Цитати Лермонтова Ю. М.

Солодощі, якими напихають народ, псують шлунок, живіт починає здутися животик. Вилікувати людину можна, якщо прописати хворому гіркі пігулки або їдкі істини.

Ощасливити по своєму розумінню неможливо – всякому потрібен індивідуальний підхід, спеціалізовані засоби для лікування та реабілітації. – Лермонтов Михайло Юрійович

Життя у переможених не цукор.

Судити про дамі після нетривалої бесіди, теж саме, що міркувати про письменницький талант автора, прочитавши його пару рядків.

Якщо я знаю твердо, то з переконанням це не завжди пов’язано. Поняття різні, як обман, відчуття, промах розуму або оману.

Лермонтов: Любов, яка читається в очах пані, ні до чого жінку, як правило, не примушує. Слова ж, навпаки, зобов’язують здійснювати вчинки.

Дотримуючись закону, танцює кавалеру розум не потрібен, лише елегантність, такт, галантність і красиві рухи.

Швидко сповнене бажання виконаним не вважається і задоволення не приносить. Нездійсненні мрії дають їжу розгулялася фантазії в перспективному майбутньому.

У лицезрении краси, привабливості, мудрості величі і навчання найбільша кількість, ніж у філософських трактатах, словах і маніфестах.

Треба мною слово одружитися має якусь чарівну владу: як би палко я любив жінку, якщо вона мені дасть тільки відчути, що я повинен з нею одружитися, – прости любов! Моє серце перетворюється в камінь, і ніщо його не розігріє знову. Я готовий на всі жертви, крім цієї, двадцять разів життя своє, навіть честь поставлю на карту… але волі моєї не продам.

Справедливо чи описано у мене суспільство? – не знаю! Принаймні, вона завжди залишиться для мене зібранням людей байдужих, самолюбних у вищій мірі і повних заздрості до тих, у душі яких зберігається хоча найменша іскра небесного вогню!..

Дивіться також:  Цитати з ігор

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7

Можливо вас зацікавить