Цитати про любов і дружбу

Людина, повністю обізнаний з чого ви виткані ,але ні дивлячись ні на що люблячий вас – справжній друг.

Дружба як любов – ви робите все заради неї, кожен наступний крок і подих. Але в ній, як і в любові, можна оступитися, якщо крокувати не дивлячись під ноги.

Покохавши свого ворога, деколи можна знайти друга.

На відміну від Любові, прагне змінити людину під свій лад, дружба – прийняття людини такою, якою вона є, з усіма його вадами і недоліками.

Запитайте людини про його прагненнях – у відповідь дізнаєтеся все про його душі.

Дружба – кращий натхненник для людства, адже тільки вона не несе в собі брехні і фальші.

Справжня любов, як і справжня дружба – не підвладна маніпуляції , бо чистота цих почуттів понад скверни, яка зачепила всі аспекти нашого життя.

Немає в світі більшої таємниці , ніж чиста і непорочна любов. Адже така любов не вимагає подібності інтересів і моралі, він лише сповнена солодкого томління і загадковості , яку не в силах розгадати жодна жива істота в цьому всесвіті…

Померти за друга за яких-небудь виняткових обставин менш піднесено, ніж щодня і потай жертвувати собою заради нього. Стендаль.

Любов – це досвід єдності. Руйнування стін, злиття двох енергій ось у чому досвід любові. Любов – це захват, коли стіни між двома людьми руйнуються, коли дві житті зустрічаються, коли два життя об’єднуються. Ошо.

Для того, щоб зійти за одного людини, мало бути справжнім собакою. – Д. Рудий

Без справжньої дружби життя – ніщо. Марк Тулий Цицерон.

Дружба між двома політичними діячами неможлива до тих пір, поки вони належать до однієї і тієї ж політичної партії. – Едуард Ерріо

Дивіться також:  Цитати про кохану людину

Ніякі життєві блага не будуть нам приємні, якщо ми користуємося ними одні, не ділячи їх з друзями. Еразм Роттердамський.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6

Можливо вас зацікавить