Цитати про любов і дружбу

Людина, повністю обізнаний з чого ви виткані ,але ні дивлячись ні на що люблячий вас – справжній друг.

Дружба як любов – ви робите все заради неї, кожен наступний крок і подих. Але в ній, як і в любові, можна оступитися, якщо крокувати не дивлячись під ноги.

Покохавши свого ворога, деколи можна знайти друга.

На відміну від Любові, прагне змінити людину під свій лад, дружба – прийняття людини такою, якою вона є, з усіма його вадами і недоліками.

Запитайте людини про його прагненнях – у відповідь дізнаєтеся все про його душі.

Дружба – кращий натхненник для людства, адже тільки вона не несе в собі брехні і фальші.

Справжня любов, як і справжня дружба – не підвладна маніпуляції , бо чистота цих почуттів понад скверни, яка зачепила всі аспекти нашого життя.

Немає в світі більшої таємниці , ніж чиста і непорочна любов. Адже така любов не вимагає подібності інтересів і моралі, він лише сповнена солодкого томління і загадковості , яку не в силах розгадати жодна жива істота в цьому всесвіті…

Померти за друга за яких-небудь виняткових обставин менш піднесено, ніж щодня і потай жертвувати собою заради нього. Стендаль.

Любов – це досвід єдності. Руйнування стін, злиття двох енергій ось у чому досвід любові. Любов – це захват, коли стіни між двома людьми руйнуються, коли дві житті зустрічаються, коли два життя об’єднуються. Ошо.

Для того, щоб зійти за одного людини, мало бути справжнім собакою. – Д. Рудий

Без справжньої дружби життя – ніщо. Марк Тулий Цицерон.

Дружба між двома політичними діячами неможлива до тих пір, поки вони належать до однієї і тієї ж політичної партії. – Едуард Ерріо

Ніякі життєві блага не будуть нам приємні, якщо ми користуємося ними одні, не ділячи їх з друзями. Еразм Роттердамський.

Ліцеїст В. Пущин після шестирічного спостереження за ліцеїстом і, в першу чергу, іншому Пушкіним, якому, на думку дуже багатьох бракувало такту:

Любов — це ціла історія життя жінки і лише незначний епізод в житті чоловіка. – де Сталь

Друг – це людина, з яким я можу бути щирим. В його присутності я можу думати вголос. Ральф Уолдо Емерсон.

Вибери собі одного; ти не можеш бути щасливий один: щастя є справа двох. Піфагор Самоський.

Любов — це надзвичайно розкішна річ. Любов піднімає нас на ті висоти, яких ми дійсно гідні. Все, що потрібно кожній людині в житті — це тільки любов. Мулен Руж

Пообіцяй мені, що ти виживеш. Що не здасися. Не важливо, що станеться, не втрачай надії. Титанік

Об’єднання поганих людей – це не товариство, а змова: вони не люблять один одного, а скоріше бояться один одного, вони не друзі, а спільники. Етьєн де ла Боесі.
Цитати про самотність

Дивіться також:  Цитати про невзаимной любові

Так, можна любити не один раз, але не одного і того ж людини. – Левиз

Стережіться винятковою і безрозсудною прихильності до іншого; вона зовсім не є, як це часто здається, прикладом абсолютної любові. Така замкнута на собі і харчується собою любов, яка не потребує інших і нічого їм не дає, приречена на саморуйнування. Любов – це не просто пристрасть, яка спалахує між двома людьми. Закоханість нескінченно далека від справжньої любові. Любов – це, скоріше, форма існування: не стільки потяг, скільки самовіддача, відношення не стільки до однієї людини, скільки до світу в цілому. Ірвін Ялом.

Друг — це такий дивний чоловік, який про тебе знає все, але незважаючи на це, все одно продовжує тебе любити і цінувати. – Елберт Хаббард

Любов — це початок всіх тих радощів, які для нас припасла Матінка-Природа.

Наскільки рідкісний і прекрасний той момент, мить, коли ми усвідомлюємо, що у нас з’явився друг! Вільям Ротстер

Любов — це віддана собака породи спаниель, яка воліє скупе покарання від руки господаря, ніж щедру ласку незнайомої людини. – Колтон

Любов — це світ, який існує тільки тоді, коли хтось даємо йому визначення.

