Статуси про вчителів

Не можна закохуватися в учителів: вони, як і лікарі, не мають статі.

Вчителі постійно лають учнів за те, що у них торішні знання геть з голови вивітрюється, але настає чергова контрольна – і вони самі вже нічого не пам’ятають з вивченого.

Для того щоб виростити стоять учнів, вчитель зобов’язаний навчити їх суперництва, стаючи найголовнішим ворогом для своїх вихованців.

Учитель – той же творець, йому доводиться моделювати характер і керувати долями.

Кращий статус:
Коли ти вчишся, то начебто заново дізнаєшся те, що тобі відомо. А коли робиш, ти показуєш, наскільки добре ти орієнтуєшся в даній ситуації, тобто свої знання.

Вчитель: «Ти взагалі вести себе нормально вмієш?». Приятелька: «З нею зазвичай таке буває в повний місяць».

Учнівська Вузу завалює залік з історії. Вчитель намагається допомогти наводящим питанням: «Може, ви згадаєте, що за документи Володимир Ілліч підписував не читаючи?». У відповідь – мовчання. Викладач з сумом: «Шановна, це були мандати». Студентка з обуренням вигукує: «Від мандата чую!»

Наш учитель постійно наводить нам цитати з популярних мультиків, і після цього виправдовується, що, мовляв, це його дітлахи таке дивляться. Але нас не проведеш!

Учителі, які викладають граматику або лист, без п’яти хвилин дешифратори. Уявіть тільки, що їм щодня доводиться розбирати не тільки почерк, але ще й думки учнів.

Вираз «Чоботар без чобіт» актуально і для вчителів, адже набагато простіше навчити чужих дітей, але не власних.

От буває пишу я домашку на листочках або реферат, доповідь і потім скріплюю скріпками… мені мої роботи возрващают, тільки де скріпки… я блін запастися ними не можу хД бідні наші вчителі!)

Дивіться також:  Статуси про мотоцикли

Справжній учитель не тільки той, хто навчає, а той, хто вивчає науку й намагається збагатити його новими відкриттями
Статуси про 23 лютого

Сторінки: 1 2 3 4

Можливо вас зацікавить