Статуси про старшого брата

Поставила статус в контакті «Кругла дата…шалено люблю!». Ніхто навіть не здогадується, що це не хлопцеві, а братові і його дівчині. Люблю вас, хлопці!

Проходять дні, миготять ночі. З братами разом і це навічно.

Сиджу на дієті, дістаю всіх своїми голодними розмовами про те, що не треба їсти ввечері після шести. А сама нишком вночі тягала котлетки з холодильника. Один раз вночі приходжу, а там турботлива записка від брата «Досить жерти! І так товста»…Люблю його.

Проходжу повз ванни, а там батько брату говорить «У мене рука звикла і у тебе звикне». Стою в шоці, а це вони про воду, а ви про що подумали?

Кращий статус:
Маму вчить бути незалежною, батько – гордої, тільки брат нічому не вчить, тільки каже, що якщо хтось образить, на місці вб’є.

Всі дівчатка мріють про старшого брата, але за іронією долі доводиться доглядати за молодшим.

Той, у кого немає старшого брата, не знає яке ж це щастя…отримувати ременя за сигарету. 🙂

– Мій брат вирішив «Війну і мир» прочитати! 0_о – Ну і що тут такого? – Так в туалеті!

Коли мій брат будинку, це видно, що він удома. Скрізь мотлох і немитий посуд. А коли я вдома, то це чути, що я вдома!

Ми з моїм братом, як дві краплі схожі, хоча різниця між нами три роки!!!

Друг – це не просто людина, це брат або сестра, яку ми вибираємо самі.

Розмова з братом:– Я худну…– Навіщо?– Я товста.– Слухай,ти в ванну поміщаєшся?– Так, а що?– От якщо б не поміщалася, тоді худни на здоров’я! А зараз їж суп, – кажу!

Все віддам, аби братик був щасливий.

А у мене є брат. І в дитинстві, коли ми сварилися і я починала плакати, він дражнив мене ревою і т. д. Тоді мені було дуже прикро… Зате я навчилася приховувати свої сльози… Спасибі йому..

Їдемо в машині з братом, задаю йому питання: “А хто я для тебе?” Він: “Розумієш, ти як скалка! Боляче і незручно, але витягувати не хочеться!”

Сьогодні з ранку, нам з братом захотілося сходити в МакДональдз, так от я прогуляла інститут, він – роботу, а потім пішли ще в цирк. Мені-20, 28, люблю його)

Брат в дитинстві багато бив по голові – я виросла блондинкою.

Прикольно, коли йду з братом, який старший за мене на 10 років, а його беруть не за хлопця навіть, а за папу! Або я виглядаю недолітком, або він хр*ново зберігся…

Все віддам, аби братик був щасливий.

Послухала пісню про брата і знову розплакалася… А тепер ось пишу сюди, тому що не можу сказати тобі, як сильно я тебе люблю… Тебе ж вже цілих півтора року немає з нами… А я все одно плачу і все одно люблю…
Статуси про брюнеток

Дивіться також:  Статуси про пиво

Зараз так порожньо на душі. Брат в армії поїхав. Так самотньо. А ти сидиш і чекаєш, за звичкою, коли ж він з універу прийде.

Мене брат дістав вже, весь час наспівує: – Секс і віскі, кокс карибський, манять сиськи, свіжа редиска.

-А мій брат скоро одружитися! -Ну наречена хоч красива? -Не дуже страшна, але він з неї пилинки здуває! -Фу, вона ще й пильна!

– Синку, вітаю! У тебе буде сестричка! – Так, я не зрозумів! Що ви зробили з моїм братиком?!

Нехай мені доведеться виносити його брудні пелюшки, прийде час і він винесе чиюсь щелепу за рідного брата! Брат, ти народився 23 дні тому, я готовий будь-якого порвати на шматки за тебе вже 9 місяців і 23 дні! 17 років-це не різниця для нас з тобою!

