Цитати Чингісхана

Алкоголь обіцяє лише нерозсудливість, малодушність, спустошеність і порочність звичаїв.

Простому народу варто нести лише чеснота, на святкуваннях поводитися як екстраверт – орієнтуючись на свої прояви у поза, а в бою віддавайте переваги прелюдії і безвідмовності принципів, закривши очі на всі свої слабкості –

Ніщо не цінне в подорожах так, як пізнання нових людей і облюбование незвіданих вами місць. – Чингісхан

Протягом життя накриває нас хвилею, яка змішує як усі вищі, так і нижчі почуття людства в один великий потік. Але як знайти себе в цьому потоці, і варто шукати?

Біль і страждання – кара, послана Господом на грішних і порочних людей. Не скуштувавши цих гріхів – не пізнаєте і кари, здатної принести найвищі страждання духу і тіла.

Чингісхан: Воїн, що воює з ворогами зі страхом у серці – свиня копошащаяся в гної. Встати на шлях воїна може лише безстрашний чоловік, в іншому випадку результат буде нижче очікувань. Не варто братися за те, чого боїшся.

Людина, що несе чеснота – богоподобен. Людина , що несе чеснота але потакающий примхам свого его – прекрасний. Але де ж знайти богоподібної людини? Можливо все ж можна задовольнятися і прекрасним?
Цитати Ельчин Сафарли

Можна в будь-якому місці повторити будь-яке слово, в оцінці якого згодні три мудреця, в іншому випадку на нього покладатися не можна. Порівнюй і своє слово і слово будь-якого зі словами мудрих; якщо воно буде відповідати, то може бути сказано, в іншому випадку не треба вимовляти!

У вині і горілці немає ні користі, ні розуму, ні доблестей, і немає також доброї поведінки та доброї вдачі.

Дивіться також:  Цитати Ренати Литвинової

Якщо вже немає засобу проти пиття, то людині потрібно напитися три рази на місяць. Як тільки перейде за три рази, – вчинити проступок.

Кожен, хто в змозі тримати в порядку свій будинок, в змозі утримувати в порядку і володіння; кожен, хто може так, як це належить, вишикувати до бою десять чоловік, гідний того, щоб йому дали тисячу або туман: він зможе вибудувати їх до бою.

Можливість перемоги тільки в атаці!

Вино утримує людину від того, що він знає, і від мистецтв, якими він володіє, воно стає завіси на його шляху і для його справи.
Цитати Володимира Висоцького

Мистецтво бути невидимим укладено в захисті!

Найбільша радість для чоловіка – це перемагати ворогів, переслідувати їх перед собою, забирати в них майно, бачити, як плачуть їхні близькі, їздити на їх конях, стискати в своїх обіймах їх дочок і дружин.

Можливість перемоги тільки в атаці!

Ніколи не залишай в живих того, хто зробив тобі добро, щоб ні у кого не бути в боргу.

Ніколи не залишай в живих того, хто зробив тобі добро, щоб ні у кого не бути в боргу.

Серед населення будьте смірни, як малий теля, а під час війни кидайтеся в бій, як голодний яструб, який кидається на дичину.

Можливо вас зацікавить