. Немає. Навіщо мені це, адже ти любиш її… Я хочу обійняти. Просто обійняти. І від душі поплакати. На плечі. І все…

Коли спілкуюся з його дівчиною, ставлю скобочки, зображуючи посмішку і вона мені так само. Типу мила бесіда. Але я впевнена, залишивши нас наодинці з нею – придушили б один одного. І я б перемогла!

Часто буває що в своїй грі ми стаємо переможеними, і яка-небудь пішак, стукаючи каблуками веде твого короля.

Хочеш ходити зі мною по різних сторонах вулиці? Дивись, не переплутай! Зіткнемося – пипець тобі, курка!

Так ти можеш на весь світ кричати що він твій, а я всього лише колишня. Але мені на ніч він пише “солодких снів моя дівчинка”. А тобі всього лише “хочу тебе кицька”, відчуй різницю!

Він говорить їй що йде пити пиво з друзями, а сам приходить до мене з морозивом і квітами… І чому він досі не зі мною?

Коли я бачу своїх “суперниць” я плачу… ВІД СМІХУ!!!

Жінці потрібно 45 хвилин для оцінки суперниці і лише 45 секунд для того, щоб оцінити чоловіка.

Серце кращою з жінок залишається безжальним до страждань суперниці.

Зловила молода дівчина золоту рибу. Рибка каже: – Проси що хочеш, тільки твоя суперниця отримає рівно в два рази більше. – Хочу щоб була одна смужка.

Ти мені не суперниця, – він зі мною тільки спить. А я тобі суперниця – він тобі зі мною змінює.

Капець. Бувають же такі люди… Який раз я закохуюся… А вона починає з ним фліртувати. ( І у неї шансів більше. Тому що вони вчаться в одній школі… Прикро. Адже Я люблю його дуже.

Його дівчина каже, що він мене до сих пір любить… Я їй сказала, що теж люблю… Тільки якогось фіга ти досі з ним?

Слухай, перед тим, як починати загравати до мого хлопця. Спочатку б звернула уваги на свої ноги… Твої ноги, а ніжки у мого стільця!
Статуси про машини

Дивіться також:  Статуси прикольні ржачні

У моєї однокласниці є хлопець. Вони тримаються за руки, цілуються. А адже він мені подобається і мені боляче на це дивитися. Але коли вона заплакала з-за нього на моїх очах, мені дуже захотілося дати йому в морду…

Я на суперниць не звертаю уваги .(с)

Дивишся на мене, говориш про мене різним людям, але сам з іншого, яка намагається стати моєю подругою, як же мені важко, але і тобі не солодко. 🙁 А адже я тебе люблю.

Як же зараз болить серце. Подзвонила хлопцеві, а він з іншого. Вона весело регоче в трубку. Тварюка, а я ж люблю…

Перебарщивая з ревнощами ти можеш зіпсувати стосунки, так як їх би не зіпсувала жодна з суперниць…

Тільки я бачу різницю коли мені він пише “Малюк, приїжджай швидше ти мені потрібна. (Нас розділяють тисячі км). І їй – “Я тебе люблю, зробиш мені мінет?”

Суперниця — це погань, яка хоче того ж, що і ти

люблю дивитися на 2 речі…на воду і на те як там тоне моя суперниця

Ти почав цю гру і взяв мене своєю суперницею, я була впевнена у своїй перемозі, але не врахувала однієї простої речі: ти не розповів мені як грати в ТВОЮ гру. . . Але я навчуся, обіцяю.

Кращий подарунок суперниці: маленький ліфчик і великі труси, хай знає , що у неї маленькі груди і велика жопа!

Кращий подарунок суперниці: маленький ліфчик і великі труси… Хай знає, що у неї маленькі груди і велика попа!

Коли зраджують, можна сказати собі: “Значить вони дурні раз не зрозуміли що я краще”, коли заздрять можна сказати собі:”значить я краще їх”але чим виправдатися, коли людина, який і розумнішими і красивіше?Ця суперниця адже в землю самооцінку втоптує

Зловила молода дівчина золоту рибу. Рибка каже:- Проси що хочеш, тільки твоя суперниця отримає рівно в два рази більше.- Хочу щоб була одна смужка.

Справжня леді висловлює своє ставлення до суперниці лише поглядом

Коли бачу його з нею, хочеться говорити віршами: “Горила йде, крокодила веде”.

Ревнощі – це невпевненість в собі.Закохана в себе суперниць не має

Ну так… Ти правий, мені до неї далеко… адже Вона красива, цицьки у неї великі, дасть тобі завжди… А я… Я просто щира, і завжди зможу зрозуміти… А ти йди і тра*айся з цієї шл*хой…

Я дуже рада за них, їм добре і весело удвох, вона йому ідеально підходить… Уб’ю гадину!

