Цитати Курта Кобейна

Якщо незабаром я потраплю за грати, то душу зігріває потаємна думка про те, автографи роздавати не доведеться.

Мені подобається стає гвинтиком налагодженого механізму, по праву, незамінною частиною системи. Після безвиході і монотонності відбувається, мені набридає і я намагаюся вистрибнути з потягу, який мчить. Щоб пригальмувати, я починаю саботувати роботу системи, руйнуючи його зсередини. Імперія починає разом зі мною деградувати і руйнуватися. – Курт Кобейн

Багато наслідують іншим, проживаючи чуже за духом, чуже життя, яка відторгається єством, як не має власних думок, особи, думки або одягу. Чужі вивчені цитати – відсутність розумового процесу і власних ідей.

Всевишній не бажає перетворити мене в чистий, незаплямований, сонячний промінчик. Такі індивідууми, як матеріал, не підходять для виготовлення світла.

Я щиро вірю в реінкарнацію. Всяка смерть мені не страшна. Після смерті душа звільниться, стане щасливою і вільною абсолютно. Народитися знову в іншому тілі – моя мрія. – Курт Кобейн

Більшість моїх текстів виткані з роздумів про вічних філософських цінностях і яка окриляє любов до жінки, природи, світу і Бога. Після серйозних філософських роздумів хочеться завуалювати текст иносказательными фразами, загадками і шарадами гумористичного характеру, щоб зацікавити читача.

Щоб побачити новизну буття і людських відносин, я намагаюся жартувати, пустувати, мріяти і мріяти про подорожі в казкових світах наївності і дива.

Кожен із нас самотній, і всі разом ми теж самотні.

Я завжди відчував себе ізгоєм, і це не могло не турбувати мене. Я ніяк не міг зрозуміти, чому мені не хочеться спілкуватися зі своїми однолітками і однокласниками. Багато років я зрозумів, чому: я не міг зійтися з ними перш за все тому, що вони байдуже ставилися до творчості.

Краще бути похмурим мрійником, ніж безмозким тусовщиком.

Для мене музика — спосіб розрахуватися з життям.

Людей будуть знаходити мертвими прямо в навушниках.

Всі наркотики – це марна трата часу. Вони руйнують вашу пам’ять, самоповага, все, що пов’язано з самолюбством…

Вчорашній аромат все ще тут сьогодні.

Життя — це те, що ти будуєш, це твій кросворд…

Я люблю всіх – ось що сумно…

У суботу ввечері я зловив кайф, напився, пішов до залізниці і ліг на рейки в очікуванні одиннадцатичасового поїзда, поклавши два великих шматка цементу собі на груди і ноги, і поїзд під’їжджав все ближче і ближче.

Після концерту я вибіг назовні, і мене вирвало, потім я повернувся, щоб знайти Іггі Попа, і я подарував йому мокрий поцілунок з присмаком нудоти і міцно обійняв. Він дуже доброзичливий, крутий, чудовий і цікавий чоловік. Це був, мабуть, самий утішний момент в моєму житті.

Якщо хтось із вас ненавидить гомосексуалістів, людей з іншим кольором шкіри або жінок, будь ласка, зробіть милість: пішли звідси подалі. Не приходьте на наші концерти і не купуйте наші платівки.

Мені знадобилося приблизно п’ятнадцять хвилин, щоб змінити струну на гітарі, в той час як люди закидали мене питаннями і назвали мене п’яним Робіном Зандер

Всі наркотики — це марна трата часу. Вони руйнують вашу пам’ять, самоповага, все, що пов’язано з самолюбством…

Мені нічого сказати або спитати. Я тільки поддакиваю. Я в деякому сенсі реакционер. Я тільки реагую на те, що говорять інші. Я не думаю, а коли думаю, то забуваю.

Кожен із нас самотній, і всі разом ми теж самотні.

Те, що я іноді перевдягаюся в жіночий одяг, показує, що я можу бути настільки жіночним, наскільки захочу. Я не гомосексуал, хоча я хотів би ним бути, лише для того, що б дратувати гомофобів.

