Статуси про добро

Деколи хочеться вирвати з себе віру з корінням, витягнути з глибини серця наївність… Адже ці два почуття вже так истаскали мої псевдо друзі та близькі люди…

В кожній людині є частинка доброти. Просто у одних вона прозирає в кожному погляді і дії, а в інших спить у надрах душі…)))

Вже не хочеться нікому вірити, а хочеться заборонити собі бути наївною, тому що своє добро треба зберегти для майбутніх дітей, а не для зрадників, які його не цінують…

Доброта – благородне почуття, а ще більш гідне почуття – вчити доброті інших…

Кращий статус:
У жінці повинна бути доброта. Це – найкраща її риса… Якщо її немає, то ти не жінка, тому що це не природно…)))

Я стала з тобою інший… доброї і пустотливий… найприємнішою і милій… неймовірно красивою… повірила в диво і наших сердець спорідненість)))

Я така добра, що готова перестріляти всіх навколо! Це я така натурі або ви задовбали?!!)

Доброта потрібна душі також як тілу здоров’я. Її не видно неозброєним оком, але вона завжди на допомогу.

І якщо є між нами ця тонка нитка, залишивши в минулому образи, я зможу пробачити…адже доброту що нам дарують неможливо забути, я знаю що це щастя, я вмію любити…

Беремо день і добре очищаємо його від заздрості,байдужості.Додаємо три повні ложки оптимізму,ложечку терпіння,щіпку ввічливості і порядності!Всю отриману суміш заливаємо зверху ЛЮБОВ’Ю!Тепер,прикрашаємо її пелюстками квітів доброти і уваги.Подаватьежедневно з гарніром із теплих слів і сердечних посмішок,зігріваючих серце і душу.

Страшно… страшно, коли людина сяє посмішкою кожен день, заражає інших життям, йде прямо і гордо що б не трапилося. Кожен день багато проблем, але він справляється. А ось одного разу сидиш у нього на кухні чай п’єш, і мама заходить на кухню “Ти чому не помила посуд?!”, а вона посміхається! Мама посміхнеться у відповідь зі злістю і добротою упереміш і піде. А вона.. відвернеться і втре сльозу.

Доброта завжди візьме гору над красою. Генріх Гейне

Доброта надає людині сили, якщо йому важко живеться.

Ненависть-сама страшна інфекційна хвороба:коли вона появяется в твоєму організмі,після образи,невдачі,образи,ти не лікуєшся від неї,ти ДІЄШ!Збираєш всю злість і вбиваєш світлі почуття людей:доброту,турботу,любов.Змушуєш інших страждати.А далі-ланцюгової реакції…

Гарною, доброю людиною треба бути, а не здаватися. Алі Апшерони

Доброта – це те, що може почути глухий і побачити сліпий.

Як пелюстки пониклою розыРисует снігом за вікном,на Жаль повернути вже все поздноОна одна, один і він…Мрією зв’яже як узоромСогреет ласкою, добротойПосмотрит так украдко взоромОна сумує сивий часом…І місяць за вікном нагадає Ту теплоту забутих рук…ніби яскравою ниткою свяжетИ хлине пустотою раптом.

Звідки стільки ненавитсти і злості в людях? І куди поділися доброта і розуміння.

Доброта була словом, яке можна було знайти в словниках, але рідко в людських душах.
Статус дякую за привітання

Дивіться також:  Статуси про кавказців

Він дуже добрий… Я так багато бачила розумних, крутих, ділових… Але це все неважливо, якщо доброти немає.

Проти всього можна встояти, але не проти доброти. Ж.-Ж. Руссо

Доброта – це те, що може почути глухий і побачити сліпий. Марк Твен

В цей кокон, з скла і рамНе проходить тьма або світло.Може буде метелик там, Може бути..Може ні..Може виростуть нові крила-Краса, доброта.І розправити їх будуть сили.Може немає.Може так.

Їй нада немножечька тепла…Їй нада трохи ніжних очей і доброти…І новий світанок увірветься в ніч…і тільки ТИ в силах їй допомогти….Їй нада немножечько любові і ТИ!

Хочу, щоб не було війни,Щоб ми довіряли один одному,Щоб було більше доброти,Ну а взагалі хочу я…шубу!

