Цитати Ельчин Сафарли

Для того, щоб завжди мати чисту совість, не потрібно її бруднити. Адже це не одяг, її не випереш. А шкода. – Сафарли

Викликав таксі. Під’їхала машина жовтого кольору. «Цей колір, і правда, до розлуки» – подумав я, а їй сказав: «я скоро повернуся, дорога».

Жінки, як правило, своїх власних принципів не мають. Вони слухають свій внутрішній голос, голос серця і чоловіків, яких люблять.

Ельчін Сафарли: “Присутність посмішки на обличчі – це ще не радість. Справжнє її прояв полягає в непохитній вірі у найкраще, навіть тоді, коли це здається неможливим. “Любов з дна Босфору””

Тільки та любов, що пережила розлуку, може бути вічною. “Любов з дна Босфору”

Всі наші дитячі мрії багато в чому визначають нашу доросле життя. “Я повернуся” – Е. Сафарли

Божевільними називають людей, які не зуміли довести своє бачення реальності. Адже суспільству важко прийняти можливість існування невідомих йому світів, ну крім, земного і небесного.

Самим нещасним нас може зробити тільки той чоловік, який колись зробив нас найщасливішим.

Любов відучила мене шукати відповіді у книжках, приміряти на себе історії чужих героїнь, слухати сентиментальні музичні балади з думкою: “Боже, це ж про мене! That’s all about me! З питань власної долі слід звертатися до свого серця. Воно, мудре, стукає від першої нашої секунди до останньої – як досвідчений радист, який посилає в ефір важливі зашифровані повідомлення. Чому ми довіряємо кому завгодно, крім себе? І про безповоротно пішло, і про світлої надії найкраще знає серце. І тільки втративши зв’язок з ним, ми набиваємо гулі і колекціонуємо шрами.

Заздрить голубам. Їх волі і довірливості. Я не в клітці. Я на волі з підрізаними крилами. Можу злетіти, але не полетіти.

Дивіться також:  Цитати Гете

Чекаю осінь. З таким нетерпінням, що готова принести їй у жертву всі інші пори року. І я зовсім не буду шкодувати про скоєне. Мені потрібна осінь. Дуже-дуже. Вона випустить на світ тих, хто загнаний у темний кут виживання. Вона не змусить повторювати жорстокі, але правдиві слова: „Якщо ми всі самотні, то на самоті ми всі разом“. Осінь називають сезоном смутку. Я не згодна: справжня смуток приходить разом з літом, коли не з ким розділити щедрість сонця…

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7

Можливо вас зацікавить