Статуси про хлопців зі змістом

Що з нами робить любов? Для мене ніколи не було проблемою зателефонувати будь-якому хлопцю, а тепер, коли є той, про кого я думаю навіть уві сні – страшно взяти телефон в руки.

Якщо з хлопцем посварилися – не біжи його шукати. Якщо любить – сам повернеться, ну а ні – навіщо ж чекати?

Для мене він не просто хлопець, не такий як всі, а якийсь близький, рідний, є в ньому щось, створене тільки для мене.

Календар Майя? Кінець світу? Ну вже немає! Вони не врахували три важливих обставини: я ще не знайшла хлопця, не вийшла заміж і не народила дітей, так що доведеться всім почекати…

Кращий статус:
Світ перевернувся! Тепер хлопці психують, ображаються і вередують… залишилося, дівчата, їм почати дітей народжувати, а нам в армії служити!

Немає кращого знаряддя проти зайвої ваги, ніж депресія, тому кидайте свого хлопця і сидите вбивати, АЛЕ… головне – вижити після такого!

Коли наші російські хлопці зрозуміють, які ми у них красуні? Полювання вже, щоб мені дарували квіти, а не цвЭты!

Закон підлості діє навіть коли шукаєш хлопця: або ні одного, або відразу два!

Якщо з хлопцем вийшла сварка, ти не бігай, не проси!

Я тільки зараз зловила себе на думці, що раніше коли дивилася на хлопців у спортивному одязі – думала що вони спортсмени, а тепер, дивлячись навіть на спортсменів з’являється думка, що це гопники

Я виросла, я стала іншою, критерії оцінки хлопців зросли і моє товариство потрапляють обрані. З 100 хлопців я вибираю одного для любові і максимум двох для дружби!

Хочеться такого хлопця щоб “ух який!”, а навколо одні “ой бля…”

Дивіться також:  Статуси про щастя з коханою

У ваших подруг з’явилися хлопці, і вони забули про вас? Поставте статус “Чорт! Здається, я закохалася в хлопця кращої подруги…”

Хлопці. Якщо ви йдете з дівчиною, тримаючись за руки, а попереду йде ваш друг і простягає вам руку, щоб поздароваться, не відпускайте руку коханої, а перехопити в іншу. Дрібниця, а для дівчат це важливо.. Повірте

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7

Можливо вас зацікавить