Все моє життя я не вірив тим речам, про які пишуть у підручниках історії, і більшості з того, чого мене вчили в школі. Але зараз я роблю висновок, що не вправі судити про кого-небудь, ґрунтуючись лише на тому, що я прочитав у книгах. Я не вправі взагалі судити про що-небудь. Такий урок, який я вивчив…
Цитати Жана Жака Руссо

Дивіться також:  Цитати Путіна Ст. Ст.

Бажання бути кимось іншим — це втрата самого себе.

Телебачення – саме велике зло на планеті. Підійди прямо зараз до свого телевізора і викинь його у вікно, або продай його і купи краще стереосистему.

Я краще буду тусуватися з компанією невдах, сидіти і покуривать з ними, ніж з тими, хто без розуму від бейсболу…

Сподіваюся, що я не перетворюся в Піта Тауншенда. Досить смішно 40 років робити те, що ми витворяємо на сцені зараз. Ось чому я хочу зав’язати з кар’єрою, поки не стало занадто пізно…

Один — ніхто інший, як знайомий ворог.

Я використовую шматочки і частки інших особистостей, щоб сформувати свою власну.

Бажання бути кимось іншим – це втрата самого себе.

Я не можу говорити. Я можу тільки відчувати.

Мені подобається стежити за підйомом кар’єр естрадних артистів, поки вони ще борються за досягнення успіху [з підліткового віку до тридцяти років]. Мені подобається дізнаватися про них все, і якщо не можна дістати достатньо інформації, то вистачить і таблоїдів. Я люблю панк-рок. Я люблю дівчат з дивними очима. Я люблю наркотики (але моє тіло і мозок не можуть дозволити мені приймати їх). Я люблю пристрасть. Я люблю те, що добре побудовано. Я люблю наївність. Я люблю і вдячний робочим-синім комірцям, існування яких звільняє артистів від необхідності займатися низькооплачуваною роботою.

Я вичерпав всі розмови, коли мені було дев’ять років.

Зробіть вашу роботу наповненим життям, а не життя наповненим роботою.

Ніхто не помре незайманим. Життя всіх поімеет.

Все, що я роблю – це внутрішньо, підсвідомо, тому що ви не можете раціоналізувати духовність.

Мене звуть Курт, я співаю і граю на гітарі, а взагалі, я ходяча і разговаривающая бактеріальна інфекція…

Краще бути мертвим, ніж крутим.

Невизначеність – це немов широко відкриваєш очі в темряві, потім насилу закриваєш, потім відкриваєш, і тебе засліплюють блискучі срібні точки, що виникли від тиску на рогівки ока, косиш, крутишся, зосереджуєшся, потім знову ти засліплений, але ти хоча б, так або інакше, бачив світло. Можливо, світло зберігався в поглибленнях, або утримувався в райдужній оболонці, або прилипав до кінчиків всіх нервів і вен. Потім твої очі знову закриваються, і перед віками з’являється штучне світло, напевно, просто лампочка або паяльна лампа! Боже, він гарячий!

Зараз я відчуваю себе більш щасливою, ніж коли б то не було. Нарешті я знайшов людину, абсолютно схожого на мене. І зовсім не важливо, хто це — чоловік, жінка, гермафродит або осел. Головне, що ми підходимо один одному.

Зараз я відчуваю себе більш щасливою, ніж коли б то не було. Нарешті я знайшов людину, абсолютно схожого на мене. І зовсім не важливо, хто це — чоловік, жінка, гермафродит або осел. Головне, що ми підходимо один одному.

Ми такі модні, що навіть собі наслідуємо.

Я соромився своїх батьків. Не міг нормально спілкуватися з однокласниками, бо мені страшенно хотілося мати типову сім’ю: матір, батько. Я хотів цієї впевненості, з-за цього я кілька років злився на батьків.

Я не можу дочекатися повернення додому (де б він не був), в ліжко, невротичный, погано харчується і скаржиться, яка дерьмовая погода.

Зробіть вашу роботу наповненим життям, а не життя наповненим роботою.

Вся ця трава. Вся ця нібито не викликає звикання, нешкідлива, рятівна сигарета з марихуаною, яка пошкодила мої нерви, зруйнувала мою пам’ять і змусила мене відчувати бажання зіпсувати шкільний бал. Вона просто ніколи не була достатньо сильною, тому я пішов далі і перейшов на мак.

