Цитати Ельчин Сафарли

Для того, щоб завжди мати чисту совість, не потрібно її бруднити. Адже це не одяг, її не випереш. А шкода. – Сафарли

Викликав таксі. Під’їхала машина жовтого кольору. «Цей колір, і правда, до розлуки» – подумав я, а їй сказав: «я скоро повернуся, дорога».

Жінки, як правило, своїх власних принципів не мають. Вони слухають свій внутрішній голос, голос серця і чоловіків, яких люблять.

Ельчін Сафарли: “Присутність посмішки на обличчі – це ще не радість. Справжнє її прояв полягає в непохитній вірі у найкраще, навіть тоді, коли це здається неможливим. “Любов з дна Босфору””

Тільки та любов, що пережила розлуку, може бути вічною. “Любов з дна Босфору”

Всі наші дитячі мрії багато в чому визначають нашу доросле життя. “Я повернуся” – Е. Сафарли

Божевільними називають людей, які не зуміли довести своє бачення реальності. Адже суспільству важко прийняти можливість існування невідомих йому світів, ну крім, земного і небесного.

Самим нещасним нас може зробити тільки той чоловік, який колись зробив нас найщасливішим.

Любов відучила мене шукати відповіді у книжках, приміряти на себе історії чужих героїнь, слухати сентиментальні музичні балади з думкою: “Боже, це ж про мене! That’s all about me! З питань власної долі слід звертатися до свого серця. Воно, мудре, стукає від першої нашої секунди до останньої – як досвідчений радист, який посилає в ефір важливі зашифровані повідомлення. Чому ми довіряємо кому завгодно, крім себе? І про безповоротно пішло, і про світлої надії найкраще знає серце. І тільки втративши зв’язок з ним, ми набиваємо гулі і колекціонуємо шрами.

Заздрить голубам. Їх волі і довірливості. Я не в клітці. Я на волі з підрізаними крилами. Можу злетіти, але не полетіти.

Чекаю осінь. З таким нетерпінням, що готова принести їй у жертву всі інші пори року. І я зовсім не буду шкодувати про скоєне. Мені потрібна осінь. Дуже-дуже. Вона випустить на світ тих, хто загнаний у темний кут виживання. Вона не змусить повторювати жорстокі, але правдиві слова: „Якщо ми всі самотні, то на самоті ми всі разом“. Осінь називають сезоном смутку. Я не згодна: справжня смуток приходить разом з літом, коли не з ким розділити щедрість сонця…

Кращий навчальний посібник — життя в самих різних проявах. “Туди без назад”

Любов робить жінку слабкою. Мудрі жінки — це ті, хто видає слабкість за вірність.

Буде нове випробування… якщо выстоишь, матимеш щастя.

Кінець робочого дня, всі поспішають додому. Хтось чекає, когось чекають, а деякі сподіваються, що їх чекають. Вічний кругообіг доль, часом несправедливий.

Я зараз далеко… але хто знає… може, я прийду ароматом чаю, може, я стану дощем і прольюсь на твоє місто, може, я вітром стану перед тобою… Тільки ти чекай!

Якщо життя посилає кислі лимони, буд лимонадний завод і багатій!

За ці роки я зрозуміла, що з чоловіками в сімейному житті треба вміти розмовляти, цікавитися бажаннями один одного. Це стосується не тільки сексу. Мовчання повільно веде до краху…
Цитати Евеліни Хромченко

Дивлюся в дзеркало, а у відображенні бачу не себе, а тебе. Так і повинно бути. Люблячі стають віддзеркаленням одне одного. Я не можу без тебе знаю, ти не можеш без мене. Разом назавжди. Повторюй за мною… Допомагає. “Немає спогадів без тебе”

Дивіться також:  Цитати Марка Твена

Я намагаюся зловити час, зупинити його, стиснути в обіймах, але все марно. Воно летить, лине. Хвалькувато посміхається з висоти, пишається своєю перевагою. І я розумію, що час, по суті, така ж нестримна, як любов. А любов, як і час, неможливо заховати глибоко, надовго – все одно прорветься, все одно заявить про себе. Винагородить або обпече…

Моя надія — це… ммм… Якщо навіть світ зникне, ми все одно знайдемо один одного… Якщо навіть зникнуть ночі, ми будемо світитися зірками в денний час… Ось така моя надія. “Я повернуся”

Любов. Потік вічно дотичних і розходяться людей з сумними очима. Мені дуже важко повірити в те, що найсильніше з існуючих почуттів саме недовговічне. Усвідомлення прийшло до мене давно, без засмучення. Але кожного разу, вступаючи на шлях нової любові, я закриваю очі, подумки пишу і перу два питання, відповіді на які не знає ніхто: як довго?, як скоро?.

