Цитати з книг Пауло Коельо

Постійно відбувається еволюція на землі – змінюємося ми, природа, світ. Земля жива, душа її тремтить, коли нам погано. Береже і зберігає нас земна Душа.

Судити іншого нерозумно – дарма растратишь душевні сили. Толку не досягнеш – налаштуєш інших проти себе, втратиш спокій. Якщо перейти незриму межу глибини своїх страждань, можна непомітно втратити сенс свого буття.

Божевільні живуть у своєму власному світі, нікого туди не впускаючи. За ступенем божевілля такі типи людей називають шизофреніками, блаженними, психопатами чи маніяками. – Пауло Коельо

Життя направляє тебе на дорогу долі. Щоб не збився, підкидає тобі шматочки удачі, катає на колесі фортуни або демонструє атракціон – везіння.

Сильна любов міцна слабкістю. Справжня пристрасть бере верх над ревнощами, затягне рани душевні, полегшить страждання, вгамує біль, розчиняючи в любові прекрасної.

Пауло Коельо: Я – крихітна частинка твоєї долі, яка незмінно збере свої осколки планети, і притягнувши мене до серця свого.

Відповідальність над почуттями вимагає осмислення. Перекладати на інших свої промахи безглуздо.

Мене не називайте тілом, у якої є душа. Я відчуваю себе душею, у якій оболонка – тіло.

Я опустився на дно власної душі й тепер знаю, що є в цьому житті ще багато, багато прекрасного.

Людина повинна вибирати, а не приймати свою долю.

Замість того щоб купити що-небудь таке, що сподобалося б тобі, я даю тобі своє, насправді належить мені. Це — подарунок. Це — знак поваги до людини, яка поруч зі мною. Це — прохання зрозуміти, як важливо те, що він — поруч зі мною. Я з доброї волі, від чистого серця даю тобі предмет, в якому міститься частинка мене самої.

-Якщо один іде,то для того,щоб дати місце іншому.

Коли любиш, не можна стояти на місці, як пустеля, ні мчати по всьому світу, як вітер, ні дивитися на все здалеку, як сонце. Любов – це сила, яка перетворює і покращує Душу. Коли я проник в неї вперше, вона мені здалася досконалою. Але потім я побачив, що вона – відображення всіх нас, що і в неї вирують свої пристрасті, свої війни. Це ми живимо її, і земля на якій ми живемо, стане краще або гірше залежно від того, краще або гірше станемо ми. Ось тут і втручається сила любові, бо коли любиш, прагнеш стати краще.

І коли шляхи цих двох сходяться, коли очі зустрічаються, і минуле і майбутнє втрачають всяке значення, а існує лише одна ця хвилина і неймовірна впевненість у тому, що все на світі написано однією тією ж рукою. Рука ця пробуджує в душі любов і відшукує душу-близнюка для всякого, хто працює, відпочиває або шукає скарби. А інакше в мріях, якими обуреваем рід людський, не було б жодного сенсу.

Вона ніколи не знайде те, що шукає, поки не зможе висловити те, що думає.

Секрет щастя в тому, щоб бачити все, чим дивовижний і славен світ, і ніколи при цьому не забувати про двох ложках олії у чайній ложці.

Любов — не в іншому, а в нас самих, і ми самі її в собі пробуджуємо. А ось для того, щоб її розбудити, і потрібен цей інший. Всесвіт набуває сенсу лише в тому випадку, якщо нам є з ким поділитися нашими почуттями.

Так вже вийшло, що в рік свого п’ятнадцятиріччя Марія, крім того, що дізналася — цілуватися треба з відкритим ротом, а любов приносить одні страждання, зробила ще одне відкриття. Мастурбація.

Коли навколо тебе одні і ті ж люди – … – то начебто само собою виходить, що вони входять у твоє життя. А увійшовши в твоє життя, вони через деякий час бажають її змінити. А якщо ти не стаєш таким, яким вони хочуть тебе бачити, ображаються. Кожен адже абсолютно точно знає, як саме треба жити на світі. Тільки своє власне життя ніхто чомусь налагодити не може.
Цитати Альбера Камю

Дивіться також:  Цитати Сальвадора Дали

Щоб зустрітися co стражданням, не потрібно ніякого театру – життя надає нам цю можливість мало не на кожному кроці.