Краще згоріти, ніж згаснути.

Я абсолютно нічого не розумію в льної техніки, чому одні звуки не можна змішувати з іншими? Зате я знаю, який саунд прийнятний для нас. Ми, як група ніколи не копіювали інших виконавців, і не заучували чужі пісні. Ми не вміли знімати акорди один до одного, та й не відчували особливого бажання робити це. Всю свою енергію ми віддавали створення власних композицій.
Цитати Сталіна В. В.

Дивіться також:  Цитати Мерлін Монро

І він проїхав по сусідніх рейках поруч зі мною замість того, щоб проїхати по мені.

Я ніколи не прагнув ні слави, ні чого-небудь подібного. Так вже вийшло…

Я, звичайно, не міг дозволити своєму его визнати, ніби ми настільки великі, що заслуговуємо так багато уваги. Я відчував себе нерозумно з-за того, що на андеграундній сцені є багато груп, настільки ж добрі, як ми, або нас краще, але чомусь тільки ми привертаємо увагу.

Я не можу говорити, я можу тільки відчувати.

Я не відчував збудження ні від прослуховування, ні від створення музики разом з її написанням і так багато років.

Один – ніхто інший, як знайомий ворог.

Я не читаю багато, але коли я дійсно читаю, читаю уважно.

Я не можу говорити, я можу тільки відчувати.

Якщо мене посадять у в’язницю, принаймні, не треба буде роздавати автографи.

Я використовую шматочки і частки інших особистостей, щоб сформувати свою власну.

Я не читаю багато, але коли я дійсно читаю, читаю уважно. У мене немає часу, щоб перевести те, що я розумію, у форму розмови. Я вичерпав всі розмови, коли мені було дев’ять років.

Мені нічого сказати або спитати. Я тільки поддакиваю. Я в деякому сенсі реакционер. Я тільки реагую на те, що говорять інші. Я не думаю, а коли думаю, то забуваю.

Я краще буду тусуватися з компанією невдах, сидіти і покуривать з ними, ніж з тими, хто без розуму від бейсболу…

Нехай вже мене ненавидять за те, що я є, чим люблять за те, чим я не є.

Найгірше злочин, яке я можу собі уявити, — це обманювати людей таким облудою і робити вигляд, ніби я на всі 100% відчуваю радість. Іноді мені здається, що я хотів би зупинити годинник, коли я виходжу на сцену. Я намагався зробити все, що було в моїх силах, щоб змиритися з цим. І я змирився Боже, повір мені, але цього недостатньо.

Життя – це те, що ти будуєш, це твій кросворд…

Коли я почав приймати героїн, я знав, що це буде так само нудно, як курити марихуану, але я вже не міг зупинитися, героїн став подібний повітрю!

Я не хочу ні з ким надто зближуватися. Не хочу, щоб хтось знав, що я відчуваю і думаю. І якщо ви не в змозі зрозуміти, що я з себе уявляю, слухаючи мою музику, що ж, на жаль…

Більшість моїх текстів виткані із суцільних протиріч. Я напишу кілька щирих рядків, а потім починаю дуріти і насміхатися над ними.

Я люблю всіх — ось що сумно…

Я на мілині. Я, знесилений, викинутий на берег і одержимий. Я повинен виїхати, тому що ти все ще тут, в моєму повітрі, дражливий моє нюх, вторгаючись в мої повітряні хвилі. Ти скрізь на простирадлах і у ванній. Мій диван пропах ТОБОЮ! Ти залишила свою спідню білизну, пальто, платівки, книги і запах тут, НА МОЄМУ місці відпочинку. Там, куди я приповзав вмирати, як кіт під будинок після того, як його вдарили. Лежачи і чекаючи.

Я втомився постійно прикидатися хорошим хлопцем тільки для того, щоб уживатися з іншими і мати друзів. Носив просту фланелеву сорочку, жував тютюн і на багато років став ченцем-відлюдником в своїй кімнатці. З часом я навіть почав забувати, що таке нормальне спілкування з людьми.

