Цитати Стіва Джобса

За вченням буддистів, думку новачка дуже цінно – зберегти його в собі незмінним практично неможливо і майже недосяжно. Хоча дива трапляються.

Одягнена на нас одяг зшитий кимось. Мова наша також придуманий не нами. Їжу також вирощують інші люди. Наш час зробити корисне для людства також не за горами і незабаром прийде. – Стів Джобс

Смерть очищає, лякає і окрилює, вважають не дарма мудрі буддисти. Адже завдяки смерті світ стає чистішим і світлішим, відкриваючи дорогу всьому новому і прогресуючого.

Не забувайте про смерть ніколи. Завдяки смерті я прийняв всі правильні, доленосні й життєстверджуючі рішення. Невідчепна думка про смерть – найкращий спосіб розібратися у собі, відкинути ілюзії і заспокоїтися, обравши істинну віру, йдучи дорогою Всевишнього за велінням серця. С. Джобс

Я пізнав багатьох жінок. Найкращі – це дружини. Дружина моя свята і безгрішна жінка, вірна боргу, що зберігає гідно сімейні узи шлюбу.

Всякий раз, коли зранку я дивився по той бік дзеркала і розмірковував, що день може перерватися, ставши останнім, я питав себе про майбутні заняттях. І завжди віддавав перевагу реформи, необхідні зміни, реорганізацію, думаючи про майбутнє всесвіту та перспективі для інших.

Якщо кожен прожитий день ви будете проводити як останній – коли-небудь ви виявитеся праві.

Послання співробітникам Apple від 24 серпня 2011 року

Були такі часи, що у мене не було своєї кімнати. Я спав у друзів на підлозі, а для того, щоб купити їжі – здавав пляшки з-під кока-коли. Щонеділі я йшов 10 кілометрів пішки для того, щоб раз у тиждень нормально поїсти на благодійному обіді в храмі кришнаїтів. І знаєте що? Це був прекрасний час!

Комп’ютер виконує дуже прості речі — бере число, додає його до іншого числа, порівнює результат з третім числом. Але це все відбувається зі швидкістю 1 000 000 операцій в секунду. А на швидкості 1 000 000 операцій в секунду результат вже здається чарами.

Немає бажання бути самим заможним на кладовищі.

Ми тут, щоб подарувати світу щось нове. Якщо не так, то навіщо ж?

Не існує успішних людей, які ніколи в житті не оступалися і не допускали помилки. Існують тільки успішні люди, які допустили помилки, але потім змінили свої плани, грунтуючись на минулих невдачах. Я як раз один з таких хлопців.

Я б обміняв всі свої технології за один день з Сократом.
Цитати Сергія Мінаєва

Дивіться також:  Цитати Ельчин Сафарли

Коли ти молодий і бачиш, що передають в телевізорі – тобі здається, що телекомпанії в змові і хочуть зробити людство тупим. Але потім, позврослев приходить розуміння істини: люди самі цього бажають. Змова це не так жахливо. Завжди можна пристрелити виродків, почати революцію! Але насправді, немає ніякої змови, телекомпанії просто задовольняють попит. Шкода, але це правда.Спільний виступ з Біллом Гейтсом на конференції All Things, 2007

Іноді життя б’є вас по бышке цеглою. Не втрачайте віри. Я переконаний, що єдиною вещю, яка допомогла мені продовжувати справу була те, що я любив свою справу. Вам треба знайти те, що ви любите. І це так само вірно для роботи, як і для відносин. Ваша робота заповнить велику частину життя і єдиний спосіб бути повністю задоволеним – робити те, що по-вашому є великою справою. І єдиний спосіб робити великі справи – любити те, що ви робите.

Інтерв’ю журналу Playboy, 1987 рік

Я можу звільнити людину, а потім подзвонити йому, щоб обговорити якийсь проект чи знову найняти його. Минуле мене не хвилює, значення має тільки справжнє. – З книги Steve Jobs: The Journey is the Reward, 1984 рік

Ви хочете присвятити своє життя продажу солодкої води або хочете піти зі мною і по справжньому змінити світ?Інтерв’ю журналу Playboy, 1985 рік

В основному вважається, що перегляд телевізора дає розслаблення мозку, а сідаючи за комп’ютер ми запускаємо кмітливість.

Інтерв’ю журналу Fortune, 2000 рік

Часто до мене на вулиці підходять люди. Вони жебракують або просто хочуть поплескати мене по плечу, і повідомити їм подобаються продукти Apple. Якщо я втомився, то я зазвичай просто пронизливо, не кліпаючи, дивлюся їм в очі. Вони трохи гаються, а потім стрімко переходять на іншу сторону вулиці.Інтерв’ю The Wall Street Journal, 1993

Ринок персональних комп’ютерів помер. Microsoft повністю захопили ринок, не привносячи в індустрію інновацій. Це кінець. Apple програла, а в історії настільних комп’ютерів настали Середні віки. Це буде ще продовжуватися близько 10 років.

Якщо з якоїсь причини ми оступимося, зробимо кілька непоправних помилок і програємо конкуренцію Microsoft і IBM… Тоді для всієї індустрії комп’ютерів настануть темні часи.

Останні 33 роки я щоранку дивився в дзеркало і запитував себе: “Якщо сьогодні буде останнім днем в моєму житті, чи буду я робити те, що запланував на сьогодні?Промова перед випускниками Стенфорда, 2005 рік
Цитати Достоєвського Ф. М.

