Цитати про ніч

Справжня любов – це, коли пристрасні коханці вночі вранці перетворюються в хороших друзів і партнерів, які поважають інтереси і бажання іншого.

Остання ніч завжди омивається чистими і солоними сльозами любові, вона просто переповнена емоціями і пристрастями. Іноді та сама дивуєшся тому, на які почуття ти здатна!

Ніч – це час любити. У повітрі витає запах лісу, свіжості і … ніжності. Спить все, крім двох люблячих сердець.

Чоловіча логіка ідеальна. Телефонні дзвінки серед ночі, визнання в любові і запрошення в гості прямо зараз – дуже обдумані і логічні вчинки. Я ось іноді думаю, а яким все ж місцем люблять чоловіки?

Ти запам’ятай нічний аромат. Наш прохолодний світанок і жаркий захід. Ти запам’ятай наше щастя зараз. Зроби, будь ласка, це для нас!

Я хочу незабутнього літа: з хорошими друзями, веселими пікніками, теплим морем, гарячими танцями, нічними прогулянками і поцілунками до ранку.

Я пам’ятаю вид з твого будинку, номер квартири телефону. Я пам’ятаю дощові ночі, коли ми не спали. Запам’ятай і ти, і все, що відбувалося в спальні.

Якщо добрий ранок, значить, ніч була пристрасна.

Хто рано встає, той на ніч кавунів наївся:D

Все має свій захід. Тільки ніч закінчується світанком. – Владислав Гжегорчик

Рано чи пізно настає ніч і ти розумієш – більше йому зовсім не потрібна. Хочеться одного – повністю розчинитися в музиці. Вона лікує. Вона допоможе. Як ніхто інший.

вночі я не можу заснути.вранці я не можу встати.

мама, я щоночі не сплю до світанку.

Ночі — як люди: цікавими вони стають далеко не відразу. Близько опівночі вони досягають зрілості, у два — повноліття; з двох до половини третього — їх зоряний час, але вже в половині четвертого вони починають здобути, а до четвертої години ранку від них залишається лише бліда тінь. Їхня Смерть жахлива… справді, що може бути страшніше світанку, коли пляшки порожні, а гості схожі на потопельників… – Олдос Хакслі
Цитати про подорожі

Дивіться також:  Цитати про терпіння

Сторінки: 1 2 3 4

Можливо вас зацікавить