Життя тим і цікава, що в ній сни можуть стати дійсністю.

Чим далі ти підеш по своєму шляху, тим сильніше він буде визначати твоє життя.

Життя любить нагнітати морок для того, щоб потім яскравіше блиснути своєю світлою стороною. – Пауло Коельо

Бажання — це не те, що ти бачиш, а те, що ти собі уявляєш.

Один щасливий день — це майже диво.

-Люди борються за те,щоб жити, а не за те,щоб здійснювати самогубства.

Любов і справді, як ніщо інше, здатна час від часу перевертати все життя людини. Але навздогін за любов’ю йде і дещо ще, теж змушує людину вступати на шлях, про яку ніколи раніше не думав. Це щось зветься відчай. І якщо любов міняє людину швидко, то відчай — ще швидше.

Може бути, це просто легенда, в яку необхідно вірити, щоб в житті людської з’явився хоч якийсь сенс.

Найглибше, найщиріше бажання — це бажання бути кому-небудь близьким. Далі вже — реакції: чоловік і жінка вступають у гру, але те, що передує цьому, — взаємне тяжіння, — пояснити неможливо. Це — бажання у своєму самому чистому вигляді.

Коли любиш, то здатний стати ким завгодно. Коли любиш, зовсім не потрібно розуміти, що відбувається, бо все відбувається всередині нас, так що людина цілком здатний обернутися вітром.

Для дітей час тягнеться повільніше, ніж для дорослих.

Якщо Боже благословення не прийняти, воно перетворюється на прокляття. Я нічого більше від життя не хочу, а ти мене змушуєш відкривати в ній невідомі дали. Я дивлюся на них, усвідомлюю свої нечувані можливості і відчуваю себе гірше, ніж раніше. Бо тепер я знаю, що можу отримати все, а мені це не потрібно.

-Коли ти чогось хочеш, весь Всесвіт буде сприяти тому, щоб бажання твоє збулося.

-Ми божевільні, як божевільний кожен, хто відкрив для себе любов. Любов – це і є велике божевілля чоловіка й жінки.

Наберися сил, як личить воїну перед битвою. Але не забувай, що серце твоє там, де скарби. А їх треба знайти, бо тільки так все, що ти зрозумів і відчув на шляху до них, знайде сенс. – Алхімік

Мрія — штука дуже зручна, тому що ми зовсім не зобов’язані здійснювати те, про що мріємо. Ми позбавлені від ризику, від гіркоти невдач, від тяжких хвилин, а старою, завжди можемо звинуватити кого-небудь — батьків (це буває найчастіше), подружжя, дітей — в тому, що не добилися бажаного.

-Не можна сказати весни: Наступи негайно і длись стільки, скільки потрібно. Можна лише сказати: “Прийди, осені мене благодаттю надії і побудь зі мною як можна довше.

Життя надто коротке, щоб можна було дозволити собі розкіш прожити його так кепсько.

Тільки одне робить виконання мрії неможливим – це страх невдачі.

Час не міняє людини, мудрість не змінює людину, і єдине, що може перебудувати лад його думок і почуттів, це любов.

Життя — це пряна, сліпуча гра, це — стрибок з парашутом, це — ризик, ти падаєш, але знову встаєш на ноги, це — те, що називається вилізти геть із шкіри, це — туга і досада, якщо не вдається здійснити намічене.

Життя стрімке; в одну мить падаємо ми з небес в саму пекло.

Рана в серці, якою б тяжкою вона не була,затягнеться,до мене повернеться здатність осягати красу життя .