А вам не набридло бути егоїстами,жадібними,заздрісними людьми?Чому світ такий жорстокий,чому ми вже не можемо щиро порадіти за когось,чому просто не можемо посміхнутися,чому нам так стало важко говорити правду.Ми забули що таке ДОБРОТА,ТУРБОТА,ЩИРІСТЬ!

Нічого не володіє такою силою як доброта. нічого не може бути м’якше і добріше, ніж справжня сила…

Ніжними словами і добротою можна на волосинці вести слона.

“Нехай кожен, хто прийде до тебе, піде кращим і щасливішим. Стань живим виразом доброти Бога: доброта в твоїй особі, доброта в очах, доброта в посмішці” (Мати Тереза)

Як же хочеться доброти…..

моя доброта має межі, особливо якщо ваша нахабність прагне до нескінченності

В свою доброту я і не вірю. Але вірю, що інші люди добрі. Так як жити спокійніше.

Доброта всередині нас!

B я подумала: краще 2 роки з ним,ніж 50 без нього.З ним я відчуваю справжнє, себе відчуваю. Кожну хвилину повітря, як я дихаю,як серце стукає. Він дуже добрий. Я так багато бачила розумних, крутих, ділових. Але ж це все неважливо, якщо доброти немає. (c)

Доброта всесильна, будемо добрішими)

Дідусь Мороз… Подаруй мені на Новий Рік терпіння, доброти і автомат Калашникова

Погляд жінки не шукає красу У чоловікові, а шукає: силу, міцність, доброту. Чоловік – це життя моноліт, Він – сіль Землі, він – воїн, він – магніт.Чайка

Якою б не була істина, неможливо заповнити втрату коханої людини. Ніяка істина, ніяка щирість, ніяка сила, ніяка доброта не можуть заповнити її. Нам залишається лише пережити це горе і чому-небудь навчитися. Але ця наука ніяк не згодиться, коли настане черга наступного горя

Не замінить зовнішність – губ приємних ніжність,маленького серця велику доброту.Відданість і вірність – не замінить зовнішність.Шкода не кожен може бачити цю красу.

Дихати треба так, щоб кожен подих був наповнений життям, щастям, добротою і любов’ю. Тільки з такими зітханнями життя набуває особливого сенсу.

Ніщо так не лякає людину, як раптова доброта.
Статуси про красу дівчини

Дивіться також:  Сумні статуси про маму

Доброту неможливо віддати назавжди – вона обов’язково повертається.

Якою б не була істина,неможливо заповнити втрату коханої людини.Ніяка істина,ніяка щирість,ніяка сила,ніяка доброта не можуть заповнити її.Нам залишається лише пережити це горе і чому-небудь навчитися,але ця наука ніяк не знадобитися,коли настане черга наступного раптового горя.

До чого зовнішність, доброта? Адже вона нікому не потрібна. І для чого ця ніжність? Адже навколо тиша… І до чого всі брехливі слова? Вже краще правда, все як є. Знову вся обертом голова, Знову навколо глуха лестощі.

Добротна ляпас, отвешенная в потрібний момент, замінює як мінімум три добрих і мудрих ради..

Дивно..але чому то я ненавиджу казки зі щасливим кінцем….вони такі всі бональные.. Завжди зло перемагає добро….терпіти не можу цю идеальнуюю любов, у казках…в житті зовсім по іншому…все інакше…

ну все, доброта закінчилася, тримайтеся суки, я знову егоїстична горда красуня

я щойно народжена пташка… думаю що в світі існує тільки доброта, чари, і любов…

У внутрішньому світі людини доброта — це сонце…

І не думай, що твоя доброта у хоробрість і силу: якщо ти можеш стати вище гніву, пробачити і полюбити того, хто образив тебе, те ти зробиш краще, що ти міг би зробити людині….

Доброта – це мова, якою німі можуть розмовляти і яку глухі можуть чути. (Бові Кароліна-Анна)

Тобі навіть не вимовити слів “доброта”,”любов”,”честь”.Ти ними захлебнешься.

доброта незнищенна!

Доброта краще краси…

Чому від доброти бувають такі жорстокі діти?

Я вважаю, що справжня релігія — це Добре Серце.

Я не бачу в тобі жодного недоліку, я бачу в тобі тільки доброту і любов. Ти знаєш,я просто закоханий в твої звички – сміятися коли не варто, але не сумуй знову!

