Сумні цитати

Іноді думаю: б повернутися в дитинство. . . адже садна і синці вилікувати простіше, ніж хвору душу. . . і в статусі соціальної мережі лише смуток.

Нічого не змінюється день у день, все як завжди і сумно на душі, і не знаєш, навіщо живеш. За вікном осіння негода, на серці — холод зими.

Розтягую губи в усмішці. . . намагаюся, щоб сумні очі заіскрилися веселощами. . . а всі думають, що у мене повний порядок.

Відкинь смуток! Адже прожиті хвилини назад не повернеш і не обменяешь на кращі.

Подивись мені в очі. Що ти побачив? Розчарування, смуток, недовіра, душевну біль. . . Ти вирішив, що мені погано? Зовсім ні. Я з цим звиклася. . .

Зарыдать б, а я сміюся. Веселістю я прикриваю нестерпний смуток. Один помах рукою і одягла маску, посмішка на ній, і вам немає діла, що в серці осколки розбитої любові. А люди вирішили: баловница долі.

Навчіться вчасно відмовлятися від сумної і нецікавою книги, не додивлятися до кінця нудний фільм, йти з роботи, яка вам не підходить, і викреслювати зі свого життя нехороших людей.

Слів просто не вистачає і дыханья більше немає…Адже я люблю тебе і не вважаю дурним це! (с)

В розпачі й безвиході закрий очі і уяви, що ти незрячий, а потім відкрий очі — ти зрозумієш, що ти щасливий!

Просто накочує іноді сильно я не можу так більше. мені поруч потрібна людина, і не просто хтось, а щоб я могла дихати поруч з ним.

вона мало спить. боїться злих людей. кусає губи так,що до крові. все приймає близько до серця. вона така. швидко звикає до людей. обпалюється. розчаровується. плаче..(с)

Дивіться також:  Цитати про минуле

Ніколи не забывайме про двох речах,що стосуються мене:по-перше-я знаю про вас більше, ніж ви думаеме…u по-вморых-я ніколи не шкодую про мом, що зробила.

Вона мало фарбується вранці, мало спить. Боїться злих людей, кусає губи так, що до крові. Все приймає близько до серця. Вона така. Швидко звикає до людей, обпалюється, розчаровується, плаче…

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8

Можливо вас зацікавить