Чоловік, який одружився з любові подібний жабі, запрыгнувшей в глибокий колодязь: води навколо повно, а от вибратися звідти — ніяк. – Кольрідж

У своїх мріях я любив тебе так сильно, що зараз я думаю, що вже знаю, що це таке — бути коханим тобою. Я буду любити тебе, будучи любимо тобою. Король і я

У бесідах віч-на-віч між близькими друзями мудрі люди дуже часто висловлюють вельми слабкі судження, тому що розмова з другом – це теж саме, що думки вголос. Джозеф Аддісон.

На жаль, але ти не можеш висловити кожне відчуття кожного моменту щастя, коли ти поруч з ним. Коли Гаррі зустрів Саллі

Напуття випускника А. Дельвига своїм друзям-випускникам на випускному акті Ліцею 9 червня 1817года.

Дружба закінчується там, де починається недовіра. Сенека Луцій Анней (Молодший).

Мені подобається не тільки бути коханою, але і коли мені кажуть про це. Джордж Елліот

Я не можу пригадати, як ми з тобою зустрілися. Не пам’ятаю я і того, хто до кого підійшов і заговорив першим. Все, що я пам’ятаю, – це ми удвох… завжди.

Будь ласка, любіть ближнього свого як самого себе, якщо вам так завгодно. Тільки от спочатку стати такою людиною, який сам себе любить. – Ніцше

Поцілунок без обіймів — що квітка без запаху.

Краще відмовитися від гострого слівця, ніж від одного. Квінтіліан.

Любов померла — хай живе Любов! – А. де Мюссе

Саме ці злочини – зловживання довірою одного. Генрік Ібсен.

Дружба – це спокійна і тиха прихильність, спрямовується і укрепляемая звичкою, що виникає з тривалого спілкування і взаємних зобов’язань. Девід Юм.
Романтичні цитати

Дивіться також:  Цитати про прощення

Хто собі друзів не шукає, самому собі він ворог. Шота Руставелі.

Якщо ви засмучуєтеся з приводу втрати човни любові, то краще згадайте долю “Титаніка”. – Автор цього чудового афоризму, на жаль, невідомий.

У справжню дружбу таїться краса, незбагненна для пересічних людей. Жан де Лабрюйер.

Любов для серця — що літо для селянських око: воно приносить врожай і прикрашає душу самими красивими квітами.

Фальшива любов, швидше результат неуцтва, а не відсутності вміння любити. Дж. Бейнс.

Багато з вашої болю обрано вами самими. Це гірке зілля, яким лікар у вас зцілює вашу хвору сутність. Тому довіртеся лікарю і пийте його ліки в мовчанні і спокої: бо руку його, важку і тверду, направляє дбайлива рука Невидимого… Д. Х. Джибран.

Любов – це непереборне бажання бути непереборно бажаним. Роберт Фрост.

Любов напоказ — нестерпна.

Важко відрізнити від справжньої дружби ті відносини, які ми зав’язуємо під час любові. Жан де Лабрюйер.

Дружба часто закінчується справжньою любов’ю, ось тільки любов рідко закінчується хорошою дружбою. – Калеб Колтон

Якщо б у мене була можливість, мій друг, я б подарував тобі здатність бачити себе очима інших людей, тому що тільки так ти міг би дізнатися, як багато ти для мене значиш. Біллінгслі

Ми разом назавжди, навіть коли не поруч, бо ти в моєму серці, навіть коли ми в розлуці.

Випускник Пушкін А. своєму другові, випускнику Матюшкину, якій долею було визначено стати адміралом флоту:

Любити всіх — означає не любити нікого по-справжньому. – Оскар Уайльд

Посади зерно дружби й пожнеш букет щастя. Луї Кауфман

Без дружби ніяке спілкування між людьми не має цінності. Сократ.