Миготять дати – відчуваю себе нормально, зі мною брати, за нами правда…

З радісним криком “Дивись які цукерки мені Настя купила!!!” молодший братик вихопив з моєї сумки новенькі презервативи і побіг до батьків.

Через 44 дні брат прийде з армії. Оновлено 31 день тому, відриваюся останні дні.

Обожнюю свого старшого братика, хоч і бачимося дуже рідко. Але я розумію, що все життя могла б провести тримаючи його за руку.

По телевізору реклама: “Ми одягаємося у “Сніговій королеві” А ви?” Братик,не відриваючись від розмальовки: “У коридорі!”

А у мене є брат. І в дитинстві, коли ми сварилися і я починала плакати, він дражнив мене ревою і т. д. Тоді мені було дуже прикро… Зате я навчилася приховувати свої сльози… Спасибі йому…

Немає ріднішої людини, ніж мій братик!!!

– Мій брат вирішує кросворди оО – Що в цьому дивного? – Те, що він їх не в туалеті вирішує.

Його брат сказав, що я краще його колишньої… Приємно. )

Вітайте! У мене в 16.14 братик народився. Ще одним величезним сенсом життя стало більше.

– Ми шукаємо Петрова Івана Миколайовича. – Так це ж мій брат близнюк. – Описати зовнішність зможете?

Сиджу я за компом, до мене підходить батько й каже пошепки: “Че ти розкидати свої речі?” І простягає презерватив. Я: “Це не мій!” Після цього підходить до мене молодший брат: “Ти тут презик випадково не знаходив”? (Братові 12 років, я в шоці).

Справжній друг на питання підеш гуляти? Відповість: “Звичайно братик!”

Сиджу засмучена, підходить дрібний брат, суне цукерку, я йому кажу: “Діма в мене дорослі проблеми і цим їх не вирішити.” Через 5 хвилин приходить з пляшкою мартіні і питає: “А чи так?”

Я дуже люблю тебе-ти був мені найкращим другом і самим приголомшливим братом… І я досі шкодую про те, що коли ти був живий, я тобі цього так і не сказала. Сподіваюся зараз і практично кожну ніч-ти це чуєш… Люблю…
Статуси пофігістичне

Дивіться також:  Літні статуси

Молодший брат почудив. 🙂 Кажу йому: “Міша, жадібним бути не добре!” Він: “Кому не гаразд? Мені подобається.” 🙂

Є друзі, яких ми називаємо братами, є брати, яких ми ніколи не зможемо назвати друзями…

Вчора так погано було, підійшла до старшого брата, просто обняла його… А він на вухо прошепотів: “Я тебе люблю”… Як це зворушливо було, я аж заплакала! Брати, частіше говоріть таке! Адже ми теж вас любимо!

Мій брат-бабій, завжди змінював дівчатам, і ось у нього чергова, вони вже зустрічаються 2 місяці, він не зрадив їй, я рада за нього, вчора він її кинув, і йому було так погано, адже він зрозумів, що не може без неї. Я щаслива, вони знову разом.

Мені цікаво, звідки мій молодший брат (7 років) знає, що таке секс?

Мені цікаво, звідки мій молодший брат (7 років) знає, що таке секс?

Ось ми живемо з братом душа в душу, кулак в око, п’ятою в лоб.

Посварився з дівчиною… приходжу додому… настрою ніякого… молодший братик (6 років) підходить і запитує: “ну че, не дала чи що?” О_О…знає як підняти настрій

А у мене є брат. І в дитинстві, коли ми сварилися і я починала плакати, він дражнив мене ревою і т. д. Тоді мені було дуже прикро… Зате я навчилася приховувати свої сльози… Спасибі йому…

І все-таки, це круто, коли є старший брат!

– ви брати? – ні, близнюки. а що, близнюки, не брати? – не завжди. ми, наприклад, сестри…

Стою з дрібним братом біля каси в супермаркеті з прокладками, він мені: “Це щоб не сикаться ночами, так? Може і мені купиш? А то лінь вставати вночі.” Вся чергу ржала.