Все моє життя я не вірив тим речам, про які пишуть у підручниках історії, і більшості з того, чого мене вчили в школі. Але зараз я роблю висновок, що не вправі судити про кого-небудь, ґрунтуючись лише на тому, що я прочитав у книгах. Я не вправі взагалі судити про що-небудь. Такий урок, який я вивчив…
Цитати Еріха Марії Ремарка

Дивіться також:  Цитати Льва Толстого

Я ніколи не прагнув ні слави, ні чого-небудь подібного. Так вже вийшло…

Я втомився постійно прикидатися хорошим хлопцем тільки для того, щоб уживатися з іншими і мати друзів. Носив просту фланелеву сорочку, жував тютюн і на багато років став ченцем-відлюдником в своїй кімнатці. З часом я навіть почав забувати, що таке нормальне спілкування з людьми.

І я не збирався покидати цей світ, не дізнавшись, що означає перепихнуться.

Я люблю проникати в механіку системи, видаючи себе за одного з них, потім повільно починати деградувати всередині імперії.

Якщо хтось із вас ненавидить гомосексуалістів, людей з іншим кольором шкіри або жінок, будь ласка, зробіть милість: пішли звідси подалі. Не приходьте на наші концерти і не купуйте наші платівки.

Коли я зрозумів, що не знайду людини, схожого на мене, я просто перестав заводити дружбу з людьми.

Краще згоріти, ніж згаснути.

Коли я зрозумів, що не знайду людини, схожого на мене, я просто перестав заводити дружбу з людьми.

У мене немає часу, щоб перевести те, що я розумію, у форму розмови.

Живи на повну котушку, помри молодим і залиш красивий труп.

Краще бути похмурим мрійником, ніж безмозким тусовщиком.

Я не хочу ні з ким надто зближуватися. Не хочу, щоб хтось знав, що я відчуваю і думаю. І якщо ви не в змозі зрозуміти, що я з себе уявляю, слухаючи мою музику, що ж, на жаль…

Те, що я іноді перевдягаюся в жіночий одяг, показує, що я можу бути настільки жіночним, наскільки захочу. Я — джем… подумаєш! Якщо б я був гомосексуалістом, то особливо не заперечував…

Я не боюся смерті. Коли ти помираєш, твоя душа продовжує жити і стає абсолютно щасливою. Повний спокій після смерті, переродження в когось іншого — ось найбільша надія мого життя…

Зараз я відчуваю себе більш щасливою, ніж коли б то не було. Нарешті я знайшов людину, абсолютно схожого на мене. І зовсім не важливо, хто це – чоловік, жінка, гермафродит або осел. Головне, що ми підходимо один одному.

Я був неймовірно щасливою дитиною. Я весь час кричав і співав. Просто не міг вчасно зупинитися. Я був по–справжньому щасливий.

І я не збирався покидати цей світ, не дізнавшись, що означає перепихнуться.

Багато намагаються прожити життя інших людей. Їхні думки – чужі думки, їх життя – мімікрія, їх пристрасть – цитати. Вміння цитувати добре приховує відсутність власних ідей.

Телебачення, телебачення – найбільше зло на планеті. Підійди прямо зараз до свого телевізора і викинь його у вікно, або продай його і купи краще стереосистему.

Якщо я вкрай зосереджуся, зможу побачити маленькі прозорі плями смітинок на зовнішній оболонці своїх очей (або на слизовій оболонці). І коли мій погляд переміщається вниз, можна тільки слідувати за ним. Це ніби дивишся фільм про амебу або желеподібний планктон під мікроскопом.

Людей будуть знаходити мертвими прямо в навушниках.

Ми такі модні, що навіть собі наслідуємо.

Нехай вже мене ненавидять за те, що я є, чим люблять за те, чим я не є.

Я завжди відчував себе ізгоєм, і це не могло не турбувати мене. Я ніяк не міг зрозуміти, чому мені не хочеться спілкуватися зі своїми однолітками і однокласниками. Багато років я зрозумів, чому: я не міг зійтися з ними перш за все тому, що вони байдуже ставилися до творчості.

Ніхто не помре незайманим. Життя всіх поімеет.

Ми невимовно набралися випивкою і наркотиками, фальшивили й навіть були м-м-м, сльозливість.

Можливо вас зацікавить