Статуси про першу любов

Якщо хлопець, що засинає з чином дівчата в мріях. Якщо, прокидаючись, думає про неї. Якщо спантеличений своїм гардеробом. І не задоволений своєю спортивною формою. Він не хворий. Просто настав час любити.

Перша любов так цінна, тому що трапляється один раз. Тому що відкриває новий складний і хвилюючий світ дорослішання. Тому що не забувається.

Любов перша, така не зріла. Така небезпечна. Хвилююча і пристрасна. Безсонні ночі. Зіпсований макіяж. А серце все одно хоче зустрітися.

Навіть зрілий чоловік стає юнаком, коли закохується. І знову хочеться бути сильніше, здійснювати подвиги. Думати про неї. Ревнувати і шукати зустрічі.

Кращий статус:
Коли приходить перша любов, це безліч переживань. Радість і захват змінюють істерики і відчай. Якби ми знали, що коли приходить справжнє почуття, все минуле стає смішним і безглуздим.

Нещодавно побачила в соцмережах його сторінку. Подумала, ось моя перша любов… Та ні, швидше, перша помилка.

Ти, моя перша любов. Я згадую тебе знов і знов. Весь час думаю, навіщо мені цей головний біль. Хочу забути все. А потім закохатися знову.

Перша любов — це не перша і не остання. Це та любов, в яку ми найбільше вклали самих себе, душу, коли душа в нас ще була.

Тільки остання любов жінки може зрівнятися з першим коханням чоловіка

Приємно усвідомлювати, що ти був поруч.Спасибі за те, що розіграв любовьИ змусив мене повірити в те, що я єдина.

Перша любов прекрасна, але вона проходить. Я ж думаю про останню любов…(с)

Перша любов веде до болю, а біль веде до ненависті,а ненавить веде до самотності(

єдина теорема, яку завжди важко довести, що це любов.

Дивіться також:  Статуси хочу заміж

Перша любов у 15, друга в 17, а третя в 17.30=)

коли ти насильно цілував мене, я запитала:”а тобі не соромно?”ти просто сказав:”ні”.Дорогий,ось так і ти вбив мою любов…твою дівчину шкода.Адже я не перша і не остання у тебе на стороні..

Сторінки: 1 2 3 4 5 6

Можливо вас зацікавить