Статуси освідчення в коханні хлопцю

– Я люблю тебе. – Як я тебе розумію.

Хочу розчинитися в тобі. І більшого мені не треба. Дуже люблю тебе

Існують люди, які своїми вчинками вміють знецінити навіть найцінніші слова.

Хочу кричати про свою любов і, в той же час, що б була таємниця. Хочу пізнати тебе повністю, але кожен день знаходити щось нове.

Кращий статус:
Мила, ніжна кішечка. Вона така, поки ніжно гладиш її і годуєш.

Так! Я не для тебе! Я не вмію спілкуватися з твоїми друзями. Так собі готую. Не переспала з тобою після першої зустрічі. Я рада, що я не для тебе!

– Ти для мене? – Сонечко! – Я для тебе? – Небеса! – Разом ми назавжди? – Так! Чи ти любиш мене? – …

Я люблю тебе. І навіть якщо ти завдаси мені болю, найбільше я хочу, щоб ти був щасливий.

Раніше я помічала щось хороше в кожній людині, а тепер все найкраще в тобі.

Не витрачайте час на тих, хто зраджує, приносить біль, йде, щоб повернутися, зізнатися в коханні, і знову обдурити.

Знову до пізнього часу проговорили. Попрощалися, а через час повідомлення на телефон: “Спасибі, що ти у мене така!” Люблю його, він у мене таке сонечко.

Любов – Це прекрасне мить: Пристрасть, ніжність, ласки, щастя, романтика…Але буває і Ревнощі, біль, страждання, крики, мати, об асфальт телефон…

А ти не повіриш,але ангели теж з роботи приходять неабияк статут.Їх стомлюють мирські турботи.Ти не повіриш,але ангели плачуть ночами,пригадавши якусь смерть.І стільки в сльозах цих болі,горючої печалі,
Статуси про розбиту любов

Вмираю, люблячи…вибач, що так все вийшло…

Дивіться також:  Статуси про розбите серце

Він: скажи що не так в моїх словах ? щоб я виправився. Вона: ти ж до всіх так ставишся, а я така ж як всі, я не хочу тебе міняти.

Згадай, на що схожий наш світ, — і ти зрозумієш: один щасливий день — це майже диво…

Ти моє щастя, яке з’явилося в моєму житті зовсім недавно, і я так боюся тебе втратити, що ніколи не відпущу тебе. Ти будеш зі мною назавжди! Я люблю тебе!

Золотко моє дороге, я просто без розуму від тебе! Я безмежно тебе люблю безмежно сумую. Ти моя єдина радість у цьому світі, без тебе він сірий і похмурий! Дуже сильно чекаю тебе, чекаю моменту, коли знову побачу тебе і зможу зануритися в солодкий світ твоїх обіймів.

Ніхто і ніколи не зрозуміє і не відчує повною мірою мої почуття до тебе. Ніхто і ніколи не зрозуміє, як сильно я тебе люблю, а все тому, що ніхто більше на землі не обдарований таким даром любити до нестями, до абсурду, повністю віддаючись людині, не вимагаючи нічого натомість. Просто я хочу зробити тебе найщасливішим! Люблю тебе!

стань для мене повітрям, і не дозволь задихнутися

…Якщо хочеш дізнатися,хто тебе любить,подивися йому в очі…Той хто любить завжди відвернеться,або просто опустить очі..)
Статуси про хлопців

На мені футболка.На ньому мої поцілунки.

Треба бути трохи схожими, щоб розуміти одне одного, але потрібно бути трохи різними, щоб одне одного кохати.

…бабусі на весіллях завжди говорили мені “Ти наступна”. Вони перестали так робити після того, як я почала говорити їм те ж саме на похоронах)

Дивіться також:  Статуси хочу заміж

-Так просто не буває! – Буває, в моєму світі…(с)

Що потрібно для щастя? Склянка пива, розслабляючий масаж, гаряча ванна і міцний сон з коханим(ою)

Хочу тобі сказати, що дуже сильно я тебе люблю. Що жити без тебе більше не можу, що думаю тільки про тебе. Мої думки зайняті тобою і коли я закриваю очі я бачу тільки тебе. Я просто без розуму від тебе! Я дуже люблю тебе!

Я буду лялькою,яку не забудеш, але ось господарем Ти точно не будеш!І все це з болем у душі віддається, але я завжди Той, Хто сміється останній…

а знаєш чому я так люблю блакитний? Тому що це колір твоїх очей..

Не можу зрозуміти, що зі мною сталося. Чому не можу забути тебе, і ні на кого іншого не тягне! Від усіх відштовхуюся, тягнуся до тебе! Тягне до тебе, напевно, тому що не любиш ти мене… Але знай, що я тебе люблю і буду чекати вічно!

Ти, напевно, здогадуєшся, що я хочу сказати тобі, що я дуже тебе кохаю і не можу прожити ні хвилини без тебе. Ти – єдине щастя в моєї сірої життя, і я до сих пір не можу повірити, що мені пощастило зустріти тебе. І тільки ти зможеш скрасити моє життя, без тебе я просто загину. Я тебе люблю.
Статуси про щастя з коханою

За кожним моїм словом,чиясь сльоза скла по щоці.Не віриш?Подивися в очі мені,знайдеш на дні.

Якщо одного разу настане день, коли в моєму серці не залишиться місця для тебе це буде найчорніший день в моєму житті. Тоді в ньому не залишиться ні краплі радості, і життя втратить сенс. Я тебе люблю.

Дивіться також:  Статуси про нього

ха!цей статус не мені!а я дурна…

Морок-це безпросвітність душі у тих,хто живе без любові!

У житті так часто буває, що відправник цінної бандеролі під назвою «Любов» і одержувач не збігаються. Але це не означає, що любов не знайде свого адресата; просто він може опинитися в сові

…кидає осінь у нас листя золоті,а ми з тобою при зустрічах,як чужі..

Я подарую тобі світанок, місяць і зірки, місячне світло. І дуновенье вітерця, таке ніжне, як губ дотик. Я подарую тобі себе, тому що, я люблю тебе!

Навчилася жити очікуваннями…погодилася все з минулого забути!на питання не відповість мені доля…як не просто дотягнутися до тебе!

Я люблю тебе кожними секундами, хвилинами, годинами, днями, і ночами. Тижнями, місяцями, роками і віками… Ми знайшли один одного серед мільйона, і тепер ми дві половинки одного великого серця. Якщо ти так не вважаєш, то я не зможу більше жити, бо серце не може битися тільки наполовину…

Можливо вас зацікавить