Цитати Дейла Карнегі

Критикуючи когось, ризикуєш підпалити бочку пороху з написом гордість. – Дейл Карнегі

Люди в багнети приймають бажання стороннього, навчити їх новим. Подайте інформацію так, щоб вона здавалася відомої раніше, але забутою.

Представивши найгірше, що може трапитися, переживи це подумки один раз і сміливо починай діяти.

Помста ворогам – дурне заняття, шкоди для себе наноситься більше, ніж для них.

Д. Карнегі: “Генерал Ейзенхауер ані найдрібнішої секунди своєї великої житті не витратив, думаючи про людей йому неприємних, не варто робити подібного і нам.”

У діловому спілкуванні, як і в політиці, вкрай важливо вміти з першого разу запам’ятати ім’я співрозмовника.

Всі піднялися на вершину слави, люблять дивитися на пройдений ними важкий шлях. – Карнегі

Те, що лежить за горизонтом, приховано від погляду, наше завдання – діяти тут і зараз.

Турбуватися з приводу безсоння шкідливо. Від нестачі сну люди не вмирають, тіло саме скаже мозку, коли вона захоче спати.

Наша головна залдача – не заглядати в туманну далечінь будщего. а діяти зараз, в нправлении, яке нам видно.

Обіцянки зазвичай мало чого варті.

Нам слід бути скромними, бо і ви, і я значущий не особливо багато. Чи знаєте ви, що перешкоджає вам стати ідіотом? Дрібниця. Лише невелика кількість йоду у вашій щитовидній залозі. Якби хірург розітнув вашу щитовидну залозу і вилучив з неї трошечки йоду, ви перетворилися б на ідіота. Трішечки йоду, який можна купити в аптеці на розі за п’ять центів, – ось все, що стоїть між вами і психіатричною лікарнею. На п’ять центів йоду! Цим адже особливо не расхвастаешься?

Якщо ви скажете мені, яким чином домагаєтеся власної значущості, я скажу вам, хто ви такий.

Генрі Джеймс стверджував: «Перше, що потрібно засвоїти у взаєминах з іншими людьми, це те, що їм не можна заважати бути щасливими – так, як вони того хочуть, якщо тільки це не заважає нам стати щасливими – тим способом, як ми хочемо».

Будь-який дурень може критикувати, засуджувати і виражати невдоволення – і більшість дурнів так і роблять.Але для того щоб проявити розуміння і бути поблажливим, потрібні сильний характер і самовладання.

У мене вистачає своїх проблем — мені ніколи турбуватися про те, що Бог не всіх порівну нагородив розумом.

Будь-який дурень здатний відстоювати свої помилки — більшість дурнів саме так і роблять.

Сильне бажання чогось навчитися – це вже 50% успіху.

Мої дні не затьмарені тим, що любов пішла,

Кожна людина хоча б п’ять хвилин в день буває дурнем.Справжня мудрість полягає в тому, щоб не перевищувати цей часовий ліміт.

У цьому світі є тільки один спосіб заслужити любов — перестати вимагати її і почати дарувати любов, не сподіваючись на подяку.

Тед, — сказав він, — я хочу, щоб ти дивився на своє життя, як на пісочний годинник. Ти знаєш, що тисячі піщинок знаходяться у верхній частині пісочного годинника; і всі вони повільно і регулярно проходять через вузьку перемичку посередині. Якщо ти або я зробимо так, щоб через цей отвір в певний час проходило більше, ніж піщинка, годинник зіпсуються. Ти, я і всі інші люди, схожі на ці пісочний годинник. Коли ми вранці встаємо, виникають сотні справ, які ми повинні виконати в цей день. І якщо ми не будемо виконувати ці справи по одному в певний проміжок часу (як піщинка проходить через вузький отвір), а будемо прагнути зробити все відразу, ми підірвемо свої фізичні або психічні сили.
Цитати Карлоса Кастанеди

Дивіться також:  Цитати Вінстона Черчілля

Якщо ви хочете знайти щастя, перестаньте думати про подяки і невдячності і вдавайтеся внутрішньої радості, яку приносить сама самовіддача.

Подібна Критика поштовою голубу: вона завжди повертається назад

Ралф Уолдо Емерсон сказав: «будь-Які вислови ви не застосовували, ви ніколи не зможете сказати що-небудь такого, що не характеризувало б вас».

І тим не менше її [посмішку] не можна купити, не можна випросити, не можна ні позичити, ні вкрасти, оскільки вона сама по собі ні на що не годиться, поки її не віддали!

Якщо ви хочете знайти щастя, перестаньте думати про подяки і невдячності і вдавайтеся внутрішньої радості, яку приносить сама самовіддача.

Ми і не помыслили б про те, щоб перервати сторонньої людини і вигукнути: «О боже, невже ви збираєтеся знову розповісти цю стару історію!» Нам не прийшло б в голову розкрити без дозволу пошту своїх друзів або сунути ніс в їхні особисті секрети. І тільки членів власної родини, тобто найбільш близьких нам людей, ми наважуємося ображати за дріб’язкові промахи.