Дивіться також:  Цитати Шелдона Купера

Стів Джобс про операційній системі Google Android: Ми не ліземо в пошук, але вони вирішили зайнятися телефонами. Не треба плекати ілюзій, вони хочуть знищити iPhone. Ми їм не дозволимо.

Стів Джобс про популярність iTunes серед користувачів Windows : Це як склянка крижаної води в пеклі

Є тільки один спосіб виконати велику роботу — полюбити її. Якщо ви до цього не дійшли, почекайте. Не кидайтеся за справу. Як і з усім іншим, підказати цікаву справу вам допоможе власне серце.

Я впевнений, що найсвітліші дні й інноваційні винаходи Apple ще попереду

Я спробував марихуанну і вживав ЛСД, я зовсім не намагаюся цього приховати.

Інновація відрізняє лідера від наздоганяючого.

Я бажаю Біллу Гейтсу всього самого найкращого, правда. Я просто вважаю, що він і Microsoft – це дуже вузьколобо. Його погляди були б куди ширше, якби в молодості він погрався кислотою або пожив з відлюдниками в Індії.

Ви знаєте, що ми їмо їжу, яку вирощують інші люди. Ми носимо одяг, який зшили інші люди. Ми говоримо на мовах, які були придумані іншими людьми. Ми використовуємо математику, але її теж розвивали інші люди… Я думаю, ми все це постійно говоримо. Це прекрасний привід створити що-небудь таке, що могло б стати корисним людству.

Стів Джобс про Mac OS X : Ми зробили значки на екрані такими красивими, що вам захочеться їх лизнутьИнтервью BusinessWeek, 1997 рік

Всі технології та досягнення я б без вагань віддав за зустріч з Сократом.

Тільки мета здатна зробити життя осмисленим. Вона може підтримати нас у нелегку годину, стати причиною здоров’я і довголіття.

Найкраще, що могла придумати життя – це смерть. Вона несе зміни. Пропускає вперед нове, знищуючи все віджиле.

Президенту PepsiCo Джону Скаллі, переманюючи його на пост генерального директора Apple

У мене є ідея порятунку Apple. Чітко продумані тактики і модернізована продукція. Шкода мою думку там нікому не цікаво.

Сучасні продукти Apple — відстій. Вони не сексуальні.Інтерв’ю з The New York Times, 1997 рік

Неможливо створити хороший продукт, грунтуючись на опитуваннях людей або користуючись фокус-групами. Люди самі не знають чого вони хочуть, поки їм це не покажеш.

Єдина людина, що зрозумів відчуття втрати чверті мільярда доларів за один рік. Дуже непогано загартовує особистість.

Був час, коли я спав на підлозі в кімнатах у друзів і здавав пляшки, щоб купити вегетаріанський бургер. Зараз, після отримання акцій і власності на декілька мільярдів доларів, моя побутове життя дещо змінилася, але, присягаюся, не я сам.Інтерв’ю Newsweek, 2001
Цитати Платона

Дивіться також:  Цитати Леді Гаги

Основною причиною, через яку люди будуть купувати додому комп’ютер – це можливість бути пов’язаними з національною комунікаційної мережею. Зараз все тільки починається, але це буде справжній прорив. Приблизно як телефон.Промова перед випускниками Стенфорда, 2005 рік

Будь еталоном якості. Деякі люди не були в оточенні, де новаторство було головним козирем.

Залишайтеся голодними, залишайтеся безрозсудними Інтерв’ю журналу Wired, 1996

Якщо подивитися на історію тих подій, я можу сказати що звільнення з Apple стало кращим подією , яке відбувалося в моєму житті. Я знову знайшов легкість і сумніви новачка і позбавився від ярлика успішної людини. Це дало мені свободу і дала початок мого нового творчого періоду.Промова перед випускниками Стенфорда, 2005 рік

Тб отупляє і вбиває багато часу. Вимкніть його, і ви збережете трохи сірої речовини. Але будьте обережні – отупеть можна і за комп’ютером Apple.

Якщо б мене зараз поставили перед вибором – що залишити у своєму володінні Apple або Pixar – я б мабуть, захотів би влаштувати все так, щоб володіти і тим і іншим без подібного вибору.

Ваш час обмежений, не витрачайте його живучи іншим життям. Не попадайтеся на гачок віровчення, яке існує на мисленні інших людей. Не дозволяйте поглядам інших заглушати свій власний внутрішній голос. І дуже важливо мати мужність слідувати своєму серцю і інтуїції. Вони так чи інакше вже знають, що ви дійсно хочете зробити. Все інше — другорядне.

Мені ніби дали під дих і вибили з мене душу. Я ще молодий, мені всього 30 і я хочу продовжувати створювати великі речі. Я знаю, що можу створити як мінімум ще один великий винахід. Але Apple не дасть мені такого шансу.

Пам’ять про те, що я скоро помру – найважливіший інструмент, який допомагає мені приймати складні рішення в моєму житті. Тому що все інше – чужа думка, вся ця гордість, вся ця боязнь збентеження або провалу – усі ці речі падають перед обличчям смерті, залишаючи лише те, що дійсно важливо. Пам’ять про смерть – кращий спосіб уникнути думок про те, що у вам є що втрачати. Ви вже голий. У вас більше немає причин не йти на заклик свого серця.

Можливо вас зацікавить