У кожній людині йде боротьба, дуже схожа на боротьбу двох вовків. Один вовк представляє зло: заздрість, ревнощі, жаль, егоїзм, амбіції, брехня. Інший вовк представляє добро: мир, любов, надію, істину, доброту і вірність. Хто переможе у Вас??3

-Що ти цінуєш в дівчині? -ммм… Приємна посмішка, доброта, а якщо вона вирішує диференціальні рівняння в приватних похідних це великий плюс(с) Чікі і Фріки

Вбивай ворогів своєю добротою

Наприкінці століття, взяв і нисповерг, Злого людини – добра людина. З гранатомета, лясь його, козла! Стало бути добро сильніше зла!

Знаєш, я адже продажні всяких там повій. Мене можна купити за ласку, ніжність, доброту, любов. А їх тільки за бабки. (с)

Знаєте,мені іноді здається,що любов і доброта за межами монітора не існує…

У цих словах немає ні доброти, ні злості, коли собаки моляться, з неба падають кістки…

Доброта – це не дозволяти людям поруч з тобою бути сволотою. Н. Кузнєцова

Кожен день намагаюся ставитися до людей так,як вони ставляться до мене. І кожен день розумію,що доброта в мені сильніше гордості)
Статуси про стерв

Дивіться також:  Статуси про образу і біль

“Не їсти після шостої” придумали мазохісти, а жінки по доброті душевній їх підтримали.

Ніжними словами і добротою можна на волосинці вести слона…

Презирство-маска, якою прикривається нікчемність, іноді розумовий убозтво: презирство є недостатак доброти, розуму і розуміння людей.

Я тепер знаю як робиться відбивна… просто береш посилаєш наш доблесний омон на х*й!! і виходить добротна відбивна)

Не бійтеся бути хорошими.

Краса у мене від мами, характер від бабусі, а доброта від папи…… зараз візьму лопату і наебашу всім….

рідний, подумай, я готова на багато що…не проеби мою доброту…¦

Людям властиво забувати доброту, тому сподіваючись на подяку, ми піддаємо себе ризику частих розчарувань..

Гарний настрій – це доброта і мудрість разом. О. Мередіт

Ти відчувала його і користувалася його добротою, а він усього лише хотів взаємності.Тепер мучся…

Чай добрий – втамовує спрагу доброти. Пьйте і будьте злими

я завжди сама добротатолько мозок поебываю іноді

Я сьогодні сама доброта :”Р

Навряд чи хто-небудь закохується в жінку тільки тому, що вона добра, — в іншому випадку матері Терезі довелося б розганяти шанувальників палицею.

І я вірю, що колись настане деньМир зігріє доброта і любов людейЕсли кожен у своє серце відкриє дверьТо одного разу в світі стане тепліше…

“Помутніння розуму на тлі надмірної доброти і погано засвоєних уроків”

Та, яку я називаю бро,Та, у якої в сірих очах добро.Та, яка Олена, Оленка, Оленка,Здрастуй, дівчинко! (Оленки для вагу.)

Я сьогодні сама доброта, я сьогодні нікого не уб’ю ^_^

коли перестаєш спілкуватися з людиною, яка, як тобі здавалося, був самим ніжним і турботливим…розумієш, що оточуючі піклуються про тебе нітрохи не менше його, що ти дорога їм в 100 разів сильніше!!! просто ти кохала … а тепер ви розлучилися.. і тепер важливіше не його скороминуща ніжність, а доброта тих, хто йде з тобою за життя) так і має бути..

Сміх і усмішка – це двері, через яку в нас входить вся людська доброта.

Спільну мову у дітей і звірят. Ті й інші на ньому говорять. Що за мова няпонятный такий? З ним і тигреня погладиш рукою, І папуги, І зайчика. І ведмедика, Зробиш сміливої полохливу мишку. Їм приручити можна навіть крота…. Ця мова на Землі – ДОБРОТА!!! Буде будь-яка зрозуміла з ним мова. Цю мову треба людям берегти!

Доброта – це мова, якою німі можуть розмовляти і яку глухі можуть чути. (Бові Кароліна-Анна)

Блін, а чому немає “Мені НЕ подобається” – чого навколо одна доброта?!

Доброта в словах породжує довіру. Доброта в думках покращує відносини. Доброта у вчинках народжує любов.

Тільки дитина може сприйняти щиру доброту адекватно!

Можливо вас зацікавить