Мене його колишня куркою назвала… Дааа… Дитинко, краще бути куркою, ніж булькатої блондинкою з нерівним шаром тоналки (плямами) і склеившимися віями… І на фотках вічно з надутими губками…

якщо вона суперниця у неї відразу стають криві ноги маленька гдудь і велика жопа+вона ще або дилда або карлик

вона саме та, яка спершу домагається хлопця, а коли у неї все вийшло. . . . і хлопець з нею. То тільки тоді вона розуміє, що їй подобалася гонка за цим хлопцем: прибирати суперниць, придумувати де можна його зустріти, і що б бути до нього ближче, знайомиться з його друзями. так, саме гонитва за ним. , а не хлопець. . . І ось вона вже шукає нову мету. .

Шукаю суперницю по грі в шашки на роздягання

Мене ненавидить його колишня… Постійно намагається напаскудити… Про що б це могло говорити? Підкажіть…

Мені здається, що справжні подруги – це ті, яким починає подобається один і той же хлопець, вони не стають суперницями, а навіть навпаки…

Я знаю, що зараз ти з нею, але все одно це свято наш.Чуєш, він наш, адже в глибині душі ти все ще пам’ятаєш мене, я знаю.Але розумію, що в тебе до неї звичка!З неї зручно!Та ну і нехай я тут розмазую сльози на щоках.Я бажаю вам величезної любові!Але ти назавжди в моєму серці.
Дитячі статуси для однокласників

Дивіться також:  Нові статуси для однокласників

Мені не так вже й погано, коли я бачу тебе з твоєю дівчиною… У мене гарний настрій і мені на тебе пофіг.

самий худшый спосіб закохатися без взаємності у хлопця – гея … тут вже точно немає шансів і вже будуть не суперниці а суперники…

якщо вона суперниця у неї відразу стають криві ноги маленька гдудь і велика жопа+вона ще або дилда або карлик

Інша жінка, коли зраджують їй, вбиває суперницю в обіймах зрадника і сама гине самогубством або на ешафоті. Інша терпить, страждає й мовчить; це справжня любов, це любов ображеного ангела, любов велична, горда, любов, харчується сльозами своїми, без скарг і без роптаний.

Ти мені не суперниця, – він зі мною тільки спить. А я тобі суперниця – він тобі зі мною змінює.

Насолода – це коли відешь його з новою дівчиною і розумієш, що ти набагато краще!

І дай вам Бог, не знати печалі, від злісних жартів дурнів. І дай вам Бог, не знати печалі, від шпаг, мундирів і вусів. І щоб вам повік не затьмарювали суперниць помилкові краси. І щоб у Ваших ніг завжди лежали мундири, шпаги і вуса!

Дівчата, можливо дівчина вашого колишнього хлопця і не потвора, але готова посперечатися, що ви не раз представляли, як б’єте його у всіх на очах.

У неї статус “люблю себе, суперників не маю” я твій самий сильний суперник.

адавай-ка, дитинко, одягнемо завтра тулі і…. підемо тиснути суперниць!!!

Статус для тих, хто хоч раз мріяв потягати за волосся суперницю, або просто ідіотку яка вивела…

Закохана в себе суперниць не має… (с)

Дурки, не можу я до вас ревнувати. Ревнують до суперниць, а ви всього лише жалюгідна пил на носках моїх туфель – неестетично, але Він сам мені їх витре

Я ніколи не вважала її своєю суперницею, так як вона лише жалюгідний стереотип його минулого…

Інша жінка, коли зраджують їй, вбиває суперницю в обіймах зрадника і сама гине самогубством або на ешафоті. Інша терпить,страждає й мовчить; це справжня любов,це любов ображеного ангела,любов велична,горда,любов, харчується сльозами своїми,без скарг і без роптаний.

Так, багато жінок, але суперниць більше…

Дівчина знайде голку в стозі сіні, щоб вколоти суперницю…

Я мені не страшно зізнатися йому в любові.. а.. Не крапельки.. Адже це правда.. І він буде знати, що його в цьому світі хтось дуже любить.. Це йому буде надавати впевненості, сил.. І коли-небудь вона скаже мені за це спасибі. 🙂

Він проводить час зі мною, ми гуляємо, спілкуємося. Але у нього є дівчина. Він ставить їй статуси і пішіт, що любить. А у неї таких 4 штуки, а ти 5… А я просто люблю тебе. (

Жіноче щастя – це лиса суперниця…

Так ти можеш на весь світ кричати що він твій, а я всього лише колишня. Але мені на ніч він пише: “Солодких снів моя дівчинка”, а тобі всього лише: “Хочу тебе кицька” -відчуй різницю!