Стоять дівчатка, стоять осторонь. Ніхто не йде танцювати, тому що вони в Дагестані і за кожною з них дивиться брат… )

Дуже дуже тяжко чекати коханого з армії… Навіть якщо це брат…

Мені по*рать, що говорять навколо! Мій молодший братик каже, що я найкраща, а діти, як відомо, не брешуть!

сть друзі яких ми називаємо братами, є брати, яких ми ніколи не зможемо назвати друзями…

Купається братик (4 роки) в басейні, а в плавки до нього повітря потрапив. Він каже: “Мам, у мене здається попа з пі*иськой надулися”…

Завжди мріяла про старшого брата. )

А мій брат скоро одружитися! – Ну наречена хоч красива? – Неа дуже страшна, але він з неї пилинки здуває! -Фу, вона ще й пильна!

Мій брат-бабій, завжди змінював дівчатам, і ось у нього чергова, вони вже зустрічаються 2 місяці, він не зрадив їй, я рада за нього, вчора він її кинув, і йому було так погано, адже він зрозумів, що не може без неї. Я щаслива. Вони знову разом.
Статуси про школу

Дивіться також:  Статуси про мізки

Люблю свого братика?

Коли моєму братові було 5, він хотів на мені одружитися, а тепер, коли йому 9 говорить, що очей з мого нареченого не спустить, щоб я була щаслива.

І все-таки, це круто, коли є старший брат!

Ура! Через 11 днів прийде брат з армії… Люблю його і чекаю.

Сиджу засмучена, підходить дрібний брат, суне цукерку, я йому кажу: “Діма в мене дорослі проблеми і цим їх не вирішити.” Через 5 хвилин приходить з пляшкою мартіні і запитує: “А так?”.

Вчора принесли братика з пологового будинку, він такий маленький… А ВЖЕ СЦУКО ПОГЛЯДАЄ НА МІЙ КОМП’ЮТЕР…

Ппц… дожилися. Вчимо старшого брата їздити за кермом)

Дожили… Мій молодший брат вчить мене, як розводити мужиків з*кс…

Боже, як я люблю свого старшого брата!

Ех, я пам’ятаю як мій маленький брат під стіл ходив… А я потім прибирала!

Ну зрозумій, він мені брат, навіщо до нього ревнувати?

Сидять в кімнаті два брата. Телефонний дзвінок. Один з братів бере трубку: — Вася, це тебе. — Брат, якщо це Маша, Ліза або Наташа, то мене немає, а якщо це Катя або Марина, то я візьму. — Це венеролог…

– Мій брат вирішує кросворди оО -Що в цьому дивного? – Те, що він їх не в туалеті вирішує.

Є один хлопець, він найкращий! Це мій братик! Хоч він і зараз в армії, але я його дуже люблю і страшенно скучила, скоро побачимося дорогий!

У мене класний брат на світі… Поговорили по душах. Він старший за мене на 11-ть років – двоюрідний… загалом розповів життя, показав, де не треба тупити, обожнюю його, це сердечко йому.

Добре коли твій хлопець це брат твоєї кращої подруги…

Братика забирають в армію… Прикро. Спочатку плакала, знаю, що прийде через рік і все буде як раніше, але в душі, твориться щось жахливе.

Нарешті навчила молодшого братика змивати за собою! Ще трохи і він буде вимикати за собою світло!

Приїхала в гості до свого двоюрідного братика.. Йому 6 років.. Бачимося раз на пів року… Він мене намагається завалити на диван.. Я піддалася… На що він мені сказав: Ну що, покуштувала сили богатирської?! Обожнюю його…

– Сестра, а що далі, місяць або твоя школа? – Братик, соромно в твоєму віці таку дурницю питати! Підійди до вікна. Місяць бачиш? – Так, ось вона! – А мою школу? – Не-а… – Ось і роби висновки!

Можливо вас зацікавить