Романтичні відносини відрізняються від просто дружніх не так сильно, як це здається людям. Дружба, як і любов, передбачає симпатію і підтримку і так само часто ставить перед вибором. Дружні відносини вимагають розвитку та застосування позитивних здібностей і навичок взаємин: здатності ділитися, чесності, співпереживання, вміння слухати і спілкуватися — всього того, чого вимагають романтичні відносини. Можна припустити наступне: у людини, що має складності з подругами і друзями, виникнуть складності і в найбільш важливих відносинах — романтичних. Лора Дей.

Благословенна риса старих друзів — з ними ти можеш бути скільки завгодно дурний. Ральф Емерсон Уэлдо

Справжньою дружбою можуть бути пов’язані тільки ті люди, які вміють прощати один одному дрібні недоліки. Жан де Лабрюйер.

Щоб полюбити його справжнім чином, потрібно було поглянути на нього з тим повною прихильністю, яке знає і бачить всі нерівності характеру та інші недоліки, мириться з ними і кінчає тим, що полюбить і їх друга-товариша

Щирість стосунків, правда в спілкуванні – ось дружба. Олександр Суворов.

Саме дружба є однією із сфер виховання любові до людини. Василь Олександрович Сухомлинський.
Цитати Омара Хайяма про кохання

Дивіться також:  Цитати про розлуку

Друг — це такий чоловік, якому найбільше вірять, коли він про свого друга говорить погано. – Ж. Ростан

Справжня дружба не буває безхмарним. Марі де Севіньє.

Той, хто хвалиться, що придбав безліч друзів, ніколи не мав жодного друга. Семюель Кольрідж.

Друг – це перш за все той, хто не береться судити. Антуан де Сент-Екзюпері.

Без серця я б ніколи не зможу по-справжньому зрозуміти, що це таке — любити іншого. Чарівник з країни Оз

Довіра – перша умова дружби. Жан де Лабрюйер.

Справжня дружба дозріває повільно і розквітає тільки там, де люди дійсно довели її один одному. Філіп Домер Стенхоп Честерфілд.

Дружба між жінками і дівчатами — це всього лише тимчасовий пакт про ненапад. – Монтерлан

Прощення полягає відповідь на всі питання і проблеми. Я знаю з власного досвіду, що коли у нас в житті виникають проблеми, не важливо, якого характеру, то це значить, що нам треба когось пробачити. Любов – єдина відповідь на будь-яку нашу проблему, і дорога до такого стану – через прощення. Луїза Хей.

Немає безвідрадному пустелі, ніж життя без друзів; дружба примножує блага і полегшує біди; відрада душі, вона єдині ліки від ворожої долі. Бальтасар Грасиан-і-Моралес.

Дружба – гавань, до якої прагне людина, вона приносить радість і спокій духу, вона – відпочинок в цьому житті і початок життя небесної. Т. Тассо.

Любов — це пристрасть, якій важко дати визначення. Взагалі важко сказати, що це таке. Всі ми любимо. Але одного разу це почуття спалахує, і одного разу вона нас залишає. Є певна різниця між пристрастю і любов’ю. Але кожен повинен визначити для себе сам. Лукас Рой

Пошуки ідеалу в любові і дружбі — це палиця про два кінці, яка дозволяє людині бити самого себе, при цьому примудряючись повноцінно познущатися над почуттями інших людей. – Фредерік Перлс

Безумний той, хто більше прагне мати багатство і силу, ніж добрих друзів. Еврипід.

Коли дурна людина робить те, чого він соромиться в душі, він завжди вголос заявить, що зробити це — його священний обов’язок. – Бернард Шоу

Зміст істинної дружби в тому, що радість вона подвоює, а страждання ділить навпіл. Джозеф Аддісон.

Справжня любов схожа на привид: всі про неї розмірковують, але мало хто її бачив. – Франсуа Ларошфуко

Дружба — це єдині ліки від ненависті, єдина гарантія світу.

Найменш галасливий дружба часто найбільш корисна. Джозеф Аддісон.

А дружити з усіма — значить ні з ким не дружити по-справжньому. – Петраш Тетяна

Візьми свою любов, помнож її на нескінченно велике число і в результаті ти отримаєш глибини вічності… і лише дуже скромне уявлення про те, як же сильно я тебе люблю. Зустрічайте Джо Блека

Можливо вас зацікавить