Взагалі,чоловіки — дуже дивне плем’я. Так,вони загрожують, кричать, можуть побити, але всі без винятку сходять з розуму від страху перед жінкою. Може бути, не перед тією, яку взяли в дружини, але неодмінно знайдеться така, хто підкорить їх собі і змусить виконувати всі свої примхи. Іноді це — рідна мати.
Цитати Арнольда Шварценеггера

Дивіться також:  Цитати А. С. Пушкіна

На цій планеті існує одна велика істина: незалежно від того, ким ти є і що робиш, коли ти по-справжньому щось бажаєш, ти досягнеш цього, адже таке бажання зародилося в душі Всесвіту. І це і є твоє призначення на Землі.

Ролі змінюються. Одне не існує без іншого. Ніхто не зможе принизити, поки не буде принижений сам.

Ось вона, справжня свобода — володіти тим, що тобі найдорожче, але не володіти цим. – Одинадцять хвилин

Будемо любити один одного, але не станемо намагатися володіти один одним.

Бути може, Бог і створив пустелю для того, щоб людина усміхався деревам.

Життя часом буває напрочуд насичена — цілими днями, тижнями, місяцями, роками не отримує людина жодного нового відчуття. А потім він відкриває двері — і на нього обрушується ціла лавина.

І існує Віра тільки тому, що люди володіють нею. – Алхімік

І про кохання особливо не переймайся — я спочатку зовсім не любила твого батька, але за гроші все на світі купиш — в тому числі і справжню любов.

нього заміж, народити дітей, жити в будинку біля моря.

Втрата тих, кого я закохувалася, перш поранила мені душу. Тепер я переконана: ніхто нікого не може втратити, тому що ніхто нікому не належить. Ось вона, справжня свобода — володіти тим, що тобі найдорожче, але не володіти цим.

Тільки одне робить виконання мрії неможливим – це страх невдачі.

Відкрий на будь-якій сторінці книгу, погляньте на руки людини, стасуй колоду карт, простеж політ яструба в небі — неодмінно знайдеш зв’язок з тим, чим живеш в цю хвилину. І справа тут не стільки в самих речах, скільки в тому, що люди, дивлячись на них, відкривають для себе спосіб проникнути в Душу Світу. – Алхімік

Ми ніколи не розуміємо, які скарби перед нами. Знаєш чому? Тому що люди взагалі не вірять в скарби.

Ніхто нікого не може втратити, тому що ніхто нікому не належить.

Багато люди про нещастя інших говорять так, ніби всіма силами хотіли б їм допомогти, тоді як насправді таємно відчувають якесь зловтіха, – адже на тлі чужих страждань вони почувають себе більш щасливими, не обділеними долею.

Одні події відбуваються в нашому житті для того, щоб повернути нас на істинний шлях Долі. Інші потрібні для того, щоб ми застосували в життя свої пізнання. А деякі події покликані навчити нас.

Ми всі боїмося втратити те, що маємо, чи то наші посіви або сама життя. Але цей страх проходить, варто лише зрозуміти, що і наша історія, і історія світу пишуться однією і тією ж рукою.

У всіх народів існує така приказка: З очей геть — з серця геть. Я ж стверджую, що немає нічого більш помилкового на світі. Чим далі від очей, тим ближче до серця. Перебуваючи у вигнанні і на чужині, ми любовно плекаймо в пам’яті будь-яку дещицю, що нагадує про вітчизну. Сумуючи в розлуці з тим, кого любимо, в кожному перехожому на вулиці бачимо ми дорогі риси.

Є люди, які народилися на світ, щоб йти за життя поодинці, це не погано і не добре, це життя.

Я в точності така ж, як і всі; приймаю бажане за дійсне і бачу світ не таким, який він насправді, а таким, яким мені хочеться його бачити.

Якщо те, що ти знайшов, зроблена з добротного матеріалу, ніяка псування його не торкнеться. І ти сміливо можеш повертатися. Якщо ж це була лише миттєва спалах, подібна народженням зірки, то після повернення ти не знайдеш нічого. Зате ти бачив сліпуче світло. Значить, все одно пережити таке коштувало.