Жінки залишають чоловікам на прощання чарівні ночі. Жіночі сліди на чоловічих серцях. У ніч перед розлукою вона цілувала не так, як зазвичай. Її поцілунки застигали на моєму тілі, немов сніжинки на заледеневшем вікні. Чомусь ставало холодно. Зараз я зрозумів. Прощальні поцілунки втрачають теплоту. У них охолола ніжність розставання… В останню ніч вона дивилася на мене не так, як зазвичай. У погляді відчуження. Відчуження наперекір любові. Вона розуміла, що їй пора, але всіляко відтягувала час відходу. Боротьба душі та розуму. Розум переміг. Пішла. Зараз я зрозумів. У погляді перед розлукою немає туги. У ньому мовчазний протест. Протест проти себе самої. Почуття програють розуму. Найчастіше…

Бажання стати матір’ю має прийти жінці одночасно з любов’ю до чоловіка, з яким вона хоче їх виростити. “Мені тебе обіцяли”

В любові не потрібно комусь щось доводити. У коханні все завжди заново, для двох…

Ми, жінки, такі. Якщо чоловік зацікавив нас як особистість, далі він приваблює нас як партнер.

Кожен раз під прохолодними струменями в душі я торкаюся пальцями до слідах губ. Вони досі горять на моєму тілі невидимими клеймами…

Дурні повії вірять в любов. Мудрі повії вірять у кохання лише під час перегляду мелодрам.

– Невже Бог скасував податки, встановивши безвізовий режим між небом і землею? – Ні. Все набагато простіше. Сьогодні в світі народився мільйон діточок, смертельні випадки відсутні. Хіба не привід для радості?

Як би не жила людина, йому все одно потрібна сім’я — усвідомлюю з роками. Сім’ю не заміниш ні грошима, ні кар’єрою, ні друзями. Сім’я — як елемент пазлу: знайдеш відсутній шматочок, і картинка життя складеться…

Самотність сміється над тими, хто ховається від нього в ілюзіях. Все одно повернемося до нього рано чи пізно, розчаровані до останньої краплі крові.

Слова найчастіше не від серця – від розуму. Довіряй тільки очам, що відображає душу…
Цитати Аль Капоне

Дивіться також:  Цитати Ернеста Хемінгуея

Головне в житті кожної людини – можливість ділитися любов’ю. Може, прозвучить банально. Але так і є. Перевірте…

Ви не можете нічого вдіяти з довжиною Вашому житті, але Ви можете зробити що-небудь з її шириною і глибиною.

Дорога до щастя ніколи не буває короткою. На довгому шляху, повному туманних образів та ідей, важливо не відступитися від мети, знайти себе. Це і є щастя.

Коли нам стає байдуже, яким нас бачить той, кого ми любимо, це означає, що ми його вже не любимо.

До біса перешкоди! Головне – я на шляху до неї. Пориви повинні переростати у вчинки. Нереалізовані пориви з роками складніше пробачити собі… “Немає спогадів без тебе”

Оточуючим легко сказати: Не приймай близько до серця. Звідки їм знати, яка глибина твого серця? І де для нього — близько? “Мені тебе обіцяли”

Навесні дощ пахне надією. У ньому немає незворотності втрат, як в опадах інших пір року. За весняним дощем не хочеться спостерігати з боку, поринувши у атмосферу домашнього затишку. Під ним хочеться жити, любити, сподіватися. Вважати краплі, збиваючись з рахунку, ловити їх мовою, запам’ятовуючи смак свіжості нової пори. Весняний дощ схожий на м’ятний коктейль з кубиками льоду. Коктейль з весни, так що нагадує літо.

Жінка слабкіше, коли кохає, і найбільше – коли кохана.

Навіть не пригадаю тієї пори, коли вірять в принців, я їх залишала на сторінках казок. “Мені тебе обіцяли”

Ти — моя найбільша перемога над гордістю. “Я повернуся”

Страхи – найбільше випробування в любові. Долаючи їх, наближаєш почуття до вічності…

У пам’яті теж є імунітет — стирає те, що приносить біль.