Найглибше властивість людини – пристрасне прагнення бути оціненим по достоїнству.

Самий вірний шлях до серця людини – це бесіда з ним про те, що він цінує понад усе.

У тебе нудне життя? Тоді віддайся всім серцем роботі на те, у що віриш, живи цією роботою, вмирай за неї, і ти знайдеш щастя, яке тобі завжди здавалося недоступним.

Коли ми ненавидимо своїх ворогів, ми даємо їм владу над нами – вони впливають на наш сон, апетит, кров’яний тиск, наше здоров’я і наше щастя… Наша ненависть не приносить їм шкоди, але вона перетворює наші дні й ночі в кошмари

«По цьому шляху я пройду лише один раз. Так нехай же я вже зараз зроблю якийсь гідний вчинок або проявляю доброту стосовно будь-якої людської істоти. Нехай я не відкладу і не впущу випадку це зробити, бо з цього шляху я ніколи більше не пройду».

Уміння говорити – це найкоротший шлях до популярності.

У кінцевому рахунку шлюб не що інше, як ряд повсякденних епізодів. І горе тим подружнім парам, які не враховують цієї обставини. Една Сент-Вінсент Мілле одного разу резюмувала цю думку в одному зі своїх коротких віршів:

В своїх взаємовідносинах з людьми не забувайте, що маєте справу не з логічно рассуждающими створеннями, а з створеннями емоційними, виконаними забобонів і рухомими в своїх вчинках гординею і пихою.

Кожна нація вважає себе вище інших націй. Це породжує патріотизм і… війни.

Емерсон говорив: «Кожна людина, яку я зустрічаю, в якомусь відношенні перевершує мене, і в цьому сенсі я можу у нього повчитися».

Ось вона, людська натура в дії: винний звинувачує кого завгодно, тільки не себе

Ім’я людини самий солодкий і важливий для неї звук будь-якою мовою.

З усіх безпомилково діючих хитрувань, коли-небудь винайдених дияволами пекла, щоб погубити любов, найбільш смертоносними є причіпки. Цей прийом ніколи не підводить. Подібно укусу королівської кобри, він завжди отруює, завжди вбиває.

Кожному з нас, будь то м’ясник, пекар чи король на троні, подобаються люди, які захоплюються нами.

Вантаж майбутнього, доданого до вантажу минулого, який ви звалюєте на себе в сьогоденні, змушує спотикатися на шляху навіть найсильніших.

Пересічна людина, який щасливий у шлюбі, набагато щасливіші генія, що живе в самоті.
Цитати Льва Толстого

Дивіться також:  Цитати Булгакова М. А.

Критика є небезпечною іскрою, яка може викликати вибух в пороховому погребі гордості

Ви можете протягом двох місяців завоювати більше друзів, цікавлячись іншими людьми, ніж придбали б за два роки, намагаючись зацікавити.

Тепер дістаньте свій складаний ніж і виріжте наступну цитату. Наклейте її межах своєї капелюхи або на дзеркало, де ви будете бачити її щоранку під час гоління:

Власна зубний біль значить для людини більше, ніж голод в далекому Китаї, сгубивший мільйон людей.

Лестити — означає говорити людині саме те, що він про себе думає.

Посмішка нічого не коштує, але багато дає. Вона збагачує тих, хто її отримує, не збіднюючи при цьому тих, хто її дарує. Вона триває мить, а в пам’яті залишається деколи назавжди. Ніхто не багатий настільки, щоб обійтися без неї, і немає такого бідняка, який не став би від неї багатше. Вона створює щастя в домі, породжує атмосферу доброзичливості і служить паролем для друзів.

Ейб Лінкольн одного разу зауважив, що «більшість людей щасливі настільки, наскільки вони вирішили бути щасливими».

Існує тільки один спосіб в підмісячному світі впливати на іншу людину: це говорити з ним про те, що є предметом його бажань, і показати йому, як можна цього досягти

Ви щасливі або нещасні не завдяки тому, що ви маєте, і не в зв’язку з тим, ким є, де знаходитесь, і не в зв’язку з тим, ким є, де перебуваєте або що робите; ваш стан визначається тим, що ви про все це думаєте.

Конфуцій сказав: «Не скаржтеся з приводу того, що на даху сусіда лежить сніг, якщо ваш власний поріг не очищений».

А тим, що вона пішла помалу.

Не критикуйте, не засуджуйте і не скаржтеся.

Ніколи не намагайтеся звести рахунки з вашими ворогами, тому що цим ви принесете собі набагато більше шкоди, ніж їм. Дійте як генерал Ейзенхауер: ніколи не думайте ні хвилини про людей, які вам неприємні.

Нині покійний Джон Уэнемейкер якось зізнався: «Тридцять років тому я зрозумів, що бурчати нерозумно. У мене достатньо клопоту з власними недоліками, щоб ще дратуватися з-за того, що Бог не подбав рівномірно розподілити між людьми розумові здібності».

