Цитати Євгена Гришковця

В мені борються два бажання – стати героєм твору і бути щасливим. На жаль, вони несумісні, оскільки будь-герой апріорі повинен бути самотній, убитий горем, а краще – заплутатися в цьому житті.

Дивна річ, вдома я люблю все, навіть те, що мені не подобатися. Варто опинитися в іншому місці як поріг терпимості різко знижується. – Тобто Гришковець

Все-таки любов володіє неймовірною одухотворяющей силою. Варто було мені закохатися, як я відчув себе просто в центрі світової творчої культури. Всі книги, вірші, пісні, все стало таким близьким і зрозумілим.

Мої стосунки зі школою не склалися, оскільки саме там я вперше відчув, що таке машина держави.

Євген Гришковець: Любити, скажу я вам, це важка робота, не фізично, а морально важка, адже потрібно постійно виявляти увагу, переживати і хвилюватися за об’єкт своїх почуттів.

Жити можна тільки з ким-то. Поки ти один – це не життя, а скоріше існування. Тільки йдучи пліч-о-пліч, можна відчути всю повноту, всі барви життя. А у самотності немає фарб, воно – чорно-біле.

Наука відпочивати дуже тонка і складна. Найважче з’ясувати від чого відпочивати.

Якщо б можна було вловлювати приладами енергію якихось переживань, то мою думку можна було б відстежити з космосу. Її було б видно навіть крізь землю, на такій глибині, де прокладено метро. Мені, напевно, зараз болючіше всіх. Не може бути багато таких хворих голів одночасно в одному місці. Не повинно бути! Інакше проводу погорять.

Просто завжди йдеться, у разі якщо люди розійшлися, що шлюб був невдалим. Люди, може бути, разом прожили багато щасливих років, а потім щось пішло по-іншому, і от вони розлучилися. Яка ж тут невдача?

Всі ці розмови, натяки, сумніви – вийде чи не вийде – дотику та погляди – ось справжнє задоволення…

Хочу так любити, щоб не думати, що люблять мене чи ні… і так любити, щоб, коли йшла любов, не залишалося ревнощі…

І ти не образився. тому що ти ще не вмієш ображатися, тому що як тільки ти навчишся ображатися, в ту ж секунду, не в наступну, а в ту ж секунду ти навчишся ображати…

Атмосфера повної безпеки – це те, чого найважче створити і зовсім непросто знайти. Я маю на увазі не безпека, яка забезпечується охоронцями і камерами стеження, а безпеку, коли ти розумієш, що тебе тут ніхто не обдурить, не образить, тобою не скористаються.

Мені було шкода сніг. Падав лапатий сніг і відразу зникав. він навіть не танув, не перетворювався в калюжі на асфальті. Немає. Він просто падав у море і зникав. Відразу. А ще, це ніхто не бачив. Ніхто не бачив цього снігопаду. Цього нескінченного розмаїття…
Цитати Ремарка

Дивіться також:  Цитати Леніна

Треба ж, як тільки відбувається щось не дуже звичайна або сильно незвичайне, відразу думаєш: Як в кіно

Як же дивно іноді буває в житті. Ти живеш, живеш якийсь звичайним життям, і один у неї з’являється людина. Чоловік. Точніше, спочатку ти з’явилася в його житті. А ти сама його спочатку не помітила. Але він з’явився, і ти його побачила якимось боковим зором, точніше, навіть не самої, а якийсь силует, і не надала цьому значення. Але поступово цей силует ставав все чіткіше, чіткіше, і ось ти бачиш перед собою конкретного чоловіка. А ти, звичайно, до цього мріяла про те, що хто-то в тво… читати далі >

А з тугою?.. Я Не вмію боротися з тугою. Вмію тужити, доводилося. Сумувати, нудьгувати, страждати, сумніватися, мучитися… Вмію. А боротися з цим — ні.

Життя візьме своє… А де моє?!

І як же важливо відчути життя не поодинці, а з ким-небудь разом. Тому що разом завжди сильніше, ніж поодинці. Самотужки можна тільки сильніше відчути самотність. А разом можна відчути життя…

Як тільки ти навчишся ображатися, в цю саму секунду-не в наступну-а в цю саму секунду, ти тут же навчишся ображати!!!

Всі ці розмови, натяки, сумніви — вийде чи не вийде — дотику та погляди — ось справжнє задоволення …

Як тільки ти навчишся ображатися, в цю саму секунду, не в наступну, а в цю саму секунду, ти тут же навчишся ображати!

І так хочеться вирватися з цього вікна, з цього самотності, тобто туди, де немає людей. Тому що там, де немає людей, не може бути самотності.

Самотність – це коли навколо дуже багато людей, коли всім щось потрібно від тебе, а ти сам нікому не потрібен. І тобі ніхто не потрібен.

Любов не може бути ані щасливою, ані нещасливою. Вона нестерпна в будь-якому випадку.

Але дізнатися про це можна тільки купивши пачку сигарет і прочитавши на ній попередження Міністерства або якогось іншого відомства про те, що це так шкідливо і так погано…

Просто мені здається, що якщо мені так подобається ця пісня, ця пісня про мене. Це моя пісня. Про моє життя. Хоча її виконав людина, яка не знає мене і взагалі ніколи не дізнається, що я живу. Але ця пісня про мене.
Цитати Сенеки

Якщо б вам вдалося надавати під зад людині, виноватому у більшості ваших неприємностей, — ви б тиждень не змогли сидіти.))))

