Цитати про бізнес

Завоювання серця бізнес-леді це смертельний номер, схожа стрибка з-під купола цирку в пащу тигра з польотом крізь гарячі кільця.

Для багатьох фраза «це просто бізнес, нічого особистого» є життєвим кредо, проте я завжди вважав свій бізнес справою життя і не розумію, як можна не переживати за нього, а вважати просто бездушним набором фінансових операцій.

Щоб досягти успіху в бізнесі, треба просто завжди робити трохи більше, ніж інші: більше вчитися, працювати, готуватися і, звичайно, мріяти.

Як показує життєвий досвід, думати своєю головою – найважча робота, тому так мало людей їй займаються.

У бізнесі немає такого поняття як «жалість». Тут слабкий або стає сильним, або гине, третього не дано.

Коли справа доходить до великого бізнесу, Інтернет здатний на справжні чудеса.

Ділове спілкування покоїться на трьох китах: метафори, байки і швидкість мовлення.

Вступаючи на важкий шлях великого бізнесу, кожна жінка ризикує не тільки залишитися ні з чим, але і раз і назавжди втратити свою жіночність.

Хто хоче – шукає спосіб, хто не хоче – шукає причину. – Сократ

Якщо ви не в змозі запам’ятати, тоді запишіть те, що я зараз скажу. Самий нікчемна і безперспективний проект, але вже запущений і працює в Мережі, принесе набагато більше результатів і прибутку, ніж найдосконаліший проект, який через свого постійного передстартового вдосконалення ніколи не буде запущений. – (Джон Різ, піонер інтернет-маркетингу, розробник одного з перших поштових сервісів автовідповідачів, творець понад 110 різних проектів, мультимільйонер)

Той, хто хоче бачити результати своєї праці негайно, повинен йти в шевці. – Альберт Ейнштейн

Звичайно, існують люди, для яких гроші понад усе. Зазвичай це люди, які ніколи не стануть багатими. Тільки той досягає багатства, хто талановитий, щасливий, і не думає постійно про гроші. – (Стів Джобс, 1946, головний керівник Apple Computers, мільярдер)

Дивіться також:  Цитати про Різдво

Сторінки: 1 2 3 4 5

Можливо вас зацікавить