Кожен день Бог посилає нам – разом з сонцем – можливість змінити все те, що робить нас нещасними. І кожен день ми намагаємося прикинутися, ніби не помічаємо цієї можливості, ніби її не існує зовсім, ніби сьогодні – у всьому подібно вчора і відрізняються від завтра. Але той, хто всмотрится у свій день уважно, знайде цей чарівний мить.
Цитати Леді Гаги

Дивіться також:  Цитати Ернеста Хемінгуея

Що б не твердив людина, як би на словах відкидав біль, він завжди знайде засіб і спосіб знайти її, закохатися в неї, зробити так, щоб вона стала частиною його життя.

Коли мені нічого було втрачати, я придбала всі. Коли я перестала бути тим, ким була, я знайшла себе саму. коли я пізнала приниження і все ж продовжувала шлях, я зрозуміла, що вільна обирати свою долю

Первородний гріх не в тому, що Єва скуштувала заборонений плід, а в тому, що зрозуміла – Адам повинен розділити з нею те, що вона спробувала. Єва боялася йти своїм шляхом одна, без допомоги і підтримки, і тому хотіла розділити з ким-небудь те, що відчувала.

З тих пір, як нас вигнали з раю, чи ми страждаємо, або завдаємо страждання іншим, або спостерігаємо за цими стражданнями. І з цим не впоратися.

Чого хоче від мене світ? Щоб я не ризикувала? Щоб повернулася туди, звідки прийшла, і не наважилася сказати житті так?

Коли людина витягнув свою мрію з дна душі і багато років плекав її силою своєї любові, не помічаючи рубців і шрамів, залишених на серце після нелегкого боротьби за її втілення, він раптом починає помічати, що те, чого він так довго бажав, вже зовсім близько і ось-ось здійсниться — можливо, вже завтра; саме на цьому етапі його чекає остання перешкода: страх перед виконанням мрії всього його життя.

Тепер, коли втрачати було нічого, вона здобула свободу.

Що сталося одного разу, може ніколи більше не статися. Але те, що трапилося два рази, неодмінно трапиться і в третій.

Перестань постійно думати, ніби ти всім заважаєш! Якщо комусь не подобається, він сам поскаржиться. А якщо йому бракує сміливості поскаржитися, то це його проблема.

Зрада – це удар, якого не чекаєш.

Якщо ти чогось хочеш, весь Всесвіт буде сприяти тому, щоб бажання твоє збулося.

Чоловіки завжди лякаються, почувши з вуст жінки: Я хочу залежати від тебе.

Ось вона, справжня свобода – володіти тим, що тобі найдорожче, але не володіти цим.

Маркіз де Сад стверджував, що людина може пізнати свою суть, лише дійшовши до останньої межі. Для цього нам потрібно все наше мужність — і тільки так ми вчимося чогось. – Одинадцять хвилин

Їй подобалося уявляти себе досвідченою дівчиною, яка одного разу втратила коханого, не зуміла вберегти пристрасть, знає, як болісна втрата, — і тепер вирішила з усіх сил боротися за цю людину, за те, щоб вийти за

Секс — це мистецтво приборкати неприборкане.

Всякий день годиться, щоб бути прожитим або стати останнім. – Алхімік

Сантьяго раптом зрозумів, що може дивитися на світ як бідна жертва шахрая, а може — як сміливець, який відправився на пошуки пригод і скарбів. Завжди залишався вибір. – Алхімік

Все на світі хочуть щастя — і ні в кого не виходить.

В мені уживаються дві жінки: одна бажає отримати від життя всю пристрасть, радість, пригоди, які тільки вона може дати. А інша хоче стати рабинею тихого повседневья, сімейного вогнища, всього того, що можна запланувати і виконати. Я — мати сімейства і повія одночасно, і обидві живуть в моєму тілі і борються один з одним.

Я здогадалася, за що чоловік платить жінці: він хоче бути щасливим.

Кожна мить — це зустріч, — сказав Сантьяго свого серця. — Поки я шукав свій скарб, всі дні були осяяні чарівним світлом, бо я знав, що з кожною годиною все ближче до здійснення своєї мрії. – Алхімік

Можливо вас зацікавить