Дивіться також:  Цитати Шопенгауера А.

На фотографіях все добре. Там багато надії

Одного разу я експериментував. Як тільки бачив, що людина. … який-небудь людина, дивився на годинник, я тут же підходив і питав у нього: Скільки часу? Всі, без винятку, знову дивилися на годинник, перш ніж відповісти.

Надійніше відчувати відповідальність перед кимось, ніж перед собою (в сенсі ефективності).

А я хотів і хочу, щоб мені було добре. Не краще, а добре. Просто добре…

Найважче в стані закоханості – це перехід від надії до відчаю, від упевненості до сумнівам і назад. Ці скачки – найкривавіша синусоїда, яку тільки можна уявити.

Найважче в стані закоханості — це перехід від надії до відчаю, від упевненості до сумнівам і назад. Ці скачки — найкривавіша синусоїда, яку тільки можна уявити.

Самий сумний вид спорту — це жіноче одиночне фігурне катання! Скільки б ця молода і красива жінка не каталася по льоду, скільки б пристрасно ні витягувала вперед руки, скільки б не вигиналася, ні крутилася б… все одно ніхто до неї не вискочить, не обійме! Так вона і залишиться одна на льоду.

Ти пишеш СМС… ти не боїшся, ти знаєш що буде далі… Ти його відправив та отримав повідомлення, що повідомлення відправлено… ооп… а ось воно вже отримане. А що тепер починається? Тепер починається найжахливіше – ти починаєш чекати відповіді…

Просто завжди йдеться, у разі якщо люди розійшлися, що шлюб був невдалим. Люди, може бути, разом прожили багато щасливих років, а потім щось пішло по-іншому, і от вони розлучилися. Яка ж тут невдача?

Я точно знаю, що нічий життєвий досвід в сенсі методів боротьби з тугою, самотністю і відчаєм, мені не допоможе. Ось чужий досвід в сенсі радості іноді буває корисний.

Посміхатися приємно, це фізично приємно. Ще приємніше сміятися. А реготати – це ж просто задоволення!

Самий сумний вид спорту – це жіноче одиночне фігурне катання! Скільки б ця молода і красива жінка не каталася по льоду, скільки б пристрасно ні витягувала вперед руки, скільки б не вигиналася, ні крутилася б… все одно ніхто до неї не вискочить, не обійме! Так вона і залишиться одна на льоду. Бачиш! Сумно, а ще символічно.

Життя — це тобі не супермаркет, друже. Любов знайти не можна. Її можна зустріти тільки

Любити можна лише те, чого зупинити неможливо. Всю цю життя, наприклад…

Це – нормально! Ні добре, ні погано… а нормально…
Цитати Ошо

Дивіться також:  Цитати Карла Маркса

Але… сигарета… сигарета… з неї починається день… день починається не з душу, не з чашки кави, не з новин по радіо чи по телевізору, а з Неї, з цигарки…

Це, звичайно, не метод боротьби з лінню, швидше метод боротьби за продуктивність.

Кожна наступна любов сильніше, ніж попередня.

Мені тут подобається, мені тут дуже багато чого подобається, майже все, але я тут нічого не люблю, а вдома мені багато чого не подобається, але я це люблю.

поміняти – справа безглузда і безперспективное.

Але купити сорочку – це ж ціла справа. Тільки здається, що це легко! Насправді гарних сорочок так само мало, як… всього хорошого. Це ж річ, яка буде дуже близько до тіла!

Якщо б вам вдалося надавати під зад людині, винної у більшості ваших бід, ви б тиждень не змогли б сидіти…

А взагалі це чудово, коли люди знаходять в собі сили вибачитися. Це чудово, але дуже мало хто вміє це робити. І далеко не всі вміють щиро дякувати, знаходити слова для компліментів, зізнаватися у своїй неправоті або чесно говорити, що не знають відповіді на той чи інший питання.

Життя – це тобі не супермаркет, друже. Любов знайти не можна. Її можна тільки зустріти.

Москва! Тут завжди знайдеться кілька сотень фанатів чого завгодно.

Коли що-то розумієш, то жити стає легше. А коли що-то відчуєш – то важче. Але чомусь завжди хочеться відчути, а не зрозуміти!

Я вирішив, що сьогодні курити більше не буду, але сьогодні через дві хвилини закінчиться… Піду покурю не сьогодні.

Самотність — це коли навколо дуже багато людей, коли всім щось потрібно від тебе, а ти сам нікому не потрібен. І тобі ніхто не потрібен.

Неважливо хороша готель або погана, дешева або дорога. Заходиш в кімнату, а там бачиш одноразове мило, одноразові стаканчики і сам розумієш, що ти теж тут одноразовий. Максимум дворазовий.

Мені було шкода сніг. Падав лапатий сніг і відразу зникав. він навіть не танув, не перетворювався в калюжі на асфальті. Немає. Він просто падав у море і зникав. Відразу. А ще, це ніхто не бачив. Ніхто не бачив цього снігопаду. Цього нескінченного розмаїття…

Що у мене, по суті, є, якщо брати по максимуму? По максимуму у мене є планета Земля. Це мій максимум! Планетою обмежені всі мої можливості і моє життя.

Якщо б вам вдалося надавати під зад людині, винної у більшості ваших бід, ви б тиждень не змогли б сидіти…

Можливо вас зацікавить