Цитати про бізнес

Завоювання серця бізнес-леді це смертельний номер, схожа стрибка з-під купола цирку в пащу тигра з польотом крізь гарячі кільця.

Для багатьох фраза «це просто бізнес, нічого особистого» є життєвим кредо, проте я завжди вважав свій бізнес справою життя і не розумію, як можна не переживати за нього, а вважати просто бездушним набором фінансових операцій.

Щоб досягти успіху в бізнесі, треба просто завжди робити трохи більше, ніж інші: більше вчитися, працювати, готуватися і, звичайно, мріяти.

Як показує життєвий досвід, думати своєю головою – найважча робота, тому так мало людей їй займаються.

У бізнесі немає такого поняття як «жалість». Тут слабкий або стає сильним, або гине, третього не дано.

Коли справа доходить до великого бізнесу, Інтернет здатний на справжні чудеса.

Ділове спілкування покоїться на трьох китах: метафори, байки і швидкість мовлення.

Вступаючи на важкий шлях великого бізнесу, кожна жінка ризикує не тільки залишитися ні з чим, але і раз і назавжди втратити свою жіночність.

Хто хоче – шукає спосіб, хто не хоче – шукає причину. – Сократ

Якщо ви не в змозі запам’ятати, тоді запишіть те, що я зараз скажу. Самий нікчемна і безперспективний проект, але вже запущений і працює в Мережі, принесе набагато більше результатів і прибутку, ніж найдосконаліший проект, який через свого постійного передстартового вдосконалення ніколи не буде запущений. – (Джон Різ, піонер інтернет-маркетингу, розробник одного з перших поштових сервісів автовідповідачів, творець понад 110 різних проектів, мультимільйонер)

Той, хто хоче бачити результати своєї праці негайно, повинен йти в шевці. – Альберт Ейнштейн

Звичайно, існують люди, для яких гроші понад усе. Зазвичай це люди, які ніколи не стануть багатими. Тільки той досягає багатства, хто талановитий, щасливий, і не думає постійно про гроші. – (Стів Джобс, 1946, головний керівник Apple Computers, мільярдер)

Яка висота піку Еверест? Ви можете цього не знати, але повірте мені, всім, хто завойовував його, ця висота відома. І відома вона була їм до того, як вони починали на цю гору підніматися. – (Джон Різ, піонер інтернет-маркетингу, розробник одного з перших поштових сервісів автовідповідачів, творець понад 110 різних проектів, мультимільйонер)

Командувати може кожен, Керувати можуть багато, Керувати — одиниці!

Всім, хто відкриває нову справу, реєструє підприємства, потрібно давати медаль за особисту мужність. – Володимир Путін
Цитати про друзів

Дивіться також:  Цитати про смерть близької людини

Коли кажуть: “Справа не в грошах, а в принципі”, не вірте. Справа в грошах. – Кін Хаббард

Не має сенсу наймати тямущих людей, а потім вказувати, що їм робити. Ми наймаємо розумних людей, щоб вони говорили, що робити нам.

Надавати допомогу іншим благородно. Накопичувати хороший ринковий досвід, розраховувати лише на свої власні джерела доходу — гідні прагнення. Не обтяжувати інших своєю незабезпеченістю, мати можливість і бажання забезпечити і підтримати інших — благородно. Тому, я вважаю, що фінансова незалежність — це гідне прагнення. – (Джим Рон, видатний американський бізнес-тренер і мотиватор, розробляв стратегію роботи компаній I. B. M., Coca-Cola, Xerox, General Motors та ін)

Щоб стати мільярдером, потрібна насамперед удача, значна доза знань, величезна працездатність, я підкреслюю – ВЕЛИЧЕЗНА, але головне, найголовніше – ви повинні мати менталітет мільярдера. Менталітет мільярдера – це такий стан розуму, при якому ви зосереджуєте всі свої знання, всі свої вміння, всі свої навички на досягненні поставленої мети. Це те, що змінить вас. – Пол Гетті

Завжди пам’ятайте одне просте правило: одягатися слід для тієї роботи, яку ви хочете мати, а не для тієї, яку маєте. – Дональд Трамп

Щоб відповідати мінливої ринкової обстановці, приблизно кожні два роки в Microsoft робилася чергова велика реорганізація. У цих структурних перетворень є й інша сторона, внутрішня. Звикаючи до своєї звичайної роботи і почуваючи себе досить комфортно, люди часто перестають рости в професійному відношенні і не в змозі сприймати свіжі ідеї. Кадрові перестановки надають їм можливість взятися за вирішення нових завдань. Наприклад, буває корисно провести ротацію фахівців між підрозділами розробки і продажів. Включивши програмістів в команду, обслуговуючу споживачів, ви даєте їм можливість краще зрозуміти вимоги ринку і надалі поліпшити характеристики своїх продуктів. – (Білл Гейтс, 1955, глава корпорації “Microsoft”, найбагатша людина планети)

Половина того, що відділяє успішних підприємців від невдах — це наполегливість.

Насамперед, зарубайте собі на носі: ніколи не застосовуйте до свого бізнесу термін “спад”. Спад передбачає відкат назад. Замість цього використовуйте поняття “революція”. Спад активності означає, що Ваша підприємницька діяльність пройшла певний етап, на якому залишатись більше не можна, інакше Ви приречені на провал. Настає революція. Необхідно провести зміну пріоритетів, заново розставити акценти і рухатися далі, назустріч новому успіху. – (Террі Дін, ветеран інтернет-маркетингу з більш ніж семирічним стажем)
Цитати рок музикантів

Дивіться також:  Злі цитати

Відкрити магазин легко; тримати його відкритим — це мистецтво.