Стривожений і зацькований індивід, який не в змозі пристосуватися до жорстокого реального світу, розриває будь-який контакт з навколишнім середовищем і йде в свій власний вигаданий світ. Таким чином він намагається звільнитися від тривог і хвилювань.

Ізолюйте минуле! Нехай мертве минуле ховає своїх мерців… Ізолюйте вчорашні дні, які висвітлювали дурнів шлях до могили. Вантаж майбутнього, доданого до вантажу минулого, який ви звалюєте на себе в сьогоденні, змушує спотикатися на шляху навіть найсильніших. Ізолюйте майбутнє так само герметично, як минуле… Майбутнє в сьогоденні… Ні завтра. День спасіння людини — сьогодні.

Завжди пам’ятайте, що діти люблять слухати розмови дорослих,- і будьте напоготові…

Таємниця наших нещасть у тому, що у нас занадто багато дозвілля для того, щоб міркувати про те, щасливі ми чи ні

Обіцянки зазвичай мало чого варті.

Ізолюйте минуле! Нехай мертве минуле ховає своїх мерців

Критика марна тому, що вона змушує людину захищатися і, як правило, – прагнути виправдати себе. Критика небезпечна тому, що вона завдає удару по його гордині, зачіпає почуття власної значущості і викликає образу

Ніхто не потребує так в усмішці, як ті, в кого вже нічого не залишилося, що можна було б віддати!
Цитати Вільяма Шекспіра

Дивіться також:  Цитати Путіна Ст. Ст.

Як стверджував доктор Джонсон, «сам бог не має намір судити людину до кінця його днів».

Лестити — означає говорити людині саме те, що він про себе думає..

Коли людина починає війну з самим собою, він вже чогось варта.

Маленького самотнього людини дуже легко зламати, але, коли душа його черпає силу у Бога, він стає непереможним.

Одним з найбільш драматичних властивостей людської натури є наша схильність відкладати на майбутнє здійснення своїх планів.

Три предмета є найцікавішими в світі… Секс, власність, релігія. За допомогою першого ми можемо створювати життя, за допомогою другого ми підтримуємо її, а за допомогою третього ми сподіваємося продовжити її в іншому світі.

«Коли починається боротьба всередині самої людини, значить, він чогось вартий», – сказав Браунінг.

Одна піщинка – в одиницю часу, одна справа – в певний проміжок часу…

одна селянка після важкого робочого дня поклала перед своїми чоловіками оберемок сіна. А коли вони з обуренням запитали, чи не зійшла вона з розуму, вона відповіла: «Ну як я могла знати, що ви звернете на це увагу? Я готую їжу для вас, чоловіків, ось вже двадцять років, і за весь цей час ви ні словом не дали мені зрозуміти, що їсте не сіно!»

Французький філософ Ларошфуко сказав: «Якщо ви хочете мати ворогів, то перевершуєте ваших друзів; але якщо ви хочете мати друзів, той нехай ваші друзі перевершують вас».

Наш душевний спокій і радість буття залежать не від того, де ми знаходимося, що ми маємо або яке положення в суспільстві займаємо, а виключно від нашого умонастрої.

Безліч людей закінчує коледжі, навчившись в оригіналі читати Вергілія і оволодівши таїнствами обчислення, але не отримавши ані найменшого уявлення про те, яким чином мислять вони самі.

Показати спочатку своє дружнє ставлення – самий вірний шлях до людського розуму

Людина рідко досягає успіху в чому б то не було, якщо його заняття не приносить йому радості.

Ввічливість — це така властивість людської натури, яка допомагає не помічати поламаною хвіртки, але звертати увагу на квіти за цією хвірткою.

Багато кличуть лікаря, коли їм потрібна тільки аудиторія.

Людьми правлять гордість і егоїзм, а рухають марнославство і забобони

Скажіть про себе все те, що збирається зробити ваш обвинувач, і ви позбавите вітру вітрила.

«Велич великої людини виявляється в тому, як він поводиться з маленькими людьми», – говорить Карлейль.

Будьте зайняті. Це найдешевше ліки на землі — і одне з найбільш ефективних.

Чому це повинні робити ми?

Грубість є тією раковою пухлиною, яка роз’їдає любов. Кожен знає це, і тим не менш добре відомо, що ми обходимося з чужими людьми ввічливіше, ніж зі своїми близькими.

Лестити — означає говорити людині саме те, що він про себе думає

Критика марна тому, що вона змушує людину захищатися і, як правило, – прагнути виправдати себе. Критика небезпечна тому, що вона завдає удару по його гордині, зачіпає почуття власної значущості і викликає у нього образу.

Думка – найбільша сила.

Чим більше людина, тим більше задоволення отримують люди, що ображає його

Три предмета є найцікавішими в світі… Секс, власність, релігія. За допомогою першого ми можемо створювати життя, за допомогою другого ми підтримуємо її, а за допомогою третього ми сподіваємося продовжити її в іншому світі

Можливо вас зацікавить