Запитайте: що я найбільше любила в цьому житті? Відповідаю: будні. Їх початку і кінці, їх перемоги та поразки, їх втрати і придбання. У них не було навіть претензії на унікальність. Все звично, як у багатьох. Але найважливіший сенс цих буднів полягав у тому, що ми зустрічали, проводжали дні разом… “Немає спогадів без тебе”

Я вірю, що ми нарешті-таки виборемо почуття у обставин. “Я повернуся”

Любов пов’язаним з серцем. У вас таке було? Коли немає шляху назад або вперед. Є тільки місце, на якому стоїш і не можеш рушити…

Любовні стосунки – як повітряний сирок, вже знайомий смак якого може бути видозмінений за допомогою різних сухофруктів. В цей раз родзинки, а в наступний – курага… “Немає спогадів без тебе”

Життя триває, поки є білий колір. Мовляв, поки він майорить на балконних мотузках, крутиться в барабані пральної машини, відсвічує в темряві і контрастує з засмаглою шкірою, все буде добре. У цих словах велика правда. Важливо не тільки бачити всі відтінки білого в собі, але і помічати їх у навколишньому світі. Це нескладно. Білий адже і сильний і стійкий. Не линяє, не вигоряє…

Кожен чоловік рано чи пізно замислюється про сенс життя. Ну скільки можна працювати, бухати, трахатися і хернею маятися? Мої дочки і є той сенс, який мені був потрібен, хоча ти знаєш, як я боявся заводити сім’ю. Не уявляю, як люди живуть без дітей. Коли не спотикаєшся про іграшки вночі і ніхто не несеться на твоє Гей, хто є вдома?. Так, старий, ти можеш назвати мене сентиментальним мудаком, але це нісенітниця, що сім’я для мужика — тяжкі кайдани. Мені добре! Звичайно, від дружини періодично втомлююся, але любов дітей компенсує багато, якщо не все.
Цитати Леонардо да Вінчі

Дивіться також:  Цитати Омара Хайяма

Сховатися від себе неможливо. Бігти куди-небудь безглуздо. Все одно біль поверне назад. Поверне туди, де починаються сліди безнадії. Час примиряє з собою. Встає перед тобою дзеркалом, загоюючи у відображенні шрами серця. Дивишся на себе і, крізь павутину відчаю, розумієш, що хочеш йти далі. Жити, вірити, знову чекати. Посміхатися кучерявих хмарах, об’їдатися вишневим морозивом, відчувати лоскіт бульбашок в носі від випитої газованої води, цілувати мерехтливі під місяцем губи. Жодна біль не здатна відвернути людини від життя. До будь-якої замкненої двері знайдуться ключі, якими її можна відімкнути.

Ми, жінки, робимо рішучий крок вперед після того, як відміряли два кроки назад.

Дитинство – це те, що ми втратили багато часу, але зберегли в собі.

Діти здатні пробачити абсолютно все. Образи вкорінюються у міру дорослішання… “Любов з дна Босфору”

Повернення завжди дарує щастя, незалежно від того, з яким вантажем в душі повертаєшся.

Нескінченні страждання. Одні проводив, наступні — з’являються. Нам обирати: жити, борючись з ними, або жити, не звертаючи на них уваги. Звичайно, абсолютного позбавлення не буде — зате можливо змінити ставлення до смутку

Знову чекаю несподіванок, чого-небудь такого, щоб сильно здивуватися і довго ходити щасливим після цього.

Життя прекрасне завжди, просто іноді в ній більше життя…

Життя як пух з порізаної подушки – 1000 можливостей зловити, 999 з них порожні…

Там, де зустрічаєш любов, простір стискається до серця однієї людини…

Добре, коли є що згадати, а ще краще, коли нічого забути.

У пам’яті теж є імунітет — стирає те, що приносить біль. “Туди без назад”

У Москві такий недолік людського тепла, що деякі компенсують його атомобильным підігрівом.

У пам’яті спливають слова Фернандо: Я весь час чекав, що ось-ось з’явиться саме та, що стане моєю долею. Як у книжках. Так рідко кому щастить. Особисто мені не пощастило… Брат, не став високу планку в особистому житті. Наші половинки — це ще й плід наших зусиль. Можливо зліпити те, що хотілося. Не відразу, звичайно. З часом. Ми, чоловіки, частіше за все самі винні у своїй самотності, підсвідомо вибираючи свободу”.

У любові чоловік повинен дарувати жінці не тільки квіти, але і відчуття того, що у них все тільки починається.

Книги дарують людям щастя, стають укриттям від реальності. Книги – кращі друзі більшості жінок, а не діаманти. Коли нам бракує любові, ми беремося за любовний роман. Коли хочемо забутися, занурюємося в захоплюючий детектив…

Зупиніть землю на повороті, я вирішив зійти…

Чоловік на кухні — це не тільки приємно, але і дуже сексуально.

Любов – це не ситуація. Любов – це нагорода.

Можливо вас зацікавить