В Apple працюють чудові люди. Але на виконавчому рівні у них не було ні мети, ні стратегії. Вони працювали в абсолютно різних напрямках в надії, що хоч одне з них приведе до мети. Одночасно велася розробка сотень нових продуктів. Ми повинні були зробити щось, щоб піти від цього. – (Стів Джобс, 1946, головний керівник Apple Computers, мільярдер)

Завжди обирайте найважчий шлях – на ньому ви не зустрінете конкурентів. – Шарль де Голль

Люди завжди звинувачують обставини за те, які вони є. Я не вірю в обставини. Люди, які досягають успіху в цьому світі, – це люди, які можуть піднятися і пошукати потрібні їм обставини і, якщо не можуть знайти, створюють їх. – Бернард Шоу

Хто працює цілий день, тому ніколи заробляти гроші. – Джон Девісон Рокфеллер

Якщо нічого жерти, потрібно займатися тим, що приносить гроші негайно, без витрат. А ось після набуття впевненості, що сім’я голодувати не буде, треба знайти ті приємні речі, які подобаються саме тобі. – Євген Чичваркін

Люди купують під впливом емоцій. Навіть якщо Ваші покупці — власники бізнесу, яким би великим і солідним він не був, вони все одно залишаються людьми зі всіма витікаючими звідси наслідками. Саме люди приймають рішення про здійснення покупки, саме люди натискають на кнопку “Замовити!”, вводять платіжну інформацію в поля форми замовлення і т. п. І всі ці люди купують, керуючись власними міркуваннями. Власним “я” і власними емоціями. – (Міхель Фортин, відомий фахівець в області копірайтингу і професійний консультант)

Багато чого мені підказувала астрологія. Чотири роки я вчився в Російської астрологічної школи Олександра Зараєва, отримав сертифікат. Астрологія, на мій погляд, дає найкраще пояснення, що таке наш фізичний світ. Взяти хоча б той факт, що місяць впливає на стан рідини. Всі ми знаємо, чому відбуваються припливи і відливи. А адже організм людини — це на 90% рідину. І якщо береш астрологічну карту людини і дивишся на те, що було при його народженні, що відбувається зараз, які траплялися кризи, можна зрозуміти, що буде далі. -(Володимир Самохін, засновник і гендиректор компанії “Роколор”)

Я покинув Гарвард, щоб почати свою справу, і не шкодую про це, але коли посилаючись на мій приклад, хтось стверджує, що для успішного заняття бізнесом освіта не обов’язково, я завжди уточнюю: це справедливо лише тоді, коли реалізація захопила людини ідеї не терпить зволікання, і він переконаний, що такого шансу більше не трапиться. У всіх інших випадках краще закінчити навчання. Хоча б тому, що рідко людини молодого всерйоз сприймають в бізнесі. Крім того вчений ступінь згодом може зіграти вирішальну роль в отриманні бажаної роботи. Прикладом служить сама компанія Microsoft, на ключові посади в якій практично ніколи не наймають людей не завершили свого утворення. І це незважаючи на те, що її заснували два кинули коледж шалапута. – (Білл Гейтс, 1955, глава корпорації “Microsoft”, найбагатша людина планети)
Осінні цитати

Дивіться також:  Цитати про гордість

Чим би ти не володів, ти або використовуєш це, або втрачаєш! – (Генрі Форд, 1863-1947, американський інженер, промисловець, винахідник, один із засновників автомобільної промисловості США)

Якщо ви знаходитесь на судні, яке постійно протікає, правильніше направити зусилля на пошук нового судна, а не на закладення дір. – Уоррен Баффетт

Хочеш мати стільки грошей,щоб вистачило тобі і твоїй родині – працюй сам… Хочеш забезпечити свої майбутні покоління – примусь людей працювати на себе. – Карл Маркс

Є лише одна річ, якої людина може повністю керувати, — це його власне ставлення до життя. – (Наполеон Хілл, 1883-1970, мільйонер, автор бестселерів по філософії, психології та практиці успіху)

Клієнт не може бути просто задоволений. Клієнт повинен бути задоволений! – (Майкл Делл, 1965, засновник і колишній виконавчий директор Dell Computer Corporation, мільярдер)

Успіх залежить від зусиль. – (Софокл, 496-406 до н. е., давньогрецький поет-драматург, політичний діяч)

Не кажи, що працюєш. Покажи, що ти заробив.

Невдача – це можливість почати знову, але вже більш мудро. – Генрі Форд

Я можу відзвітувати за кожен зароблений мною мільйон, крім першого. – Джон Девісон Рокфеллер

Відомі компанії рекламують свою продукцію переслідують одну мету — заробити грошей

Якщо не почати експериментувати, наша модель застаріє, а ми не можемо собі цього дозволити. Як відбувається з колегами, які хочуть надійності. Телебачення ж так влаштовано, що найперспективніша стратегія — розвиватися, помилятися, але знаходити нове. А “надійне” швидко застаріває, аудиторія надзвичайно избалованна. – (Костянтин Ернст, продюсер, генеральний директор Першого каналу ТБ)

Можливо вас зацікавить