Коли зраджують, можна сказати собі: “Значить вони дурні раз не зрозуміли що я краще”,коли заздрять можна сказати собі:”значить я краще їх”але чим виправдатися, коли людина, який і розумнішими і красивіше?Ця суперниця адже в землю самооцінку втоптує

ніколи не звинувачуйте суперницю у тому, що вона забрала вашу пасію. або пасія блядская сама по собі, або ви плошите у відносинах!

А дівчата, адже так подумати коли з’являється новий хлопець і ось ви йдете з ним, а повз вас йде його колишня і вона думає: “Блін, адже його нова дівчина страшна! Чим я була гірше!”

Жінка кидає в дзеркало три погляду, щоб побачити себе своїми очима, очима чоловіка і очі суперниці.
Статуси про душу

Дивіться також:  Зухвалі статуси для дівчат

В ту мить, залишаючи червоні сліди на твоїй шиї, про себе я шепотіла що люблю більше життя.

Я дуже хочу, щоб ти випадково назвав її моїм ім’ям, і вона вигукнула: “Хто ця тварюка?!”

закохана в себе…суперниць не має)

Мене рятує тверезий погляд на речі, контакти, однокласники і фотки. Мене рятує безрозсудний вечір і що моя суперниця – уродка. Мене рятує яскрава помада, два шари туш і довгі вії. Мене рятують гори шоколаду і ніч коли ти перестав мені снитися!!

Знаєш в чому різниця між мною і нею? Вона – весна, я -літо. Вона була поруч з тобою на очах у всіх, порушуючи пристойності і розголосу. Я ж була твоїм тихим божевіллям, про який мало хто знав.

За зраду: Англійка – кинутися в сльози, Француженка – уб’є його, Італійка – втопиться, Іспанка – вб’є себе, Німкеня – уб’є суперницю, Російська – знайде іншого.

вона саме та, яка спершу домагається хлопця,а коли у неї все вийшло….і хлопець з нею.То тільки тоді вона розуміє, що їй подобалася гонка за цим хлопцем: прибирати суперниць, придумувати де можна його зустріти,і що б бути до нього ближче, знайомиться з його друзями. так, саме гонитва за ним., а не хлопець… І ось вона вже шукає нову мету…

Блін! От іноді думаєш, ну як це може йому подобатися? А адже так хочеться бути на місці цієї…

Мені сумно від того, що він з іншою! Але я знаю, що він не щасливий. )

Як важко побачити його з іншою дівчиною… Домагалася його мало не пів року, а якась вертихвістка заманила його всього за кілька хвилин… Ні, ну от і де справедливість?!

Ось дивишся на дівку свого колишнього і думаєш: господи, яка потвора і так сидиш з подружкою обсираешь її фотки, на яких вона красуня…

Я рада, що у тебе все добре, нехай не зі мною… Я кохаю, а значить бажаю щастя…

Закохана в себе, суперниць не має.

Сміх продовжує життя. Дивлячись на фото твоєї нової дівчини, я буду жити вічно.

Ні, мені зовсім не боляче. Просто прикро, що моє тепер буде належати іншій.

Якщо ваша суперниця каже що вона біла і пушыстая–хай сходить в солярій і поголиться.

У мене з’явилася суперниця. Ну нічого, цегла по морді остудить її запал до мого хлопчика.(с)

У дівчат немає подруг, є тільки суперниці….

Я свою суперницю відведу на млин, измелю її в борошно і коржів напечу!!!)))

Хочеш зрівняти суперника (суперницю) з рівнем моря – не відмовляй собі в цьому задоволенні=)

Ні, милий! Я не уб’ю твою нову дівчину! У мене багато друзів! Вони це зроблять за мене!

Я так хочу, так хочу… Висмикнути все волосся і виколоти очі тієї св*лочи, яка так мило з тобою фліртує!

Кращий подарунок суперниці: маленький ліфчик і великі труси. . . Хай знає, що у неї маленькі груди і велика попа!

Хоч не судилося нам бути разом, але ти ніколи не будеш на моєму місці і знай що він забув мене, лише тому, що так хотіла я!

Вже не разом! Але як тільки дізнаюся, що у нього інша… Відразу намагаюся довідатися хто така і з чим її їдять! Навіщо? Адже не дивлячись на те, що я його люблю… Разом з ним бути вже не планую…

Раз не бачиш по очах, читай по губах, я тобі його ніколи не віддам!

Жінка знайде навіть голку в копиці сіна, щоб вколоти суперницю!!!

Ти почав цю гру і взяв мене своєю суперницею, я була впевнена у своїй перемозі, але не врахувала однієї простої речі: ти не розповів мені як грати в ТВОЮ гру…Але я навчуся, обіцяю.

Можливо вас зацікавить