Статуси про нещасну любов

Мобільник заглючил, туш від сліз розмазана. Всі жінки схожі і люблять по-всякому.

Ідіоти від надмірної пристрасті стріляються. Розумники висловлюють надлишок почуттів, пишучи вірші. Мудрі і зовсім не закохуються і не знають що таке нещасливе кохання.

Дурням, як правило, щастить – їх супроводжує удача, колесо фортуни видає призи. Погано, що я нещасна. Добре, що не дура.

Мені заздрять і хвалять. Ти прекрасна, компанійська, з красивими ногами, бажаним тілом і бездонними очима. Мої думки невтішні: « Нелюба, на жаль, я, нещасна і самотня, без своєї половинки».

Кращий статус:
Улюбленою і єдиною її називав, хоча брехав. Йому любов пізнати не судилось. Вуха вона розвісила. Повірила. Він, природно, посміявся, розбивши їй серце. Вона стала сумною, нещасною і жалюгідною, як осиковий лист.

Асфальт бачимо – небо не помічаємо. В очі дивимося – колір не розрізняємо. Знімки рвемо відчайдушно – улюблених пам’ятаємо вічно.

Людина, що отримав любов в подарунок, щасливий, немовби дивак, якого навчали палким почуттям.

Пізно – це не фінал. Фіаско настане, коли любов статнет нещасної, вже буде байдуже і нецікаво.

За цей рік я зрозуміла дві істини: 1.любов є 2.але не у нас

Не можна – спочатку вбивати, потім шепотіти: я не навмисне. Не можна весь час зраджувати, потім благати: виправлюся – точно. Не можна спочатку принижувати, потім просити: пробач за жарт. Не можна боягузливо тікати, сказавши, що вийшов на хвилинку. Не можна повернувшись зробити

Думала, що мені потрібен всього лише місяць, що б забути його, але на жаль, щоденні зустрічі не проходять безслідно!((

-Від кохання залишився тільки статус…

Ніколи не путайся з одруженими! Ніколи не погоджуйся на роль другої! Не дай чоловікові повірити, що ти навіть на мить можеш бути другою! Він буде брехати, що пройде час, що ти у нього найдорожче, що потрібно трохи почекати… все це нісенітниця собача… На яку роль ти сама погоджуєшся — така тобі і ціна! На все життя!

Дивіться також:  Статуси шукаю хлопця

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Можливо вас зацікавить